Natural Game VS. Technický Pick-up (Tvrdá Pravda o svádění žen)

Pojďme si promluvit tématu, kterou lidé v pickup komunitě nazývají Natural Game. Je to myšlenka, že bys měl balit holky přirozeně, bez technik, manipulace, plánu a vědy. Co si o tom myslím?

Řeknu to natvrdo: samotnou myšlenku Natural game (pokud se chcete opravdu zlepšit v seznamování se ženami) nemá smysl se učit. Natural game znamená, že vznikla spontánně, tedy bez zásahu z venku.

Jak chcete sakra trénovat Natural game? Natural game je ekvivalentem toho, jako kdybyste se naučili košíkovou tím, že prostě půjdete ven s míčem a budete trénovat sami a nikdo vás nebude trénovat.

Ano, do jisté míry se zlepšíte, ale spoustu věcí budete dělat zásadně špatně a existuje určitý limit toho, jak dobří můžete být.

Chceš, aby z tebe vyrostl kluk, který bude hrát basketbal na rohu ulice, získá nějaké dovednosti, ale pokud někdy půjde na vysokou školu nebo do profesionálního klubu, bude se muset znovu učit technicky správně střelbu z výskoku?

Spoustu fighterů z ulice, kteří si myslí, že tam jsou dobří tam venku, přijdou na trénink MMA a zjistí, že dostávají na budku od o 20kg lehčích kluků a neumí vůbec nic nic ( a to ikdyž venku se jim poměrně dobře dařilo). Natural game je prostě limitovaná.

Pokud se chcete učit Natural game, tak chcete, abyste se prostě rozvíjeli hrubou silou (a ne hlavou a chytrostí). Natural Game říká, že mám prostě jít ven a strávit na Streetu víc času než kdokoli jiný.

Zkrátka „makat“ tvrději než kdokoli jiný. A to jme být cesta k úspěchu se ženami. Takhle se ale nedosáhne velkého úspěchu v ničem.

Nepracuj tvrdě, ale chytře

Každý velký úspěch na tomto světě nevzniká tím, že pracujete více, ale tím, že pracujete chytřeji, že pracujete lépe, že máte náskok.

Existuje důvod, proč se nám v 21. století žije lépe než v 10. století, a to ten, že jsme mohli stát na ramenou velikánů a poučili jsme se z předchozích zkušeností a vzali si z nich ponaučení.

Nevynalézali jsme kolo znovu a znovu… Natural game to po vás žádá. Myšlenka Natural Game je jít ven a pak jít ven znovu, a znovu a znovu…

Představte si, že by lidé místo internetových reklam začali opět klepat na dveře a dělat podomní prodej, místo zapalovačů by se snažili rozdělat oheň křesáním kamenů nebo čekáním na blesk atp..

V Natural Game není žádný vzorec. Nemá strukturu. Je to prostě jen o tom, jít do terénu a strávit tam víc času, než ostatní. Bušit hlavou o zeď. Nechat svůj mozek, aby na to přirozeně přišel. No, dobře, do jisté míry se zlepšíš. Nicméně je tu problém..

2 Problémy Natural Game

Zaprvé, budete se muset znovu učit všechno, co se naučili všichni před vámi, místo abyste tu práci (kterou už někdo vytvořil) využili pro svůj prospěch a ušetřili hromadu času.

Za druhé, budete se učit ze špatných lekcí. Možná něco uděláte a ono to zafunguje, nebo se bude zdát, že to zafungovalo, ale ve skutečnosti za váš úspěch mohlo něco jiného, než jste si mysleli.

Spoustu „Naturálů“, mají totiž podivné představy typu: „Aha, tohle je můj šťastný řetízek, kdykoli ho mám na sobě, tak si vrznu“. A oni si doslova myslí, že to je věc, která jim zajistila sex, protože šli jednou večer ven, vzali si řetízek a ono jim to vyšlo. Nebyl to ten řetízek.

Jde o to, co ten večer udělali a řekli. Ale svůj úspěch přisuzují této věci. Uzamkli si tuto mylnou myšlenku v hlavě, kterou už pak neodbourají. Takže tu pak vzniká limitující přesvědčení.

Je tu strop toho, jak dobří budete, pokud se nezačnete vědecky zabývat tím, jakým způsobem se učíte Game, jako třeba:

„Hele, tady je můj nápad. Pojďme to skutečně otestovat. Pojďme vyzkoušet tuhle novou věc. Pokud si myslím, že tahle věc funguje, zkusme to udělat bez ní a uvidíme, jestli to bude fungovat i bez ní.

Pokud si myslím, že to funguje, ale najednou se mé výsledky nedostávají na úroveň, na které by měly být, zkusme něco nového a uvidíme, jestli není něco ještě lepšího. „

Způsob, jakým v životě dosáhnete pokroku, který lidi na základní úrovni odlišuje od zvířat, je vědecká metoda. Je to skutečnost, že rosteme a učíme se a máme k tomu systematický přístup.

