Dokončeno70%

Rezervace místa v Online-tréninku

Život podle biorytmů za 30 dní

Na této stránce si můžete rezervovat své místo v online tréninku Život podle biorytmů za 30 dní

 • ANO
  Souhlasím, že ihned po zaplacení objednávky dostanu přístupy do členské sekce online-tréninku Život podle biorytmů za 30 dní.
 • ANO
  Souhlasím, že získám doživotní přístup ke tomuto online tréninku.
 • ANO
  Souhlasím, že získám také BONUSOVÉ online tréninky v hodnotě 2̶7̶.̶1̶4̶0̶ ̶K̶č̶ ZDARMA.
 • ANO
  Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápl vedle a že toto není online-trénink pro mě, mohu 30 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.
 • ANO
  Vím, že garantovaný vstup za tuto akční cenu včetně garance a bonusů je časově omezený.

Vyplňte svou objednávku zde:


Na shledadnou uvnitř! 🙂

Patrik Hrbáč

Profesionální osobní trenér a výživový poradce
MÁTE OTÁZKY?
V případě, že máte jakékoliv otázky, neváhejte mě kontaktovat na emailu info@patrikhrbac.cz nebo na tel. +420 605 742 989
ZABEZPEČENÁ
PLATBA
SPOKOJENOST
ZARUČENA

Co o mých kurzech říkají ostatní

Vstoupil jsem do programu Energy Booster čistě ze zvědavosti, ale ukázalo se to jako nejlepší recenze mého života. TOLIK HODNOTY za tak nízkou cenu. Program Energy Booster jsem si koupil a ušetřilo mi to ve výsledku tisíce a pomohlo vydělat desetitisíce. Nikdy jsem se necíil energetičtější, nejvíce se mi líbí ta praktičnost.. Navíc Patrik umí vše skvěle vysvětlit:)
David KrálPodnikatel
Vstoupil jsem protože sem se chtěl vzdělat. Nejvíc mi změnil paradigma ohledně osvětlení a umělých/přírodních vlivu na tělo a hormony. A dále povědomí o mikrobiomu jako prakticky druhého mozku 🧠 Využívám brýle blokujíci modré světlo, a teď už i vím jak bych měl mít osvětlený byt, jsem šťastný a vděčný za tvou práci a děkuji, že měníš hodně lidem život 💯✅
Patrik MatejzíkVoják
Za mě naprosto super kurz. Ať už cenově, tak i množstvím infa které obsahuje. Pro kurz jsem se rozhodl z jednoho prostého důvodu a tím je ten, že už delší dobu jedu na deficit (jsem pracovně vytížený jak přes týden tak o víkendu). čím jsem byl hodně překvapený a co mi zabralo v podstatě ihned byla blokace červeného světla spolu s vypnutím všech možných el. zařízení před spaním. Hodně se mi taky líbila metoda TFT (až do ted jsem netušil že vitální body můžou mít i takovýto vliv na tělo). Momentálně co zbývá a co musím dát do pořádku je můj mikrobiom a celkově trávení které mám už roky rozházené. Díky za to co děláš, děláš to dobře a jsi motivací! 🙂 (y)
Pavlína KociánováZubní instrumentářka
Senznační online program, který mi konečně pomohl doopravdy zvýšit moji energii. Už jsem vyzkoušel spoustu věcí na energii a tohle je totální bomba! Postupem času se mi zlepšil spánek a dokonce i moje trávicí problémy, s kterými jsem měl dlouhé roky problémy díky mojí profesi.
Ondra BarcuchFotograf
Senznační online program, který mi konečně pomohl doopravdy zvýšit moji energii. Už jsem vyzkoušel spoustu věcí na energii a tohle je totální bomba! Postupem času se mi zlepšil spánek a dokonce i moje trávicí problémy, s kterými jsem měl dlouhé roky problémy díky mojí profesi.
Tomáš KosíkÚčetní
V kurzu jsem se dozvěděl spoustu nových věcí ohledně zdraví a o tom jak funguje naše tělo a hlavně co dělat pro jeho správné fungování. Hodně mi to pomohlo být výkonnější v práci a mít lepší výsledky. Přidanou hodnotu vidím v tom, že se mi zkvalitnilo nejen zdraví, ale i jiné oblasti života..Děkuji
Martin DrozdProgramátor
Online kurz energy booster je fakt pecka, tolik novych informaci, ktere jsem jeste nikde nevidela a to uz se o zdravi zajimam nekolik let. Jsou tam informace, o kterých se vůbec nemluví.. o nekterych jo, ale takovou divnou, pokroucenou formou, umis to pekne podat a vysvetlit, diky moc za tebe:)
Míša Laštůvková
Už jsem prošla poměrně hodně online kurzů, ale tenhle byl pro mě vyjímečný v tom, že nikde jinde jsem se tyhle informace ještě nedozvěděla. V kurzu jsem se naučila pracovat se svou energií a hlavně jsem dostala úplně jiný pohled na stravu! Všechno mi dávalo obrovský smysl...Děkuji Patriku za tento online kurz, jsem ráda že můžu vést své děti tím správným směrem zdravého životního stylu:)
Miroslava Kopecká
Ahoj, chci ti jen napsat, že energy booster je naprosto senzační program, který mi konečně pomoh doopravdy zvýšit moji energiii. Už jsem vyzkoušel spoustu věcí na energii a tohle je to, co jsem hledal. Za 14 dní se mi zlepšil spánek a dokonce se zmírnily moje trávicí problémy, s kterými jsem měl dlouhé roky problémy díky moji profesi. Děkuju.
Pavel VitásekQuality manažer

Potřebujete pomoc?

Napište mi na info@patrikhrbac.cz 

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.