Proč je OSLOVOVÁNÍ žen AKTUÁLNĚ ta NEJVĚTŠÍ konkurenční NEFÉR VÝHODA dneška (nad ostatními muži)

Chci s vámi mluvit o něčem, co je mému srdci blízké, a to je oslovování cizích žen v reálném světě. Proč je to podle mě ten největší „cheat code“ dnešní doby?

Je to doslova něco, co evoluce nikdy v minulosti neumožňovala, proto je to pro vás aktuálně ta největší nefér výhoda ve vašem mužském (seznamovacím) životě.

Pro mě je to dennodenní životní styl poslední 3 roky (pokud nepočítám nesystematické oslovování holek na ulici, když mi bylo 12). Dosáhl jsem výsledků, které jsou daleko za hranicí toho, co bych si jako muž v minulosti zasloužil, a výsledků, kterých můžete dosáhnout i vy.

V tomto článku vám ukážu, jak na to. Rád bych tedy tento článek začal malým příběhem.

Příběh z praxe…

Jednou jsem pořádal koučink a měl jsem na něm studenta, který měl průměrný vzhled.

Zmiňuju se o o tom, protože na do mého programu přichází spousta chlapů, kteří nejsou žádní modelové a myslí si, že je jejich vzhled je brzdí. Tento muž, říkejme mu třeba Aleš, za svůj život se vyspal se sedmi dívkami za 30 let jeho života.

Takže za 30 let, kdy dělal věci normálním způsobem, spal se sedmi dívkami. V sedmidenním programu, ve vyspal s pěti různými dívkami a některé z těch dívek, které jsem osobně viděl, byly velmi hezké.

Takže to opravdu zintenzivnil, v podstatě změnil svůj život se ženami tím, že zavedl oslovování žen správným způsobem, samozřejmě s nějakým dobrým vedením. Ale jde o to, že celý život dělal věci jedním způsobem, což je normální způsob.

Najednou využil tento „cheat kód“ na jeden týden a okamžitě dosáhl šílených výsledků. Má každý tak rychle a tak velké výsledky? Ne, ne nutně. Ale jde o to, že tohle je cheat code.

Mně osobně se stalo, že jsem se za jeden večer vyspal se 3 krásnýma holkama (odděleně). Kluci na škole mi pak říkali „Magnet na holky“.

Ve skutečnosti jsem ale žádný magnet nebyl, jenom jsem si prostě proto šel a byl jsem ochotný přijmout odmítnutí.

Oslovování žen, tenhle cheat code je obrovská, obrovská výhoda. Ve skutečnosti to totiž není to, co evoluce měla mít a s čím by počítala.

Odkud přichází Přitažlivost?

Abychom to pochopili, podívejme se na přitažlivost a odkud pochází. Spouštěče přitažlivosti u žen v podstatě pocházejí z toho, co by u mužů bylo dobrými vlastnostmi pro přežití a reprodukci v prostředí, kde se tělo se vyvinulo, což je něco mezi 10 000 a 10 miliony let v průběhu času.

Takže dívky hledají u mužů určité vlastnosti, které mají v tomto prostředí smysl. A to je prostředí, kde jsme žili v malých sociálních skupinách. A v takovém prostředí nemůžete být někým, kým nejste.

Všichni, které znáte, vás znají vás celý život. Vědí o každém tvém odchodu do postele, o každém tvém průšvihu na lovu, o každém tvém průšvihu v kmeni. Tam nemůžeš být někým, kým nejsi.

Každý ví, kdo je náčelník. Každý ví, kdo je ten kluk, kterého v dětství šikanovali. Kdybyste se snažili být sebevědomí, povýšení, a přitom takoví nejste, pravděpodobně byste dostali přes držku nebo byli vyhoštěni z kmene.

V takovém prostředí však již nežijeme

Žijeme v tlupě (ve světě) se 7 000 000 000+ lidí (ne 20 ani 30), kde jsou všichni v podstatě cizinci a teď, když přijdete k dívce, můžete být kýmkoli chcete. Dneska přijdete náhodně na ulici k dívce a ona neví, že jste se počůrávali, třeba když vám bylo 12 let.

Neví, že si tě dobírali na střední škole. Neví, že jsi měl hrozné akné. Neví, že jsi byl panic až do svých 25 let. Neví nic z toho. Jediné, co ví, je, že k ní právě teď kráčí kluk, který projevuje sebevědomé manýry a chová se způsobem, který je přitažlivý. A to ji bude přitahovat.

Ve skutečnosti ti pomáhají právě náznaky chování z toho evolučního prostředí, které o tobě říkají že bys mohl být někdo, kdo by takové chování v tom evolučním prostředí nějakým způsobem dokázal a zasloužil. Takže s jakoukoli dívkou můžete být doslova kýmkoli chcete.

Už nezáleží na tom, jak dopadlo vaše poslední oslovení!

Nezáleží na tom, jaký byl doteď celý váš dosavadní život, pokud umíš udělat dobré oslovení, budeš pro ni automaticky alfa samec. Budeš pro ni automaticky sexy a dokážeš to zapnout během mrknutí oka.

Další skvělá věc na tom je, že v tomto kmeni 7 miliard lidí je 3,5 miliardy žen. To je spousta šukézních žen, že? To znamená, že ženy vám nikdy nedojdou.

Vždycky si můžeš kdykoli v životě najít novou neuvěřitelně sexy holku, kterou můžeš venku oslovit. A to je v naprostém kontrastu s kluky, kteří balí jen holky v omezeném sociálním okruhu (práce, škola, koníčky).