Myšlenka prostě jít ven a zkoušet to je jedna z nejhloupějších věcí, které byste mohli udělat, pokud jde o učení Game (balení holek).

Do určité míry se zlepšíte, ale dostanete se na průměrnou úroveň

Pojďme si tedy promluvit nejen o tom, co je Natural Game, ale pojďme si povědět, odkud pochází a proč se učí. Přirozená hra (Natural Game) není teda tak skvělý způsob, jak se naučit být skvělý v pickupu.

Je to však velmi rychlý způsob, jak se stát „slušným“ v pickupu. Kdykoli se naučíte nějakou dovednost, kdykoli si oblíbíte novou techniku, nový soubor dovedností, nastane období implementace.

Nastane období, kdy vám to bude připadat trochu nešikovné a nepřirozené a vaše hra nebo cokoli, co děláte, se během něj může skutečně zhoršit. Takže když se učíte nějakou dovednost (či techniku), která je trochu nepřirozená, představte si, že se učíte nový sport.

Začnete driblovat s basketbalovým míčem. Jak nešikovný pocit to je, když začínáte poprvé driblovat? Když začnete v bojových sportech dávat přední, zadní… Je to nový pohyb. Je to zatraceně divný pocit, že?

Je to stejně divný pocit, jako když poprvé zkoušíte holce říct „push-pull“. Ze začátku to zní divně, trapně a vaše podání je hrozné.

Každá dovednost bude taková v každém novém pohybu či technice, v každé nové věci, kterou budete dělat poprvé bude mít tuto Křivku učení a budete se v ní zhoršovat, než se zlepšíte.

Přitažlivá věc na Natural Game je v tom, že protože toho moc neměníte, jen vynakládáte více úsilí, že? Vynakládáte větší úsilí takříkajíc beze strachu. Tím dosáhnete okamžitého zlepšení. Toto zlepšení však jde jen do určité míry.

Je to jako placebo efekt

Pro ty, kteří placebo efekt neznají, je to myšlenka, že například, když jste nemocní, můžete dostat od někoho lentilku s tím, že to je Inbalfin a mnohdy se vám po ní uleví jen proto, že očekáváte, že se vám po ní uleví. A tak jste na tom psychicky lépe, vaše tělo na to zareaguje..

Takže Natural Game je ve velmi reálném smyslu téměř jako placebo. Když si to placebo vezmete, dostane se vám lépe na velmi krátkou dobu, ale ve skutečnosti vás nijak zásadně nezlepšilo. To zlepšení není trvalé.

Nikam vás to neposune. Jakmile překonáte to počáteční opojení, prostě se vrátíte zpět. Dá vám to ten okamžitý pocit úspěchu, díky kterému si řeknete, a sakra, ten koučink fungoval.

Ale po nějaké době to přestalo fungovat, protože jste vlastně nedosáhli žádného skutečného zlepšení, že? A teď si říkáte, do prdele, měl bych si jít pro další koučink. Takže z hlediska kouče je to vlastně fenomenálně marketingově geniální.

Klient si řekne: „Když jsem to dělal, cítil jsem se dobře. Věci se zlepšily a pak to najednou zmizelo. No, asi jsem to podělal. Asi to nedělám správně. Ne, děláš to správně. To jen placebo vyprchalo. Myšlenka Natural game jako metody je zkurvená kravina.

Ano, zlepšení se v pickupu vyžaduje složku úsilí, ale je tam i technická složka. A popírat technickou složku znamená popírat realitu.

Popíráním reality se v životě daleko nedostanete, bude to věčný boj. Pokud děláte pickup už alespoň 2 roky a nikam se neposouváte, nemáte pravidelně sex na prvním rande, pravděpodobně děláte něco špatně nebo se učíte od špatných lidí, sorry.

Natural game je skvělý marketing. Pokud jde o to, aby se někdo cítil dobře, zatímco se učí špatné věci, a aby si někdo místo toho představoval, že se učí nějakou dovednost, je v tom trocha podvodu. A ano, je trochu těžké se to naučit rozpoznat.

Určitě už jste měli pocit, že vám to jde hned líp po nějakém kručinku nebo produktu a pak se dostaví taková ta typická recidiva, kdy se musíte vrátit na další koučink. Pokud chcete historicky vědět, odkud se Natural Game vzala, zde je malý příběh z komunity pickupu. ..

Odkud se vzala Natural Game?

Někdy cca mezi rokem 2003-2005 všichni dělali Technický pickup a lidé dosahovali opravdu dobrých výsledků. Chlapi dostávali do postele holky, které si nezasloužili. Tihle nerdi, co ještě k tomu vypadali špatně, dostávali pozornost od opravdu, opravdu sexy holek.

Problém byl, že spousta mužů opakovala pořád dokola ty samé postupy a určité oblasti technik a hlášek už pro holky začínaly být divné. Byla to taky zhruba stejná doba, kdy vyšla kniha The Game od Neil Strausse.

A to způsobilo, že tento Technický pickup vypadala divně, strašidelně a jako sociální robot. Takže z marketingového hlediska bylo nutné se od tohoto Technical Game oprostit a distancovat.

