Můj příběh

„Jsem člověk, kterého baví být zdravý, ale zároveň si u toho i užívat života.“

Něco málo o mně..

Dneska konečně můžu říct, že žiju život jaký jsem vždycky chtěl. Mám tolik energie, o které se mi dříve ani nesnilo, mám pevné zdraví, cítím se nejlépe, jak jsem se kdy cítil a konečně nemusím pořád lítat po doktorech a bát se, kdy na mě vyleze další nějaká nemoc. Upgradoval jsem svoje zdraví o 100% a díky tomu si můžu užívat život na plno.

Vždycky to tak ale nebylo..

Vždycky to takhle růžové ale rozhodně nebylo. Moc dobře si pamatuju na roky, kdy jsem byl pořád nemocný, neustále se mi vracely různé nemoce, lítal jsem pořád po doktorech a byl jsem troska. A byť jsem pořád sportoval, tak můj jediný smysl života bylo párty, alkohol, nezdravé jídlo nezdravé myšlení a stres.

Sice jsem na venek vypadal v pohodě, ale  vevnitř jsem měl pocit, že můj život nemá žádný smysl. Cítil jsem se hrozně. Měl jsem strach, kdy na mě zase vybafne další nemoc. Připadal jsem si jako oběť, které se to všechno "děje" za trest. Pomalu jsem ztrácel chuť do života a cítil jsem se mega slabý. Prošel jsem všechny možné doktory, kteří existují, od kardiologie, přes neurologii až po ORL.

Všechno to vyvrcholilo, když jsem se jednoho dne ocitnul v nemocnici napojený na kapačky a doktoři nevěděli co mi je. Měl jsem bolesti celého těla, horečky, zimnice, nemohl jsem mluvit, jíst, pít a jen jsem tam ležel. Myslel jsem si, že umřu. Byl jsem tam sám a přemýšlel jsem. Přemýšlel jsem o svém životě, brečel jsem, modlil jsem se..a pak jsem se rozhodnul.

Rozhodnutí..

 

Rozhodnul jsem se všechno změnit a nastalo období, které sice nebylo lehké, ale hodně mě naučilo. V létě roku 2018 jsem se rozhodnul svůj život radikálně změnit a kromě nejrůznějších osobních změn, jsem se začal více do hloubky zajímat o svoje zdraví a o tělo. Prošel jsem stovky kurzů, online kurzů, seminářů, přednášek od největších kapacit na zdraví ve svém oboru.

Prošel jsem několika konzultací s nejlepšími odborníky na psychologii, zdraví, přečetl x knížek a hlavně vyzkoušel desítky výživových, lifestylových směrů. Najednou mi to všechno začalo dávat smysl. Stal jsem se nadšencem a začal jsem tomuhle samostudiu věnovat doslova veškerý svůj čas, úsilí, energii a peníze. A najednou jsem na sobě začal pozorovat změny.

Najednou jsem se začal cítit daleko lépe, být zdravější, silnější, sebevědomější, hezčí, lepší. Najednou jsem si uvědomil, že držím v rukou pomyslnou vstupenku do života, jaký jsem vždycky chtěl. Že už se nebudu muset nikdy strachovat o své zdraví do takové míry jako předtím, a můžu dělat konečně věci, které mě baví naplno bez omezení.

Velké "probuzení"

 

Začal jsem na sobě denodenně pracovat, vzdělávat se, přečetl jsem stovky knížek (což bylo pro mě v té době nepředstavitelné), zúčastnil jsem se mnoha seminářů zabývající se zdravou stravou, osobním rozvojem a psychologií.

A postupně jsem dostával odpovědi na moje otázky. Začal jsem sledovat úspěšné lidi. Učil jsem se od nejlepších trenérů, lékařů a vědců ve světě, přestal jsem sledovat televizi a celkově dělat věci jinak než do teď. Přestal jsem utíkat z reality pitím alkoholu a párty.

Pochopil jsem, že jsem si to všechno vytvářel sám a přišlo neskutečné osvobození. Začlo mi docházet hodně věcí. Naučil jsem se konečně jak nabrat svaly a udržet si je. Jak si nastavit zdravý, dlouhodobě udržitelný jídelníček a ne nějakou dietu na měsíc od dnešních “výživových poradců”.

Poznával jsem sám sebe, svoje tělo a začal jsem chápat svoje myšlenky a jejich sílu. Všichni moji kamarádi mě měli za toho „párty boye“, kterým jsem kdysi byl. Nechápali mě. Nikdo mě nechápal. Začala nová životní etapa.

Uvědomění

 

Pomalu jsem se „probouzel“ a chápal, proč se mi to všechno dělo, přišlo mi spousty uvědomění, dostal jsem odpovědi proč se mi neustále vracejí ty samé nemoce do života. Jak jsem si přitahoval ty stejné lidi a situace. Došlo mi jak je v našem životě důležité nastavení mysli, péče o tělo a hlavně sebepoznání.

Uvědomil jsem si jak je důležité převzít zodpovědnost za vše co se nám v 
životě děje. Když jsem tohle vše praktikoval ve svém životě vše nabralo úplně jiný směr. Začal jsem si plnit své sny a cíle, které jsem měl dlouho v hlavě a měnilo se mi zdraví a celkově život před očima.

Můj život byl najednou zdravější, štastnější a hlavně vděčnější. Začal jsem si vážit maličkostí, všímat si věcí, které jsem kdysi přehlížel a začal jsem i více chápat svoje okolí. 

Pochopil jsem jak náš vnitřní svět ovlivňuje ten vnější, jakou má moc podvědomí a naše myšlenky. Šel jsem hodně do hlouby, rozvíjel jsem tělo i mysl. Od té doby co vím, jak využít maximální potenciál lidksého těla a být současně zdravý mě život nesmírně baví:)

A tak nastal čas to posunout zase dál..

 

Objevil jsem konečně funkční strategii jak si normálně užívat život a přitom ho žít tzv zdravě. Našel jsem něco, z čeho jsem mega nadšený. Vím, jak hacknout svoje tělo, jak být hackerem svého těla a jak začít používat cheaty jako GTAčku, ať už pomocí různých suplementů, lifestylových triků nebo mindsetových technik.

Za tu dobu jsem se toho naučil spoustu, a tak jsem se rozhodl to posunout dál mezi lidi, kteří stejně jako já před lety řeší tyto problémy. Rozhodl jsem se podělit se s Vámi o moje zkušenosti a vědění, protože věřím, že to někomu může pomoct a posunout ho to na jeho životní cestě ke šťastnějšímu, zdravějšímu, silnějšímu životu a energičtějšímu životu.