SUPER-JEDNODUCHÁ FLIRTOVACÍ METODA

Dnešní článek bude super krátký, ale rozhodně super důležitý, protože budeme mluvit o jedné z největších věcí, kterou vidím, že dělají muži špatně. Jak správně flirtovat, Jak flirtovat efektivně…?

Když se ženě snažíš ukazovat svůj zájem, tak se často děje to, že, když to uděláš špatně, tak ztrácíš svou „moc“ v konverzaci a najednou si tě holka zaškatulkuje jako dalšího podbízeče nebo kámoše.

Často se stává, že muži holkám jen skládají komplimenty a jen jim dokola říkájí, jak moc se jim líbí.. a myslí si, že tím jim dávají najevo, že o ně stojí, ale už si neuvědomují, že tím zabíjí jakékoli sexuální napětí.

Muži tím dělají konverzaci vlastně dost nudnou, předvídatelnou a platinickou. Na druhou stranu, když klukům říkám, aby se jim flirtovali nebo holku trošku provokovali (což je základní stavební kámen, aby tě holka vnímala jako sexuálně relevantního muže a ne jen jako kamaráda), často se setkávám s tím, že jsou zmatení a neví, co to přesně znamená. A to mě trochu překvapilo.

Ale já dnes udělám to, že ti přesně definuju, co je to provokování a flirtování, a ukážu ti velmi jednoduchý formát, jak mužeš vzít v podstatě jakoukoliv větu a změnit ji na Škádlení nebo Flirtování, protože to není to stejné.

V první řadě je potřeba si uvědomit tuhle věc – pokud je výrok zaměřen jen obecně, na nikoho konkrétního, je to jen výrok, jen věta.

Pokud je výrok zaměřen na konkrétní osobu, je to potenciálně škádlení neboli provokování. A pokud je nějaký tvůj výrok zaměřen na vztah mezi dvěma lidmi, je to potenciálně Flirt.

Klíčovým předpokladem pro to všechno je ale to, aby šlo o hravou komunikaci. Takže ti dám příklad. Když holka něco řekne a ty na to odpovíš: „To je směšné“ je to jen prosté prohlášení, které je jen plochou větou. Není to škádlení. Není to flirt.

Ale kdybys řekl řekli: „Tss, ty jsi směšný člověk, že si tohle myslíš“, tak to už je škádlení. Záleží na tobě, jestli je to milé škádlení, nebo sprosté provokativní škádlení. Ale je to škádlení.

Když půjdeš o krok dál, řekneš například: „Tss, jsi směšný člověk, nevím, jestli si budeme rozumět.“ Tak, je to flirt.

Takže když konstatuješ obecných tématech, co se stalo ve světě, je to jen konstatování, když je to o osobě, je to škádlení.

Když je to o vztahu dvou lidí mezi sebou, zvlášť když jsi jeden z nich, a nastavíš mužsko-ženskou polaritu, stává se z toho mnohem víc flirt. A o tom to vlastně je.

A hezké na tom je, že vlastně jakýkoli výrok, jakýkoli postřeh, který chceš říct, můžeš vzít a udělat z něj škádlení velmi, velmi snadno.

A pokud máš škádlení, můžete z něj velmi, velmi snadno udělat flirt pouhým doplněním. Například: „Tohle je velmi zvláštní věc, kterou jsem viděl“ A mimochodem, ukazuju to teď velmi obecně, aby to bylo jasné a snadno proveditelné na příkladech.

Je jasné, že budete s holkou říkat daleko zajímavější věci, každopádně vezměme si teď něco základního.
Ok, řekněme, že řekneš: „To je velmi zvláštní věc.“

Když to teď vezmete a použijete stejnou myšlenku: „Jsi zvláštní člověk, že děláš tohle“ Je to stejná myšlenka, ale udělali jste z ní něco o holce.

No a pokud z toho chceme udělat flirt, tak bych řekl „Jsi zvláštní člověk, že děláš tohle, já s divnými holkami nechodím.“ Už chápeš ten formát?

Prosté prohlášení – Udělat to osobní (provokace) – Udělejte to o vašem vztahu (flirt). A hezké je, že to můžeš udělat i dodatečně: „To je velmi zvláštní věc (prohlášení),… kterou si teď udělala (provokace), teď úplně nevím, jestli bys mohla být matka mých dětí (flirt)

Takže po každém jednotlivém prohlášení, můžeš prostě přidat něco navíc, aby to více nastavilo mužsko-ženskou polaritu a byl bys pro ní více sexuálně relevantní a celá konverzace by byla více intimní a flirtující.

Takže opravdu neexistuje žádná výmluva, že se nejde dostat z té „platonické konverzace“. A krásné na tom je to, že každý z těch 3 kroků je méně nebo více „riskantní“.

Pokud říkáte Obecné prohlášení, je to riziko „ztráty moci“ extrémně nízko. Pokud řekneš Prohlášení o holce, je to o něco rizikovější. A pokud proneseš Výrok o vztahu, je to rizikovější, že odmítne nastavení tvého rámce interakce.

Platí tady teda jednoduchá rovnice: Když uděláš jedno prohlášení, tak pokud na něj reaguje pozitivně, dává ti to povolení udělat vyšší prohlášení s o kapku vyšším rizikem. A pokud na něj bude reagováno pozitivně, dává ti to povolení říct vyšší prohlášení, které je už flirt.

Uveďme si další příklad: Sedíte s holkou někde na rande v čajovně. Ona ti začne vyprávět o nějakém divném podcastu o seriových vrazích, který poslouchá a ty toho využiješ:

– „Tak to je hodně divný podcast.“ (Prohlášení)

– Ona zareaguje pozitivně, například smíchem nebo se začne Kvalifikovat ve smyslu „Nee, to je fakt zajímavé.“ (Pozitivní reakce)

– Ty odpovíš: „Tak teď si nejsem jistý, co to říká o tobě jako osobě“ (Provokace/škádlení)

– Její reakce je: Joo, ja vím, já vím, je to moje guilty pleasure (Pozitivní reakce).

– Ty odpovíš: „Noo ze začátku si působila jako taková hodná a roztomilá holka, ale teď si nejsem úplně jistý jestli nám to bude klapat“ (Flitr)

A teď jsi se dostal až nahoru. Máš za sebou Škádlení a Flirt a cestou jsi vůbec neriskoval, že jo, jen si sledoval reakce.

Je to naprosto jednoduchý formát, ale co to vyžaduje? Vyžaduje, abys pochopil, co je Škádlení a co je Flirt. Škádlení je o osobě. Flirt je o vztahu.

Jakmile to pochopíš, potřebuješ teď už jen koule, abys to risknul. Takže s tímhle systémem teď pro tebe neexistuje absolutně žádná výmluva pro to, abyste své rozhovory nevedl jako muž a žena.

Pokud chceš holce ukázat, že o ni máš zájem, tohle je bezpečná cesta s nízkým rizikem, kterou můžeš dělat pokaždé.

A pokud se mnou chceš strávit 2 hodiny zdarma, tak se tady přihlas na webinář, kde ti prozradím další tipy a triky jak moderně balit holky, seznamovat se efektivně a najít si přítelkyni tím nejrychlejším možným způsobem.

Učím muže se efektivně seznamovat v praxi. Na můj příběh se mrkněte tady>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.