Takže spousta pickupových společností, které učily Technical Game, se přesunula k Natural Game, protože to bylo marketingově zajímavější, socíálně přijatelnější, a tak mohly využít PR díky vymezení se.

Z marketingového hlediska je Natural opravdu dobrá, protože umožňuje přejít do dalších oblastí, jako je obecný seberozvoj, prezentační dovednosti atp., což je mnohem větší niche (cílová skupina), než je právě pickup, což znamená více klientů, což znamená více peněz.

Takže je to skvělá marketingová strategie i z tohoto hlediska, že? Takže místo toho, abych vás učil jen pickup dovednosti, jak si vrznout, vás můžu jít učit, jak vydělat víc peněz, můžu vás učit, jak být lepší obchodník, můžu vás učit, jak cvičit v posilovně a podobně.

A tak je toho teď mnohem víc, co vám můžu nabídnout, a je to mnohem politicky korektnější a ucelenější. Důvodem, proč byla Natural Game zavedena v pickupové komunitě, byl čistý marketingový kec.

Můžeš se zlepšit jen tím, že půjdeš ven a budeš tvrdě makat na svých osloveních? Určitě. Do určité míry. A to je důvod, proč vidíte dneska v Praze skupiny kluků, kteří dělají pickup. Uvidíte spoustu kluků, kteří to dělají. Relativně nebojácní. Dokážou udělat oslovení, ale nemají skutečné výsledky.

Uvidíte spoustu kluků, kteří dostávají kontakty, které vypadají kvalitně, ale nemají sex. Nebo uvidíte spoustu kluků, kteří mají holky 6/10, možná občas 7/10, ale nebalí sexy desítky. Proč?

Protože si koupili Natural Game koučink nebo produkt. Spolkli jim tu pilulku. Koupili si tu blbost, vypili sežrali jim tak dobrou (ale nezdravou) instantní čínskou polívku.

A tato čínská polívka jménem Natural Game je dostala je to až sem, ale nikdy to nemůže dostat jejich hru výš, protože se to nikdy nenaučili technicky, nechápou to. Nikdy se nenaučili, jak být „scientific“ a dostat se nad rámec svých přirozených schopností.

Co pro vás udělá Natural Game?

Když budeš dělat dost oslovení, tak čistě náhodou nějaké holky získáš, je to hra čísel. Takže Natural Game vám zajistí holky, které byste měli získat na základě vaší úrovně, ale pokud chcete získat holky nad rámec toho, nepůjde to.

ALE to je pro spoustu z nás to, co chceme., že..? Chceme prostě sexy holky. Ale kolik z nás je jako rocková hvězda, milionářská celebrita, která si opravdu zaslouží dostat desítku? Málo.

Ale pokud chcete získat devítky a desítky, můžete toho dosáhnout tím, že budete technicky zdatní a naučíte se Game správným způsobem.

Ale přirozené Natural Game kecy vás tam absolutně nedostanou. Dostane tě to do klidu, pobalíš nějaké šestky a sedmičky. Budeš se cítit dobře, když se to budeš učit. Bude to docela zábava.

Chodit ven, bavit se s holkama, to je úžasná věc. Ale myslete na to, že tahle Natural Game je to, co dělají všichni ostatní na planetě.

Každý kluk, který se v pátek večer opije, dělá Natural Game. Každý kluk, který ani nechápe, co je pro holky přitažlivé, ale prostě má koule a rozhodne se jít oslovit, dělá Natural Game.

Pokud chceš být lepší než průměr, jak to chceš kurva udělat? Tím, že budeš dělat přesně to samé, co dělá průměrný kluk? Jen se nad tím zamysli. V podstatě to nedává smysl.

Co smysl dává, je, že Game v roce 2023 je trošku jiná než kdykoliv dřív. „Cheese pickup lines“ už holky prokoukly a otravuje je to spíš, než balí. Dnes je nutnost naučit se soubor technických dovedností pro úspěch.

Jakmile začnete tyto nové technické dovednosti rozvíjet, bude se to na sebe nabalovat jako sněhová koule a dosáhnete výsledků mnohem lepších, než jakých byste kdy mohli dosáhnout ve svých nejdivočejších snech a daleko víc, než když budete dělat blbosti „Natural Game stylem“.

Projděte si kurz ZDARMA Zbav se strachu z oslovení, kde technicky kroky za krokem vysvětluji jak se zbavit Approach anxiety (neboli strachu z oslovení) díky metodě Progresivní desenzitizace (PD8) a začni balit holky technicky správně!

Pro další tipy ze světa svádění žen sleduj i YouTube, Instagram, FacebookTiktok.

Učím muže se efektivně seznamovat v praxi. Na můj příběh se mrkněte tady>>
Komentáře
  1. Jaroslav Pirkl napsal:

    Dobry clanek…urcite mi pomuze pichat vice a lepsi holky/zeny…je to dost dobre napsane i promyslene…

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.