Balíček 10 Kurzů seznamování venku přes den v Ostravě ✅

Kolik krásných holek kolem tebe včera prošlo? 3? 6? 10? 20?

Holka v obchodě…
V kavárně…
Na koupališti…
V knihovně, v kině, venku na ulici...

Věděl jsi, co máš jako chlap udělat, abys ji dostal do svého života?

Nebo jsi ji nechal odejít a paralyzoval tě Strach z odmítnutí? Pokud holku neoslovíš, nikdy se s ní logicky nemůžeš bavit a ani ji pozvat na rande.

Spousta mužů si myslí, že se se svou přítelkyní seznámí jednou v práci, někde náhodně v baru nebo jim ji Bůh dohodí jen tak z nebes, jako v nějakém romantickém filmu. Takhle to ale v realitě bohužel nefunguje, věř mi.

Většinu svých přítelkyň jsem poznal přes den venku na ulici nebo v obchodním centru. Věnoval jsem totiž poslední 3 roky intenzivní akci zaměřenou na budování jedné jediné věci: SKUTEČNÝ SOUBOR TECHNICKÝCH DOVEDNOSTÍ JAK OSLOVIT ŽENU a zjistil jsem jediné:

Je to DALEKO jednodušší, než se na první pohled zdá...

Stačí jenom odstranit Strach z oslovení ženy (anglicky Approach anxiety), kterou má na začátku většina mužů.

Tohle evoluční kazítko (které v sobě máme a které nás brzdí najít si kvalitní přítelkyni) nám říká: „Budeš ji otravovat“ „O čem se s ní chceš jako bavit“ „Však tě odmítne a akorát se ztrapníš.“

Jak kurz probíhá a co balíček obsahuje?

Půjdeme ven do reálných ulic v Ostravě a budeme oslovovat reálné holky. Instruktor je tady od toho, aby dokázal z pohledu 3. osoby zhodnotit vaše oslovení a vypilovat ho tak, aby jste se doopravdy naučili přitahovat ženy, dostávat telefonní čísla, brát je na rande a spát s nimi...

Další přidaná hodnota je, že uvidíte samotného instruktora oslovovat holky, což je pro nás pro lidi nejvyšší forma učení. Jak se říká "Money see, monkey do."

  • 10x 3hodinový Kurz seznamování venku na ulici přes den (celkem 30 hodin)
  • Trénink vnitřního nastavení mysli
  • Odstranění strachu z oslovení
  • Implikace Metody Emoční komunikace™ (metoda sbalení holky od oslovení až po sex)
  • Po úspěšném absolvování získáš Daygame Master™ certifikát

Jaká je cena?

Individuální Kurz seznamování venku na ulici přes den stojí 5.990,- Kč/3 hodiny. Při koupi Balíčku 10ks Kurzů seznamování venku na ulici získáš zvýhodněnou množstevní slevu a to o 10.000 Kč levněji!

59.990,- Kč

49.990,- Kč

Přihlášku vyplň zde:

Recenze účastníků Patrikových kurzů:

Proč se učit zrovna od Patrika?

V posledních 7 letech Patrik investoval nejen stovky tisíc korun do vzdělání od nejlepších coachů,  celého světa v oblasti Pick-upu a seznamování.

Vůbec se netají tím, že by znovu "vynalezl kolo" nebo na vše přišel sám. Všechno se učil od zkušenejších mužů a to následně aplikoval v reálném seznamování se ženami.

Navíc oslovil přes 1000+ žen venku na ulici a jeho bodycount má trojciferné místo, na základě těchto zkušeností se Patrik našel v nepřeberném množství různých informací o seznamování jen ty, které se skutečně osvědčili v praxi a jdou IHNED využít venku, což aktuálně sdílí se svými studenty.