NEJSILNĚJŠÍ BALÍCÍ TECHNIKA VŠECH DOB (s tímhle buď opatrný)

To, co ti teď řeknu je ta nejsilnější psychologická balící technika všech dob. Žádný click-bait. Tohle obsahovala KAŽDÁ moje interakce s holkou, kterou jsem kdy sbalil a MUSÍ obsahovat každá tvoje konverzace s holkou, pokud se s ní chceš vyspat a nechceš být jenom její hodný kámoš.

Tohle je něco, co tě odliší od 99% kluků, kteří se zoufale snaží balit holky. Tohle je to tajemství úspěšných mužů, to je ten core balení holek.

Dříve, než ti to prozradím, tak mi slib, že tuhle techniku budeš používat s rozvahou a rozmyslem a vždycky budeš na „správné straně barikády“. Nikdy nebudeš manipulovat ženami (nebo lidmi obecně) pro nějaké negativní záměry, ok? Jdeme na to.

Nejdříve se pojďme podívat, jak balí holky naprostá většina mužů. Chlap uvidí pěknou holku a rovnou by ji opíchal, takhle funguje většina mužů. Nezajímá je jestli je to baristka nebo majitelka miliardové firmy, jestli má děti nebo ne, jestli má dluhy nebo je bohatá, důležité pro ně je, že je sexy.

Pak za ní přijdou (a je jedno jestli venku na ulici přes den, v noci v klubu nebo na online seznamce) a začnou ji prostě upřímně chválit to, co je zaujmulo, tj. vzhled. Začnou ji říkat jak je sexy, jak je krásná a zaplaví ji komplimenty.

Podívejme se na to ale z pohledu ženy. Jak se asi taková žena pak cítí, když ji tohle za den řekne 10 chlapů? Začne se cítit jako sexuální objekt, ne jako lidská bytost. A tak začne hledat chlapy, kteří mají větší nároky, než jen „sexy vzhled“ a na tyhle vlažné komplimenty už přestane reagovat.

A tady vzniká obrovská příležitost pro nás, ty kteří to pochopili. Ženy chtějí chlapa, který pro ně bude výhrou, ne chlapa pro kterého bude ona tou výhrou. Ženy VŽDY randí o stupeň výš, to znamená, že pokud tě nějaká holka teď chce, tak je pod tvou úroveň. Viz fotka níže.

Grafika popisující, jací muži se líbím ženám, zkrátka ženskou sexuální strategii. Ženy se zaměřují na kvalitu, muži na kvantitu. Čísla znázorňují stupňují atraktivity a statusu, kdy 1 je nejméně a 10 nejvíce. Ženy randí vždy „výše“ kdežto muži klidně i níže

To je taky důvod, proč často uvidíte sexy chlapa se vyspat s o něco méně atraktivnější ženou, ale atraktivní žena se málokdy vyspí s méně atraktivním mužem.

Zdroj: Hoe_math

Proč Hodnocení?

Ženy chtějí, abyste je hodnotili. Proč? Protože tím, že ženu ohodnotíte, se pro ni staneš tou výhrou. Přemýšlejte, jak by interakce vypadala, kdybyste ženy nehodnotili. Seznámíš se s ženou, sbalíš ji a…
a ona nakonec svolí k tomu, aby ses s ní vyspal. To není zrovna pohádkový příběh.

Pokud však místo toho obrátíte scénář a vyhodnotíte, zda splňuje vaše standardy, pak je získání vašeho souhlasu pro ni úspěchem. Získání vašeho schválení také vyžaduje investice. Lidé psychologicky vždy více váží toho, do čeho investují, takže její kvalifikace zvyšuje vaši hodnotu.

Hodnocení je známka vysokého statusu. Hodnocení je sexy. Chlapi co mají hojnost žen si vybírají pečlivě. Ženy ví, že vždy historicky hodnotili jen ti nejúspěšnější, ti nejslabší brali vše. Proč se asi do poroty Superstar zvou nejlepší zpěváci Československa?

Když pak konečně ukončíte rozhovor, interakce se z bezvýznamného okamžiku stane pro ženu nezapomenutelným úspěchem, protože ji tohle nikdo zatím neudělal.

Jak může takové hodnocení vypadat v praxi? Vlastně úplně nevině a jednoduše, například se zeptáš ženy: „Umíš vařit?“ A ona odpoví: „Ano, jsem ta nejlepší kuchařka“. BINGO!

V tento moment se stala extrémně důležitá věc; Tys nastavil obruč a ona ji proskočila. Tys měl požadavek, ona ho splnila. Tys měl otázku, tys ukázal že máš nárok na ženy, ona se snažila zalíbit, ona investovala do vašeho vztahu (mnohdy aniž by to vědomě vůbec věděla).

A pokud takových „požadavků“ máš více a žena se ti bude v konverzaci neustále kvalifikovat, tak aniž by to dělala vědomě, bude do interakce investovat a pak se ji bude těžceji opouštět interakce s tebou.

Ve vztazích platí jednoduchá rovnice; Kdo více investuje (času, energie, pozornosti, prostředků), ten více miluje pro něj je vztah důležitější. To je prostě naše evoluční biologické nastavení, které my muži, můžeme využít ve svůj prospěch.

