Jak efektivně posílit imunitu ve 21. století?

Připravte svou imunitu za zimu 2021, maximalizujte obranné mechanismy vaší imunity a díky tomu získejte nezlomný štít vůči všem parazitům, kteří na podzim všude kolují...🛡 🦠

Možná, že taky:

 • Vás každý podzim otravuje nachlazení, chřipky, rýmy..
 • Dlouhodobě trpíte výkyvy nálad
 • Máte nějaké chronické onemocnění
 • Máte málo energie, cítíte lenost a do ničeho se vám nechce
 • Sotva projdete kolem někoho, kdo má rýmu a hned ji chytnete
 • Chtěli byste posílit svůj imunitní systém a odolnost organismu, ale nevíte jak, protože všude je plno rad a vy se cítíte zahlcení
 • Nejde vám dlouhodobě přeměnit postava

Dlouho jsem to měl stejně..

Roky jsem trpěl chronickými angínami, chřipkami a nachlazeními. Necítil jsem se dobře a přesně vím proč - měl jsem slabou imunitu.

Moje tělo bylo slabé, neodolné a zatížené.

Dostal jsem se až do takové fáze, kdy mi šlo doslova o život a ležel jsem v nemocnici, protože můj imunitní systém selhal.

Na nemocničním lůžku jsem si ale uvědomil, že musím něco změnit a vydal jsem se na cestu sebepoznání a léčení svého těla.

Pak jsem tématu imunity věnoval poslední 4 roky a za tu dobu se toho hodně změnilo a posunulo a já to teď chci sdílet s vámi.

Hodně lidí se snaží držet tzv. babskýma radama, které jsou sice fajn, ale nejdou do jádra věci a často ani neví, proč a jak fungují.

Lidi si myslí, že imunitu buď máme silnou nebo máme slabou. Není to ale pravda. Pravdou je, že máme 2 druhy imunity. Jedna je ta vrozená a druhá je získaná.

Našim hlavním úkolem je co nejvíce posilovat tu vrozenou, jinak bude časem vlivem prostředí a životního stylu slábnout a slábnout.

Jakmile se ji přestaneme věnovat + nebudeme vědět jak funguje, tak dovolíme čím dál více negativních vstupů do organismu, což vede k civilizačním onemocněním.

Jen si představte, jaké by to bylo, kdybyste:

 • Věděli naprosto všechno o vaší imunitě
 • Znaly přesné návody, jak ji posilovat
 • Přesně věděli, co udělat v které situaci (napadění virem, bakterií, autoimunitní porucha..)
 • Rozuměli mechanismům fungování imunity
 • Měli jasnou strategii v případě, že vás napadně jakýkoliv vir nebo bakterie a zatočili s ním do 24 hodin
 • Kdybyste už nikdy nemuseli dostat antiobiotika ani užívát chemické léky
 • Kdybyste se cítitli tak sebevědomě, že v době chřipkových obdobích byste neměli sebemenší pochyb nebo strach, kdyby vedle vás v tramvaji někdo zakašlal
 • Kdybyste měli tak ODOLNOU A SILNOU imunitu, že už se o své tělo nemuseli NIKDY bát..

Už vás vidím, jak si říkáte: "Já mám silnou imunitu, nepotřebuju ji posilovat.."

Imunita ale není jen o aktuních nemocích. S imunitou souvisí úplně všechno, od těch zdánlivě banálních věcí jako jsou alergie, potravinové intolerance, nesnášenlivost určitých potravin až po autoimunitní poruchy, chronické únavy a zranění ve sportu.

Pravdou je, že na internetu je spoustu informací o tom, jak imunita funguje, jak ji posilovat..

Žádná z nich se na to ale nedívá z nadhledu.

Vůbec neřeší souvislosti a nejde k jádru věci. Už jste někdy v článku na internetu o babských radách zjistili, co to jsou NK buňky, jak je aktivovat, posilovat, množit a jak se během pár hodin zbavit jednoduše nachlazení?

Myslím, že ne, protože naprostá většina "odborníků" klouže po povrchu a dookola opakují ty stejné věci. Ty stejné rady několik let, které už dávno nefungují.

Málokdo denně zkoumá ty nejnovější moderní vědecké studie a permanentně se vzdělává v tom, jak se nauka a informace o imunitě za poslední roky rapidně posunuly.

Pravdou je, že to vy ani nepotřebujete a nemůžete za to, že to nevíte. Nepotřebujete sedět v knížkách a studiích léta jako já, abyste to pochopili.

Nejste vědci, lékaři ani badatelé, ale normální lidé, kteří jen prostě chtějí žít zdravější život a zbavit se utrpení.

Pochopit své tělo, jeho potřeby a žít život bez zdravotních omezení. To je hlavním úkolem každého z nás.

Je nesmysl to dělat tak, jako většina:

 • Říkat, že imunitu mám buď silnou nebo slabou od narození a nic s tím nemůžu udělat
 • Řešit až důsledky slabé imunity a opomíjet PREVENCI a informovanost
 • Říkat, že jsem oběť svého osudu a svých genů
 • Stěžovat si na svůj zdravotní stav a nic s tím neudělat
 • Číst babské rady na internetu a používat je bez pochopení kontextu a základních principů imunity
 • Odpovídat svým dětem na otázku proč jsou nemocní větou: "To se tak někdy stane, to je normální." A neznat opravdovou příčinu a nevědět, jak jim pomoct.
 • Být lhostejný ke svému tělu, imunitě a odolnosti organismu.
 • Opomíjet nejdůležitější téma zdraví (imunitu a odolnost) a místo toho řešit diety, tréninkové plány a "zázračné pilulky".

Co o mých on-line přednáškách a kurzech ostatní:

Vešel jsem do online tréninku od Patrika čistě ze zvědavosti, ale ukázalo se to jako nejlepší investice mého života. HODNOTY za tak nízkou cenu. Online trénink jsem si koupil a ušetřilo mi to ve výsledku tisíce a pomohlo vydělat desetitisíce. Nikdy jsem se necítil energetičtější, nejvíce se mi líbí ta praktičnost.. Navíc Patrik umí vše skvěle vysvětlit:)
David KrálPodnikatel
Už jsem prošla poměrně hodně online kurzů, ale tenhle byl opravdu výjimečný v tom, že nikde jinde jsem se takové informace ještě nedozvěděla. V kurzu jsem se naučila pracovat se svou energii a hlavně jsem dostala úplně jiný pohled na stravu a spánek! Všechno dávalo obrovský smysl a já se po několika letech konečně cítím skvěle. Děkuji Patrikovi za jeho online tréninky a výzvy, jsem ráda, že konečně můžu vést nejen sebe, ale i své děti tím správným směrem.
Pavlína KociánováZubní instrumentářka
Za mě naprosto super kurz. Ať už cenově, tak i množstvím informací které obsahuje. Pro kurz jsem se rozhodl z jednoho prostého důvodu a tím je ten, že už delší dobu jedu na deficit (jsem pracovně vytížený jak přes týden tak o víkendu). Čím jsem byl hodně překvapený a co mi zabralo v podstatě ihned byla blokace červeného světla spolu s vypnutím všech možných el. zařízení před spaním. Hodně se mi taky líbila metoda TFT (až do ted jsem netušil že vitální body můžou mít i takovýto vliv na tělo). Díky za to co děláš, děláš to dobře a jsi motivací! 🙂 (y)
Ondra BarcuchFotograf
Vstoupil jsem protože sem se chtěl vzdělat a vyřešit svou nízkou produktivitu a únavu. Nejvíc mi změnil paradigma ohledně osvětlení a umělých/přírodních vlivu na tělo a hormony. A dále povědomí o mikrobiomu jako prakticky druhého mozku 🧠 Využívám brýle blokujíci modré světlo, a teď už i vím jak bych měl mít osvětlený byt, jsem šťastný a vděčný za tvou práci a věřím že změníš hodně lidem život 💯✅
Patrik MatejzíkVoják
Do programu jsem vstoupil abych načerpal nové informace o zdraví jelikož už se dlouho potýkám s různými zdravotními obtížemi( od mala trpím po mámě migrénou a nedávno mi zjistili celiakii). Nějakou dobu už tě sleduji a líbí se mi tvůj přístup ke zdravému životnímu stylu. Díky např. technice TFT a dalších třeba dechových technikách sem se dozvěděl od tebe určitě pochytil mnoho dalších užitečných věcí, které mi zvýšili energii a chuť do života. Určitě doporučuji a nadále budu sledovat a hltat informace díky:)
Ondřej FajkusStudent

