Body&Mind Kodex – Bible zdraví pro 21. století

„Jak mít více energie přes den?“

„Jak předcházet nemocem v dnešní době?“

„Jak být maximálně výkonný jak v práci, tak ve sportu?“

„Jak být pořád tak v pohodě?“

Takové a další dotazy mi chodily poměrně často a proto, že jejich zodpovězení není na jednu zprávu, rozhodl jsem se sesumírovat dohromady moje znalosti a zkušenosti, které pomáhají mi na moji cestě ke kvalitnějšímu životu do eBooku, který jsem nazval Body&Mind Kodex.

Proč Body&Mind kodex?

Myslím si, že obecně jsou u nás dva hlavní typy lidí, kteří se snaží propagovat něco jako „zdravý životní styl“.

Ti první (berme v poraz ty, kteří to dělají dobře a propagují lidskou individualitu a ne pouze jeden směr, který funguje pouze jim a všude ho vykřikují, že je ten správný, viz. Low carb, keto dieta, vegan atd.) jsou ti, kteří to sice dělají skvěle, mají hodně znalostí o lidském těle jako takovém, ale o psychice a celkovém mentálním zdraví už moc nemluví.

Pak jsou tu ti, které zase baví a propagují duchovno, „ezoterično“, vyznají se v neurovědě a o tom, jak se cítít dobře, jak být štastný, zvládat stres, poznat sám sebe a ovládat svoje myšlenky moudře, ale o fyzickém zdraví toho tolik neví (nebo o tom jen nemluví).

Já jsem byl na obou stranách, nejdříve jsem až příliš řešil takové to „materiálno“( tělo, strava, pohyb atd). A potom jsem zase ulítával v duchovnu, meditacích atd., ale až tolik jsem neřešil jídlo a celkově ty materiální věci.

Ani jedno není samozřejmě špatně. No ale pak přišly určitě zdravotní problémy a já se začal zajímat více do hloubky o oboje. Narazil jsem poprvé na slova jako mikrobiom, cirkadiánní rytmus atd.

Pak jsem ale pochopil, že je důležité nalézt rovnováhu. Rovnováhu mezi zdraví psychickým a fyzickým a začal jsem tyhle dvě věci neodmyslitelně spojovat.

A proto, že jsem tady ještě nic takového a v takovém formátu, jak skloubit mentální a fyzické zdraví, neviděl, a hodně mi to tady chybělo, začal jsem jednat. Sám bych totiž něco takového v mých temných údolích života ocenil.

Po půl roční práci vznikl eBook, s praktickými radami, tipy a triky + kompletním pracovním deníkem na 3 týdny, který už zkvalitnil život ne jednomu člověku.

Co lze v eBooku najít?

 • Souhrn všech dostupných potravin, které běžně konzumujeme + které bysme měli konzumovat, kterým se raději vyhnout a proč. Kde je nakupovat a v jaké kvalitě.
 • Jak mít přes den více energie a jak celkově optimalizovat své zdraví a zvýšit adaptaci na stres.
 • Jak se cítít lépe nejenom instantě, hned a kdekoliv, ale taky jak si ten pocit udržet dlouhodobě.
 • Boření mýtů o stravě.
 • Základní suplementy (doplňky stravy), které už dnes bohužel nejsou ve stravě a měl by je suplementovat každý bez ohledu na věk, pohlaví či míru fyzické aktivity.
 • Něco o pohybu, sportu + videotrénink ZDARMA.
 • Proč je disciplína k ničemu + čím ji nahradit tak, abychom dosahovali NAŠICH cílů.
 • Další zajímavé informace o tom, jak funguje naše mysl a jak ji efektivně využít tak, aby pracovala pro nás a ne my pro ni.
 • Jak zlepšit své sebevědomí, štěstí, vnitřní klid, jistotu a jak duševně správně růst.
 • Pracovní deník ZDARMA, na 3 týdny, díky nemuž restartujete svou mysl i tělo tak, že za 3 týdny budete lepším člověkem nejenom pro sebe, ale i pro své okolí a bude z vás vyzařovat sebevědomá a pozitivní energie.

A protože eBooku natolik věřím, že dokáže zkvalitnit životy, dal jsem ho do prodeje s 30 denní garanci vrácení peněz, bez jakýchkoliv otázek.

Dnes udělám to, co jiní neudělají, takže zítra dokážu to, co jiní nemůžou.“

Pokud cítíte, že potřebujete nový impuls, životní změnu nebo se jenom chcete cítit lépe, mít více energie a konečně pochopit, že nejsme otroci naši mysli, není na co čekat.

eBook Body&Mind Kodex i se všemi bonusy můžete teď koupit ZDE za zvýhodněnou cenu.

 

Lektor online kurzu ENERGY BOOSTER. Trenér bojových sportů, zdraví a kondice. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • Získejte náskok před ostatními a objevte tajemství! Jak si chytře a správně nastavit snídani? Chcete, aby vaše tělo a mozek fungovali už od rána na 100%?
 • Nejnovější články
 • Kategorie
 • Mrkni tady: