PROČ JSOU PICHLAVÉ POZNÁMKY OD HOLEK DOBRÝ SIGNÁL?

Stalo se ti někdy, že ti holka řekla nějakou nepříjemnou pichlavou poznámku na tvoji osobu a ty sis myslel, že tě odmítá? CHYBA! Naopak, dost možná o tebe měla zájem a jenom testovala tvoji integritu a sebevědomí.

Pokud žiješ ve 21. století na planetě Zemi a bavíš se s holkama, bude se ti pravidelně stávat, že si tě holky budou tzv. testovat. Shit test je termín v pickupu, který buď spoustu mužů vůbec nezná nebo ho nechápou správně.

Nejprve začněte tím, co Shit test není. Shit test není odmítnutí a shit test není urážka. „Jsi ošklivý a smrdíš“, to je urážka. „Jdi do prdele, nemluv na mě, odcházím.“ je odmítnutí.

Shit test, je to, že ti holka řekne něco, co je potenciálně negativní nebo něco, co tě spíš technicky staví do „neprospěšného rámce“. (O tom, co je Rámec/Frame vysvětlím za chvíli)

Ale Shit test vychází z toho, že holka na tebe emočně reaguje, ale ještě se nerozhodla ve tvůj prospěch. A to v jistém smyslu znamená dobrý signál.

Protože to, že na tebe holkaka emočně reaguje, je první velmi pozitivní krok k tomu, aby ses ji začal líbit. Například spousta začínajících kluků, když se poprvé začnou bavit s holkama, tak vlastně nedostanou ani Shit test, a to je vlastně problém.

Takže pokud přijdeš k holce a ona se k tobě chová jen velmi mile a sladce a pak řekne: „OK, ráda jsem tě poznala“ a odejde, znamená to, že jsi „tolerován“.

To znamená, že se k tobě chovala zdvořile a mile dokud mohla, a pak slušně odešla. Necítila potřebu tě zkoušet/testovat.

Necítila potřebu dávat ti zabrat, protože jsi nebyl ani blízko tomu, abys patřil do kategorie kluků, se kterými by se vyspala, aby sis zasloužil Shit test. Zkrátka nezapla ani filtr.

Když se kluci dostanou na pokročilejší úroveň, mají tendenci pak naopak dostávat hodně Shit testů, protože teď jsou najednou „sexuální hrozbou“. Tím, že ženy sexem riskují potencionálních 9 měsíců těhotenství, tak si pečlivě vybírají.

Když ta holka zavnímá, že jsi pro ni legitimní možnost se s ní vyspat, tak je vždy nějakým způsobem emocionálně reaktivní, a to je dobrý signál.

Shit test je obrana holek, aby nenaletěly lhářům, kteří se umí dobře přetvařovat, že jsou nějací a přitom jsou jiní, než se prezentují, a tak jim holka dá Shit test, aby si je otestovala, předtím, než se s němu vyspí.

Jiný výraz pro Shit test je taky Kongruency test. Je to zkrátka test toho, jestli splníš to, co jsi slíbil, jestli jsi takový, jakým se prezentuješ.

Třeba si oslovil holku a to ji ukázalo, že máš některé atraktivní vlastnosti. Ale holky ví, že je velmi, velmi snadné atraktivní vlastnosti jenom předstírat.

Je velmi, velmi snadné přijít za holkou a mít naučenou roztomilou balicí hlášku. Ale jak říká Mike Tyson: „Každý má svůj plán, do té doby, než dostane ránu do obličeje.“ V seznamování se ženama je to podobně.

Každý chlap má plán, než na něj holka nezačne házet nějaké „Shit testy“. Ten moment, kdy kluk dostane „Shit test“, o něm holce hodně napoví.

Pokud to zvládne, začne mu věřit, že je REAL, protože je to upřímný (mnohdy podvědomý) tah ze strany holky.

Je těžší předstírat, že si prošel Shit testem, než předstírat, že si věříš. Pokud Shit testem neprojdeš, bude si myslet, že jsi jen další kecálek, ale že nejsi atraktivní chlap, jak si myslela.

A to pak bude brzdit tvou snahu o navázání dobrého vztahu s ní, o to jí svádět atd. atd. Takže když ti holka dá „Shit test“, chci, abys to bral jako dvě věci:

Zaprvé, je to kompliment a znamená to, že na tebe emočně reaguje (někoho, v kom nevidí hodnotu by ignorovala nebo byla přehnaně slušná). Za druhé, je to příležitost, protože pokud tím Shit testem projdeš, úroveň její přitažlivosti pro tebe se hodně zvýší.

Ve skutečnosti je mnohem těžší než „Shit test“ je vypořádat se s tím, čemu se říká „Hot girl blasé„, což je situace, kdy tě holka tak nějak tiše toleruje, ale nedává ti Shit test. Nedá ti nic, s čím bys mohl pracovat.

Takže Shit testy jsou dobré, ale ja jak s s nimi teda vypořádat? Pojďme se podívat na 4 základní způsoby, jak ho zvládnout:

1) Neselhání v Shit testu

No, první věc, kterou musíš udělat, je nezkazit to. Takže abys prošel Shit testem, první úroveň je neselhat v Shit testu, respektive ho projít.

Znamená to, že nebudeš emočně reagovat, nebudeš se bránit, nebudeš bojovat, nebudeš argumentovat, nebudeš mít negativní chování v důsledku její pichlavé poznámky na tvoji osobu – Shit testu.

Příklad neselhání v Shit testu: Měl jsem kamaráda, který byl velmi, velmi dobrý ve seznamování se ženama a měl jednu frázi, kterou používal na všechny Shit testy a díky ni neselhal v žádném Shit testu.

Když mu holka dala Shit test, jeho odpověď zněla: „Jo, na to nemám žádnou odpověď. Můžeme teď být normální?“

Není to geniální, není to neuvěřitelné. Neukazuje tě to jako nejúžasnějšího kluka na světě, ale říká ji to tohle:

„Nezajímá mě, jak moc mě budeš testovat, holčičko, jsem si sám sebou tak jistý a emočně stabilní, že na tohle nebudu reagovat nijak emocionálně. A já vlastně tak trochu poukazuji na to, že se chováš divně, když mi dáváš Shit test.“

Takže vlastně tu holku trochu stavíš do latě. Samozřejmě, nemůžeš tohle říct na každý Shit test. Když čtyřikrát za sebou dostaneš Shit test a řekneš, že na to nemáš žádnou odpověď, začne vypadat dost divně.

2) Ignorace Shit testu

Řekl, že Shit test je příležitost. Ignorací příležitost sice nemaximalizuješ, ale přinejmenším v tom Shit testu neselžeš a neprohraješ.

Takže Ignorace Shit testu je další odpověď. Ukážeš ji, že její obvinění je tak hloupé, že ani nestojí za to na něj reagovat.

Pokud její Shit test není nijak přesvědčivý a není nijak důležitou součástí konverzace nebo nevíš jak na něj reagovat, můžeš ho prostě ignorovat a předstírat, že nebyl řečen. I to může fungovat.

Třeba se tě zeptá: „A tohle říkáš každé holce?“ A Ty odpovíš: „Jojo“. (a nonšalantně pak pokračuješ v konverzaci, jako by to bylo nepodstatné. Klíčové je podání.) Nebo prostě jen přejdeš na jiné téma, jako by to vůbec neřekla.

3) Souhlas a Přehánění

Existují však tři opravdu úžasné způsoby, jak projít shit testem, které se vám budou líbit, které vás dostanou na vyšší úroveň. A to jsou Souhlasit a Přehánět aMisinterpretovat.

Takže souhlasit a přehánět. V podstatě si vezmete jakýkoli její Shit test (ať už je rámec Shit testu jakýkoliv) a upozorníte na to, jak směšné je její obvinění, a přežeňte ho do šíleného extrému.

Co to je Rámec (Frame)? Rámec je vlastně to, o čem je Shit test. Rámec jsou předpoklady, z nichž vychází rozhovor a které diktují jeho smysl. Vysvětlím.

Když přijdete k dívce, ona může mít rámec, že „Tady ten kluk mě balí“, což vás staví do nižší hodnoty.
A ty můžeš mít Rámec „Já, jako úžasný kluk se s ní bavím a ona mám štěstí, že má tuhle příležitost“, což by vás stavělo do vyšší hodnoty, že?