Osobně považuju téma imunity za nejen aktuální, kvůli situaci, která se děje, ale odolnost organismu je vaše hlavní zodpovědnost. Nikod jiný to za vás neudělá než vy.

Téma imunitního systému je natolik důležité, že ho doopravdy považuju za vůbec nejdůležitější téma v oblasti zdraví a pokud ho nemáme zvládnuté, nemá ŽÁDNÝ SMYSL a je naprosto kontraproduktivní začínat s přeměnou postavy.

Většina lidí si myslí, že naše imunita je pasivní systém, který máme dán do vínku od narození, a který ovlivňují jen vážné onemocnění.

Nic není ale dále od pravdy. Naše imunita je přímým odrazem stavu našeho organismu a zdraví, stejně jako našeho životního stylu.

To také vysvětluje, proč současná virová hrozba působí na každého jinak.

Zatímco někdo má lehký průběh, tak jiný člověk se může trápit několik týdnů v posteli, a pak bojovat ještě celé měsíce s následky (a to bez ohledu na věk).

Proto jsem se rozhodnul uspořádat exkluzivní online přednášku: Jak posílit imunitu v roce 2021, jejiž hlavní náplní bude:

 • Nevšední návod, jak posílit své střevo, kde se nachází až 70% imunity
 • Naučíte se, které doplňky stravy jsou důležité a které jsou naopak zbytečně vyhozené peníze
 • Dostanete do rukou naturální strategie, jak vybudovat brutálně silnou a houževnatou imunitu a vyhnete se podzimnímu nachlazení
 • Přesný moderní vědecky podložený návod, jak můžete uzdravit a posílit svou imunitu (zapomeňte na babské rady)
 • 6 Největších skrytých narušitelů imunity, o kterých jste nevěděli
 • Ukážeme třeba si, co to je zvýšená teplota, jakou má úlohu pro tělo a proč ji NIKDY nesrážet
 • Jak si udržet dlouhodobě silnou imunitu (i bez jakýchkoliv doplňků stravy)
 • Bez zbytečnýh klišé a omáčky probereme doopravdy to, co funguje v praxi
 • Jednoduchou formou za 2,5 hodiny online přednášky pochopíte, jak funguje vaše imunita
 • Pochopíte a poznáte daleko lépe sami sebe, své tělo a budete mu o mnoho více rozumět a přesně vědět CO a KDY a PROČ potřebuje
 • A mnohem mnohem více..

Mám z toho obrovskou radost, protože tyto informace jsem ješte nikdy dosud nesdílel veřejně a těšil jsem se na to, až budu moct odkrýt svá nejcennější tajemství, které jsem dlouho schovával pod pokličkou a zas a opět sledovat ty překvapené výrazy.

Buďte u toho jako první!

Rezervujte si své místo teď zde:

KDO JE PATRIK HRBÁČ

Profesionální osobní fitness trenér a trenér bojových sportů, expert na spánek, biorytmy těla a zdraví organismu.

Lektor transformačních online-tréninků a člověk, který pomáhá lidem zlepšovat jejich zdraví a tělo.

Patrik je člověk, který se rozhodnul proměnit svůj život. Před pár lety se kvůli svému hektickému životním stylu doslova položil.

Rozhodnul se to radikálně proměnit, aby se mu tohle už nikdy nestalo. Prošel velkou transfomací svého těla a postupně budoval své zdraví.

Už několik let inspiruje a pomáhá lidem zlepšit jejich zdraví a tělo pomocí chytrých naturálních (přirozených) strategií. 

Ukazuje lidem cesty a vede je krok za krokem ke kvalitnějšímu a zdravějšímu životu. Je zastáncem jednoduchosti a maximální efektivity.

Dnes už pomohl přes 3995+ lidem přeměnit jejich tělo a zlepšit zdraví. Jeho hlavní životní hodnotou je zdraví.

Nejčastější otázky a odpovědi:

Kdy se bude online přednáška konat?

Online přednáška se bude konat v neděli 7. 11. 2021 v 16:00

Jak dlouho bude přednáška trvat?

Na přednášku si vyhraďte 2,5 hodiny. Začneme v 16:00 a skončíme cca 18:30. Doporučujeme si přinést blok a propisku na zápisky.

Proč se učit zrovna od Patrika?

V posledních 5 letech Patrik investoval stovky tisíc korun do vzdělání od nejlepších coachů, trenérů, vědců ale i šamanů z celého světa.

Provedl řadu experimentů a pokusů na sobě a pomohl přes 3995+ klientům zlepšit zdraví, postavu a životní styl. Na základě těchto zkušeností Patrik našel v nepřeberném množství různých informací jen ty, které se skutečně osvědčili v praxi. 

Kde se bude online přednáška konat?

Přednáška bude kompletně online a vy budete moct sledovat jak slajdy s prezentace, tak se v průbehu ptát na dotazy a Patrik vám bude postupně odpovídat. Několik dní před uskutečněním dostanete odkaz na přednášku a pak ji můžete z pohodlí domova sledovat.

 

Zajistěte si své místo hned teď a vyplňte přihlášku zde:

Nashledanou na přednášce! 🙂

Patrik Hrbáč

Profesionální osobní trenér a výživový poradce
ZABEZPEČENÁ
PLATBA
SPOKOJENOST
ZARUČENA
MÁTE OTÁZKY?
V případě otázek mě kontaktujte na emailu info@patrikhrbac.cz

Co říkají o mých přednáškách účastníci:

Líbí se mi, jak Patrik své přednášky vede. Vždycky předčí moje očekávání a dozvím se něco nového. Zároveň mluví "lidštinou" a nesnaží se používat nějak moc odborné výrazy a když jo, tak je pěkné laicky vysvětlí. Např. díky srovnání svého cirkadiánního rytmu mám nesrovnatelně více energie, zhubla jsem za měsíc 5 kg na váze a přitom jsem nezměnila obsah stravy. Cítím se teď vážně skvěle. Nejvíce se mi líbilo boření zažitých paradigmat a mýtů o stravě.
Petra KozelskáFinanční poradce
Moc si vážím na Patrikovi jeho nadšení a zápal pro dané téma. Jde vidět, že věnuje desítky hodin týdně do studia lidského zdraví, ikdyž už o tom ví poměrně hodně, je to celý jeho život.. Díky tomu, že jsem postupně začal zlepšovat svůj životní styl a žít v souladu se svými biorytmy cítím, že moje tělo je daleko více odolné nejen na nemoce a nachlazení, ale i třeba nezdravé potraviny a "ústupky" ve svém životním stylu.
Honza VitásekInformatik
Patrik mi pomohl propojit informace, které jsem měla o zdravém životním stylu a podívat se na ně z nadhledu a používat selský rozum. Nejvíce mi Patrik pomohl ujasnit si co moje tělo potřebuje a co ne a díky tomu se cítím konečně fakt skvěle.
Jana DolbováÚčetní