NEJRYCHLEJŠÍ ZPŮSOB, JAK JI DOSTAT NA RANDE

Chcete znát absolutně nejjednodušší způsob, jak si domluvit rande? Žádné oslovení, žádné odmítnutí. Vše z pohodlí vašeho domova. Hádáte správně, mluvím o online seznamování.

Ale má to háček. Opravdu, opravdu, opravdu velký háček.

Ahoj, jmenuji se Patrik a pár let dozadu, kdy jsem se rozešel se svou přítelkyní, s kterou jsem byl 3 roky, což bylo moje nejdepresivnější období v životě, jsem se rozhodnul stáhnout si Tinder a vyzkoušet online seznamky.

Moje výsledky byly hrozné, měl jsem 1 match za týden a to většinou od ženy, která se mi vůbec nelíbila a když už jsem náhodou měl jsem shodu/match s tou, která se mi líbila, tak mi neodepisovala.

První jsem si říkal: „To jsem opravdu tak nezajímavý?!“ A moje sebevědomí se propadalo do moře nejistoty. Ale později jsem zjistil, že mi celou dobu něco unikalo.

Bylo to jednoduché, roky jsem to měl před sebou, ale stejně jsem to neviděl. Stačilo použít jenom zdravý selský rozum. A tohle video točím, abyste nedělali stejnou chybu jako já.

Faktem je, že za posledních 5 let svět prošel revolucí v seznamování. Tinder, Badoo a další seznamovací aplikace jako tyto a mnoho dalších naprosto změnily pravidla seznamování pro miliony lidí a není cesty zpět.

Změnily pravidla hry pro ženy, které mají okamžitý přístup k tisícům hodnotných mužů a mohou s nimi jít na rande. A změnily hru i pro muže, ale ne nutně k lepšímu.

Zatímco v minulosti měli muži štěstí, protože se seznámili s ženou v práci nebo ve škole.. Ale dnes už práce není místem k seznamování, protože tytéž ženy mají nyní doslova na dlani tisíce možností. Zdá se to trochu nespravedlivé, že?

A to mě přivádí k bolestivé pravdě a možná i k důvodu, proč jste na této stránce.

Pravdou je, že svět seznamování se změnil, podle statistik se většina párů v dnešní době seznámila online. Ale ještě bolestivější pravdou je, že většina mužů ve skutečnosti na online seznamkách neuspěje.

Ve skutečnosti jen malé procento mužů si na online seznamkách domlouvá rande, zatímco zbytek, něco kolem 95 % mužů, se snaží dosáhnout alespoň trochu výsledků, natož plnohodnotného seznamovacího života kdy mají plný kalendář holek, které se jim skutečně líbí.

Podívejme se na chvíli realitě do očí. Většina mužů má při online seznamování fakt velmi nevýrazné výsledky, a i když získají občasné shody, nejsou to bůhvíjak kvalitní nebo žádané ženy, které skutečně chtějí.

Věřte mi, já to vím. Jako kouč pro seznamování jsem za posledních 3 roky slyšel v podstatě všechny výmluvy pod sluncem proč se mužům nedaří uspět na online seznamkách.

Pravdou však je, že zatímco většina mužů nemá s online seznamováním téměř žádné výsledky, je tu procento mužů, kteří mají obrovské výsledky. A ne, nejsou to žádní modelové.

Online seznamování může být ve skutečnosti jedním z nejjednodušších a nejefektivnějších způsobů, jak získat spoustu rande v krátkém časové úseku.

Tedy pokud víte, co dělat, a pokud jste ochotni dodržovat postup, který funguje. Na chvíli se nad tím zamyslete.

Obrovské procento nezadaných žen ve vašem okolí je na online seznamovacích aplikacích, jako jsou Tinder, Badoo a další.

Víme, že je to pravda… a pokud víte, jak upoutat jejich pozornost a přimět je, aby přejely prstem doprava, máte najednou snadný přístup ke stovkám, možná dokonce tisícům žen, aniž byste opustili svůj domov.

Proč ale většina mužů při seznamování na internetu tak neúspěšně selhává?

Prvním důvodem je, že většina mužů v zásadě nerozumí ekosystému seznamovacích aplikací.

Nerozumějí algoritmům, které rozhodují o tom, jestli se jejich profil skutečně zobrazí ženám, nebo jestli bude vyhozen do koše online seznamek.

Jednoduše řečeno, prostě nechápou, co seznamovací aplikace chtějí a proč to chtějí, což jim v podstatě znemožňuje dosáhnout jakýchkoli výsledků, natož schůzek s kvalitními ženami.

Druhým důvodem, proč většina chlapů naprosto nestojí za nic v online seznamování, je to, že nerozumí ženám a nechápou, co ženy chtějí.

Tady je jen jeden příklad:

Vzhledem k tomu, že většina online seznamovacích aplikací je postavena na fotografiích, musí mít vaše fotografie určitou úroveň, pokud chcete upoutat pozornost žen.

Protože fotka je to, co žena uvidí jako první, je to takový vstupní atribut k seznámení. Celkem zřejmé, že? Přesto mají téměř všichni muži na seznamovacích aplikacích špatné fotky.

Opravdu, opravdu, opravdu špatné fotky. Špatně nasvícené, nekvalitní fotky.

Fotky, které prezentují nízkou hodnotu, které v podstatě každá žena odmítne, což v podstatě znamená, že nikdy nedosáhnou ani zdaleka svého plného potenciálu online, i když tito muži vypadají v reálném životě dobře.

A dám vám zásadní tip, i jedna špatná fotka může váš profil na online seznamce úplně zničit, protože žena bude předpokládat, že takhle ve skutečnosti vypadáte.

Kromě špatných fotek má většina mužů také špatně napsaný a nekvalitní BIO (neboli profil), takže se opravdu není čemu divit, že jsou odmítnuti.

Když k tomu připočteme příšerné textové zprávy jako Ahoj, jak se máš nebo zaplavení komplimenty, je v tu chvíli skoro jedno, kolik hodin strávíte swipováním, protože 0 vynásobeno čímkoli se rovná 0.

A poslední a zdaleka největší chyba, kterou muži v online seznamování dělají je to, že jednoduše nevědí, jak funguje ekosystém a algoritmy online seznamek, Nevědí, jak zařídit, aby pro ně seznamovací aplikace fungovaly, a nevědí, jak to optimalizovat.

A tady je největší prozření v oblasti online seznamování. Nejde o to, že byste nevypadali dost dobře nebo že byste neměli dostatečně vysokou hodnotu pro ženy.

Jde o to, že nevíte, jak to dát najevo, nevíte, jak to prodat. Takže jde o tohle: Svou vysokou hodnotu musíte ukázat prostřednictvím obrazovky mobilního telefonu.

A to většina mužů neumí. Většina mužů skutečně nemá systém, jak dosáhnout výsledků v online seznamování.

Nemají žádný systém pro budování profilu s vysokou hodnotou. Nemají žádný systém, jak přejít od shody k rande, a žádný systém jak vést to samotném rande. A to vytváří začarovaný kruh nulových výsledků s ženama.

A přesně takový systém, jaký jsem za poslední 3 roky zdokonalil já. Systém, který vás může dovést do zaslíbené země rande bez námahy s krásnými ženami, prakticky na autopilota. Systém, o který se s vámi hrdě a nadšeně podělím v celé jeho šíři od A po Z.

A já vám dnes tento systém představím v celé své kráse, a to úplně zdarma. Zvu vás na webinář, kde vám přesně ukážu, jak já osobně nabourávám systém online seznamek, abyste měli rande v podstatě ze vzduchu.

A ano, někdy to opravdu může být až překvapivě snadné, pokud víte, co děláte. Co přesně se tedy dnes v 20:00 naučíte?

Naučím vás systém, který jsem osobně zdokonalil během více než 5 let, systém, který jsem také osobně učil své privátní klienty po celá léta, a systém, který je zcela updatovaný na dnešní dobu. Klikněte zde a získejte své místo ZDARMA.

Učím muže se efektivně seznamovat v praxi. Na můj příběh se mrkněte tady>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.