Případy, kdy se žena nebude Kvalifikovat


Nemáte dostatečně vysokou hodnotu. Kdyby se vás bezdomovec zeptal, proč jste výjimeční,
začali byste vyjmenovávat své jedinečné vlastnosti? Ne, pravděpodobně byste si pomysleli WTF a odešli.
Není důvod. Dívka musí mít pocit, že si vás musí získat. Pokud dáte najevo příliš okatě svůj záměr a zájem o ni, namísto jemného možného předpokladu pro váš budoucí vztah, už ví, že vás má jistého, a kvalifikace není nutná.
Příliš okaté. Pokud ji otevřeně požádáte o kvalifikaci, pak je pravděpodobné, že budete působit jakože máte vymyšlený, manipulativní záměr, který odmítne. Ženy nejsou hloupé.
Není si jistá správnou odpovědí. Někdy dívka prostě nebude vědět, co po ní chcete, aby řekla. Je ochotná se kvalifikovat, ale nechce tím nic pokazit. Řešení: Naznačte odpověď, kterou chcete. Např. otázka: „Byla jsi ve škole taková ta zlobivá holka v zadní lavici?“. [Zaváhá.] „Přísahám, že kdybys nikdy nebyla ani jednu po škole, nikdy bychom spolu nevycházeli.“

Kdy se žena bude Kvalifikovat


Máte vysokou hodnotu: Pokud jste atraktivní, pravděpodobně se kvalifikuje jako součást vašeho světa.
Není si jistá svým vlastním přesvědčením: Pokud zpochybníte její „Rámec“ (jak ona vnímá svět) a ona znejistí, pak se může dostat do vašeho rámce. Pokud ne, bude vám dávat tzv. Shit testy, aby zjistila, kdo z vás dvou je v téhle interakci sebejistější.

Kvalifikační techniky

Existují čtyři hlavní způsoby, jak holku přimět ke kvalifikaci. Jsou uvedeny níže v pořadí od nejvíce okatých po ty úplně nejsubtilnější. Všimněte si, že ty zjevnější (okatější) kvalifikační taktiky se s větší pravděpodobností setkají s odporem, ale pokud se i na ně kvalifikuje, je to jasné znamení, že se vám snaží zalíbit.

 1. Otázka + odpověď
  a. Nejzákladnější formou je jednoduše ji požádat o kvalifikaci. Tato metoda není zdaleka tak rafinovaná, ale pokud vám to projde, víte, že interakce probíhá dobře.
  b. Příklad: „Co je na tobě super?“
 2. Výzva + zdůvodnění
  a. Obratíte scénář a dáte jí „Shit test“. Připravte se na to, protože pokud se nekvalifikuje, bude na vás házet sračky zpátky:D.
  b. Příklad: „Vypadáš, jako bys nikdy nedělala zábavné věci.“
 3. Vedení + následování
  a. Řekněte, co se vám líbí, a ona se bude snažit dokázat, že odpovídá tomu popisu. Tohle funguje nejlépe, když je to podáno nenuceně, takže když to nebude dělat, můžete toho nechat, aniž byste z toho dělali velkou vědu.
  b. Příklad: „Nevím proč, ale vždycky se mi líbily holky, které sportují.“
 4. Hodnota + prázdnota. Tohle funguje pouze v případě, že jste na piedestalu vy. Když něco řekne, můžete na ní hodit nějaký nedůvěřivý pohled. Pokud je vaše hodnota dostatečně vysoká, znejistí a začne se kvalifikovat sama.

Diskvalifikace

Během interakce můžete holku pochválit za vlastnosti, které se vám líbí, a diskvalifikovat ji za ty, které se vám nelíbí.

Pokud se najednou změníte v muže, který chválí každou její vlastnost, je to zcela v rozporu se sebevědomým a svéhlavým mužem, kterého jste představovali dříve.

Představte si, že byste šli ke zkoušce a bez ohledu na to, jaké odpovědi byste měli, by vás učitel nechal projít. Tak proč se učit? Proč se usilovně snažit? Proč se vůbec obtěžovat chodit na hodiny?

Dívka si o vás bude myslet totéž. Nesmíte se tedy bát, že ji „odmítnete“, pokud nedá odpovědi, které chcete, protože to nakonec dokazuje vaši legitimitu.

Navíc, pokud se kvalifikuje a vy ji neschválíte, zasáhne ji emocionální bomba. Ve strachu, že by vás mohla ztratit, se bude pravděpodobně kvalifikovat stále více a více v cyklu, který jen zvyšuje vaši hodnotu v jejích očích.

Příklady:
Vážně? To se ti líbí?
● Sakra. Na pár minut jsem si skoro začal myslet, že jsi zajímavá.
● Aha, takže jsi vlastně neudělala maturitu?

Tip: Tady je rozhodující podání. Diskvalifikace může být řečena hravě, ale i vážně. Když je řečena hravě, bude to působit spíš jako pouhý flirt a méně, jako byste ji skutečně hodnotili. Ve chvíli, kdy diskvalifikaci řeknete vážně, holka pocítí její skutečnou sílu.

A pokud se mnou chceš strávit 2 hodiny zdarma, tak se tady přihlas na zde webinář, kde ti prozradím další tipy a triky jak moderně balit holky, seznamovat se efektivně a najít si přítelkyni tím nejrychlejším možným způsobem.

Učím muže se efektivně seznamovat v praxi. Na můj příběh se mrkněte tady>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.