Jak zvýšit vaši energii a zlepšit vaše zdraví za 30 dní?

Naučte se jednou provždy jak žít energický život tak, jako v dětských letech a díky naturálním strategiím získejte tělo, které bude sršit zdravím a sebevědomím na metry daleko.

Možná, že i vy už poslední dobou taky nemáte tolik energie a chuťi do života jako kdysi. Možná už taky z vašeho životního stylu cítíte frustraci a pocity viny při neustálém opakování nezdravých návyků, díky kterým se cítíte jako v začaroveném kruhu.

Nedaří se vám dosáhnout vaši vysněné postavy?

Nevíte jak se zorientovat v kvantu informací o zdraví?

Na co si dát pozor?

Jakých nejčastějších chyb se lidé při snaze o to žít zdravěji dopouštějí?

Za poslední roky jsem pomohl desítkám lidem osobně a stovkám online dosáhnout své ideální postavy a zlepšit své zdraví. Téměř všichni řešili stejný problém. Problém jak mít více energie. Na svůj život, práci, svoje koníčky, rodinu.

Ano, abyste mohli dosahovat svých cílů, být zdraví, vydělávat hodně peněz a užívat si život, tak potřebujete jedno - mít hodně energie. Jak to ale udělat, když už se probudíte a sotva se dostanete ke kávě?

Nyní mi dovolte zeptat se vás:

 • Co kdybyste už nikdy neřešili "Proč mám tak málo energie"?
 • Co kdybyste dokázali instantně zvýšit svoji energii dříve, něž vás položí únava?
 • Co kdybyste měli dlouhodobou a stabilní energii a nadšení ze života a díky tomu budili zájem druhých lidí?

Znamená to, že by potom vaše tělo nevyžadovalo kompenzační prostředky pro nedostatek energie jako jsou: Kofein, sladkosti, sociální sítě? Přesně tak!

I já jsem měl problém s energií a celkově se zdravím a i přes diagnózu lékařů jsem se z toho dostal sám a konečně žiju energický život naplno a užívám si ho v silném zdraví. Přišel jsem totiž na to JAK.

Dřív jsem se ale neustále potkával s různými nemocemi, chronickou únavou, nechutí a nespokojeností se svým životem.

Pak jsem ale ušel dlouhou cestu poznávání zdraví, uzdravování se a hlavně o učení se jak funguje lidské tělo a lidské zdraví a teď vás chci naučit jak na to.

Už několik let se věnuji, studuji, hledám a poznávám to, co je lidskému tělu nejpřirozenější a jak efektivně díky tomu zvyšovat svoji energii a zlepšovat zdraví.

Jsem autor eBooku Body&Mind Kodex, o kterém jste možná slyšeli, že už zlepšil život stovkám lidí.

Za ty roky se moje znalosti opět zlepšili a já jsem se rozhodnul posunout to na novou úroveň a vytvořit online video kurz, jak mít doslova více energie a prožívat kvalitnější život.

Co ti tento kurz přinese?

Proč je tento kurz ten nejlepší, nejjednodušší a nejvýhodnější způsob pro zvýšení tvoji energie a zlepšení zdraví:

 • V prvním týdnu se dozvíš jak "naboostovat" svou energii pomocí nejrůznějších hacků
  Budeš přesně vědět jak funguje tvoje tělo a budeš s ním umět efektivně zacházet, ať už pomocí základních principů nebo nejrůznějších technik a triků se budeš cítit jako superman a budeš mít maximum energie.
 • V druhém týdnu se naučíš jak se stravovat v souladu s tvým tělem
  Díky tomu ti tvoje tělo konečně začne děkovat, začneš mít životní sílu a hlavně nezlomnou energii.
 • Ve třetím týdnu společně najdeme věci, které ti brzdí energii a odstraníš je z života
  Díky tomu, že společně najdeme nejrůznější schované věci, které ti blokují a brzdí energii a následně je eliminujeme, raketově tvoje energie vzroste a budeš si připadat nesmrtelný/a.
 • Kurz probíhá v uzavřené FB skupině

Díky tomuto kurzu ušetříte spoustu peněz, času a vyhnete se námaze, která by vás čekala v životě, který jste žili do teď. Najdete klid v duši a dokonce vzrostete jako osobnost, stejně jako já!