A tak se stane, to, že vy ty máš jiný Frame (Rámec) integrace, než ona a tyto rámce jsou v konfliktu. A ve skutečnosti je Shit test jenom o určení, kdo má silnější rámec. Jde o „souboj“, který Rámec vyhraje a který bude tím Rámcem, na kterém se oba shodnete při této konverzaci, při této interakci. Protože pokud nedojde ke shodě, nedojde k interakci.

Takže to, co můžeš udělat je to, že si ona tě postaví do Negativního rámce a ty ukážeš, že ti to nevadí + poukážeš na jeho směšnost.

Takže příklad, řekněme, že vám holka dala obyčejný Shit test: „To říkáš každé holce?“ No a souhlasit a přehánět by bylo: „Ano, říkám to každé holce. Řekl jsem to už pět setkrát. Nejdivnější bylo, když jsem to řekl babičce. Myslíš, že bych to možná měl přestat dělat?“

Takže tam jsi poukázal na to, jak říkala, že to říkáš každé holce a poukazuješ na to, jak směšné a absurdní by bylo říkat to každé holce a jak hloupá je její otázka.

A to, že jsi byl vtipný, chytrý a to, že je ti to pořád evidentně jedno, protože jsi ochotný vzít ten negativní rámec a prostě ho přijmout, jako ano, dej mi ten negativní rámec, mně to nevadí.

Vlastně půješ do extrému toho negativního rámce až do té míry, že je to směšné. A tak je to jeden z dobrých způsobů, jak projít Shit testem – souhlasit a přehánět.

Takže vezmete jakýkoli rámec a dovedete ho do logického konce, abyste ukázali jeho absurditu a také abyste ukázali, že se ho nebojíte, že? Pokud se Rámci bráníš nebo se ho bojše, ukazuje ji to tvou nízkou hodnotu. Pokud si říkáte: Dobře, fajn, dej to sem, podívejme se, jak je to směšné. To ukazuje vysokou hodnotu.

Ukazuje to také velkou schopnost přemýšlet pod tlakem. Ukazuje to velkou schopnost udržet se v klidu i při stresových situacích, což je velmi atraktivní vlastnost.

4) Misinterpretace

Další způsob, jak projít Shit test, je si ho schválně špatně vyložit, a to tak, že ho obrátíš, jako by to byl kompliment nebo sexuální nabídka.

Tak například holka může říct: „Máš na sobě opravdu divné tričko.“ A ty můžeš říct: „Hej, přestaň se dívat na moje tělo, moje oči jsou tady nahoře.“

Takže si špatně vyložíš její jakousi negativní poznámku na tvoji adresu, jako by důvodem, proč se dívá na tvoje tričko, bylo to, že si prohlíží tvoje tělo, takže ji to musí sexuálně přitahovat, že? A v tom případě tedy měníš základní význam toho, co řekla.

V takovém případě buď musí jít na vaši schůzku, nebo se může začít snažit vysvětlovat. A pokud se snaží vysvětlovat, je ona ta snaživá, je ona ta reaktivní a ty máš v interakci vyšší hodnotu.

Takže to jsou dva způsoby, jak projít Shit test; Souhlasit a přehánět nebo misinterpretovat. Třetí způsob, jak projít, nebo alespoň neprohrát, je prostě ignorovat její Shit test a to může fungovat také.

Pokud chcete být dobří Shit testech, nejdůležitější je pochopit, co to to vůbec je. Shit testy jsou komplimentem a příležitostí. A budeš je dostávat neustále.

Pokud to pochopíš, budeš na ně přirozeně a instinktivně lépe odpovídat a odpovídat na ně efektivně, místo toho, abys byl zničený, když nějaký dostanete, místo abys byl nervózní a vyvedený z míry.

Takže znovu a naposled; pochop, co to znamená, když na tebe emočně reaguje. Je to kompliment za to, jak na ni působíš a je to příležitost ukázat, že jsi opravdu ten pravý. Ženy jsou dravé zvířata a vybírají si jen ty nejsilnější jedince, kteří umí procházet jejich filtr – jejich Shit testy.

Zde si můžeš přečíst článek, kde je můj osobní příběh, jak jsem si našel holku na Tinderu a taky ucelený návod, jak jsem toho dosáhnul od A po Z, a jak můžeš i ty (i pokud jsi introvert.)

Učím muže se efektivně seznamovat v praxi. Na můj příběh se mrkněte tady>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.