Největší přidanou hodnotu v kurzu vidím to, že díky více energie a lepšímu zdraví budeš charismatičtější a sebevědomější, vyklidněnější a lidé v tvém okolí si toho začnou všímat, začneš být oblíbený a lidé s tebou budou chtít trávit čas a začnou tě brát vážně, začneš mít přirozený respekt.

Díky informacím obsaženým v tomto kurzu jsem se mimo jiné dostal z vážných zdravoních problému a jednou pro vždy se zbavil dokorů a začal žít energický a zdravý život naplno.

Původně jsem tyto informace vůbec nechtěl předávat dále, ale věřím, že se učíme proto, abychom své know-how dále sdíleli. A tak vám své know-how předávám za naprostý zlomek jeho opravdové hodnoty, abych tímto přidal právě více hodnoty do vašich životů.

Představ si ten úžasný pocit, kdy máš spoustu energie a cítíš se skvěle každý den. Nemusíš se bát doktorů, protože víš, že jsi udělal všechny kroky k tomu, abys byl zdravý a cítil se skvěle. Skončí pro tebe všechen strach a ty si konečně začneš užívat život naplno..

Možná si teď říkáš..

 • Tyto informace najdu i jinde a zdarma
  Strávil jsem dlouhé roky, abych mohl pospojovat všechny znalosti a informace z oblasti lidského zdraví, psychologie a neurověd. Jen v tomto kurzu je najdete na jednom místě. Ušetříte si tak desítky hodin čtení knížek, zkoušení různých směrů, přednášek, prohledávání internetu, a dalšího času, který byste jinak mohli věnovat něčemu mnohem plodnějšímu.
 • Co když zjistím, že to není to, co jsem hledal/a?
  Hodně mi záleží na tom, abyste byli spokojení a aby tento produkt plnil svůj úkol. Máte ode mě tedy 30 denní garanci vrácení peněz od momentu zakoupení kurzu. Pokud tedy zjistíte, že to není pro vás, že jste šlápli vedle, bez otázek vám vrátím peníze v plné výši.

Navíc Ti přidám ještě tento skvělý DÁREK jako bonus:

Připravil jsem pro tebe speciální BONUSOVOU lekci, kde najdeš doplňující praktická videa o suplementaci, různých dechových cvičení pro energii nebo uklidnění, video o důležitosti sexu a další "hacky a triky", díky kterým budeš napřed od průměrných a "normálních" lidí....

Tyto bonusová edukační videa v hodnotě 500,- Kč ode mě dostanete ke kurzu jako dárek.

Co o kurzu říkají účastníci:

Vešel jsem do programu Energy Booster čistě ze zvědavosti, ale ukázalo se to jako nejlepší recenze mého života. TOLIK VALUE za tak nízkou cenu. Program energy Booster jsem si koupil a ušetřilo mi to ve výsledku tisíce a pomohlo vydělat desetitisíce. Nikdy jsem se necíil energetičtější, nejvíce se mi líbí ta praktičnost.. Navíc Patrik umí vše skvěle vysvětlit:)
David KrálPodnikatel
Za mě naprosto super kurz. Ať už cenově, tak i množstvím infa které obsahuje. Pro kurz jsem se rozhodl z jednoho prostého důvodu a tím je ten, že už delší dobu jedu na deficit (jsem pracovně vytížený jak přes týden tak o víkendu). čím jsem byl hodně překvapený a co mi zabralo v podstatě ihned byla blokace červeného světla spolu s vypnutím všech možných el. zařízení před spaním. Hodně se mi taky líbila metoda TFT (až do ted jsem netušil že vitální body můžou mít i takovýto vliv na tělo). Momentálně co zbývá a co musím dát do pořádku je můj mikrobiom a celkově trávení které mám už roky rozházené. Díky za to co děláš, děláš to dobře a jsi motivací! 🙂 (y)
Ondra BarcuchStudent
Vstoupil jsem protože sem se chtěl vzdelat. Ještě ho nemám projetý, ale nejvíc mi změnil paradigma ohledně osvětlení a umělých/přírodních vlivu na tělo a hormony. A dále povědomí o mikrobiomu jako prakticky druhého mozku 🧠 Využívám bryle blokujici modré světlo, a teď už i vím jak bych měl mít osvětlený byt, jsem šťastný a vděčný za tvou práci a věřím že změníš hodně lidem život 💯✅
Patrik MatejzíkVoják
Do programu Energy booster jsem vstoupil abych načerpal nové informace o zdraví jelikož už se dlouho potýkám s různými zdravotními obtížemi( od mala trpím po mámě migrénou a nedávno mi zjistili celiakii). Nějakou dobu už tě sleduji a líbí se mi tvůj přístup ke zdravému životnímu stylu a i přestože o většině věci už sem měl nějake povědomí z pro mě důvěryhodných zdrojů (k nimž se už mimochodem řadíš také) rád si doplním informace či poznám další úhel pohledu na věc 🙂 každopádně díky např o technice TFT a dalších třeba dechových technikách sem se dozvěděl od tebe určitě pochytil mnoho dalších užitečných věcí 💪energy booster určitě doporučuji a nadále budu sledovat a hltat informace díky:)
Ondřej FajkusStudent
Už jsem prošla poměrně hodně online kurzů, ale tenhle byl opravdu výjimečný v tom, že nikde jinde jsem se takové informace ještě nedozvěděla. V kurzu jsem se naučila pracovat se svou energii a hlavně jsem dostala úplně jiný pohled na stravu! Všechno dávalo obrovský smysl....děkuji Patrikovi za tento online kurz, jsem ráda, že konečně můžu vést své děti tím správným směrem
Pavlína KociánováZubní instrumentářka
Senznační online program, který mi konečně pomohl doopravdy zvýšit moji energii. Už jsem vyzkoušel spoustu věcí na energii a tohle je totální bomba! Postupem času se mi zlepšil spánek a dokonce i moje trávicí problémy, s kterými jsem měl dlouhé roky problémy díky mojí profesi.
Tomáš KozlíkÚčetní
V kurzu jsem se dozvěděl spoustu nových věcí ohledně zdraví a o tom jak funguje naše tělo a hlavně co dělat pro jeho správné fungování. Hodně mi to pomohlo být výkonnější v práci a mít lepší výsledky. Přidanou hodnotu vidím v tom, že se mi zkvalitnilo nejen zdraví, ale i jiné oblasti života..Děkuji
Martin DrozdObchodní zástupce
Online kurz energy booster je fakt pecka, tolik novych informaci, ktere jsem jeste nikde nevidela a to uz se o zdravi zajimam nekolik let. Jsou tam informace, o kterých se vůbec nemluví.. o nekterych jo, ale takovou divnou, pokroucenou formou, umis to pekne podat a vysvetlit, diky moc za tebe:)
Míša LaštůvkováMatka na mateřské
Už jsem prošla poměrně hodně online kurzů, ale tenhle byl pro mě vyjímečný v tom, že nikde jinde jsem se tyhle informace ještě nedozvěděla. V kurzu jsem se naučila pracovat se svou energií a hlavně jsem dostala úplně jiný pohled na stravu! Všechno mi dávalo obrovský smysl...Děkuji Patriku za tento online kurz, jsem ráda že už vím jak ukazovat dětem tu správnou cestu zdravého životního stylu:)
Miroslava KopeckáUčitelka v mateřské škole
Ahoj, chci ti jen napsat, že energy booster je naprosto senzační program, který mi konečně pomoh doopravdy zvýšit moji energiii. Už jsem vyzkoušel spoustu věcí na energii a tohle je to, co jsem hledal. Za 14 dní se mi zlepšil spánek a dokonce se zmírnily moje trávicí problémy, s kterými jsem měl dlouhé roky problémy díky moji profesi. Děkuju.
Pavel VitásekQuality manažer

Přišel čas posunout tvoji energii a zdraví nový level

Předem děkuji za vstup do kurzu všem, kteří chtějí od života více a těším se na vás uvnitř.

 

,,Co když je tohle přesně to, co teď potřebuješ a ty tuhle příležitost nevyužiješ.."

 

Vstup do online kurzu IHNED kliknutím na tlačítko níže.