Řekněme, že se musíte seznamovat s dívkami v práci a pracujete v prostředí, kde je 50 žen. No a to vám dává seznamovací fond 50 žen. Když se budete věnovat oslovování cizích žen (venku na ulici či v klubech), získáte seznamovací fond 3 a půl miliardy.

Je téměř jedno, jak jste dobří s 50. Dokonce i někdo, kdo je průměrný s ženama a mluví s „fondem“ 3 a půl miliardami, si povede lépe než vy. To je prostě plošně fakt. Je to prostě takový větší fond, ze kterého se dá čerpat.

Takže i kluk, který je průměrně nebo podprůměrně hezký, ale je prostě ochotneý dělat oslovení, ochotný se postavit před spoustu holek jenom na základě počtu, jenom na základě objemu oslovení, si povede líp než ti nejatraktivnější kluci v sociálních kruzích.

I z hlediska kvality, ale hlavně z hlediska kvantity. To je obrovská výhoda. Je to tak obrovský rozdíl ve vašem životě, že máte tohle všechno k dispozici.

Jako příklad se podívejte na mě…

V mnoha ohledech jsem docela normální, průměrný chlap. Měřím tak metr sedmdesát osm.
Jsem možná o něco lepší než průměr, mám dobrou kondici, ale ne zas tak dobrou jako kulturisti nebo proti sportovci.

Mám docela bílou pleť, špatně se opaluju. Není na mně vlastně nic tak zvláštního. Jestli mám nějakou výhodu, tak možná to, že mám docela vysokou sociální inteligenci.

Ale jsem v podstatě průměrný chlap a i tak jsem byl se stovkami a stovkami žen, včetně modelek, policistek, učitelek, zpěvaček, pornohereček, super sexy úspěšných žen, sportovkyň atd. To je přece randící život krále, ne?

To je to randění. Ne tak docela jako Čingischán. Čingischán mě trochu předběhl. Ale docela podobně jako dobyvatelé a císaři světa žili i králové starověku randěním jako já. A kdo jsem já?

Jsem prostě jenom nějaký chlápek a mám seznamovací život králů. Proč? Protože když mi bylo 18 let, rozhodl jsem se, že začnu chodit za holkama a zkusím to. Začnu se v tom zlepšovat. A nebyl jsem v tom nijak úžasný nejdřív. Šlo mi to dost špatně.

Ale i když mi to šlo dost špatně, začal jsem chodit na rande. Začal jsem dostávat telefonní čísla. Ne ve vysokém procentu, ale začala jsem mít víc schůzek a telefonních čísel než ti nejpřitažlivější a nejvíc cool kluci u nás na škole.

Přemýšlejte o tom. Byli víc cool než já. Byli atraktivnější než já. V té době jsem byl panic, ale dostával jsem řádově víc telefonních čísel, víc schůzek, víc příležitostí s dívkami než oni jen proto, že jsem byl ochotný a odvážný je oslovit.

Když se podíváte na život a evoluci, tak zjistíme, že účelem evoluce je mít sex a dostat své geny do další generace, takže v podstatě oslovováním nových žen podvádíte celý systém. V podstatě máte život, který je řádově lepší, než byste měli mít.

To je úspěch přesahující cokoli v historii.

To, co slyším od mnoha kluků a co si možná myslíte i vy, je: „Ale Patriku, tak snadné to prostě není„. Pro mě je to trochu těžké. A je pravda, že na začátku, když vám to moc nejde, je to trochu těžké a za chvíli vám povím o tom, co jsem na začátku udělal já, díky čemuž to pro mě bylo mnohem, mnohem jednodušší a pravděpodobně to bude fungovat i pro vás.

Ale ještě předtím bych vám chtěl poskytnout malý pohled na věc. Takže ano, není to nejjednodušší věc na světě. Nicméně, pokud se podíváte racionálně, tak každý chlap na planetě je naprogramovaný k tomu, aby měl přístup (sex) k co největšímu množství žen a rozmnožil své geny. Všichni chlapi jsou naprogramováni k tomu, aby v tom s vámi soutěžili.

Doslova soutěžíte v nejtěžší, nejrozšířenější hře na celém světě a TEĎ vám k tomu máte k dispozici cheatovací kód, který vám pomůže vyhrát.

Podívejme se na alternativy…

Jaké jsou alternativy k tomuto „Cheat kódu“, pokud chceš spát se spoustou holek? Stát se bohatým a slavným? Myslíš, že je to snadné?

To je řádově těžší, než se naučit chodit za holkama. Takže to, co vám chci říct, je, že ano, není to snadné, ale ve srovnání s každou jednotlivou alternativou, která vám může přinést podobné výsledky, je to řádově snazší.

Je to mnohem, mnohem jednodušší než ty ostatní možnosti, takže i když to není snadné, je to jednodušší. Jak to však můžete vlastně udělat jednodušší?

Největší chyba, kterou chlapi dělají (tomu se vyhni!)

Co se děje v celém procesu, s kterým chlapi nejvíce bojují? V podstatě se děje toto: Pokud začínáte, jste úplný začátečník a vaše startovní pozice je na nějaké základní úrovni.

A možná je práh pro získání sexu na vyšší úrovni. Co se stane, je to, že se pravděpodobně zlepšuješ. Zlepšuješ se z bodu A do bodu B. Ale pokud se poměřuješ se standardem sexu, možná na začátku myslíš na moc velké cíle.

Když se učíš v první třídě na základce počítat, tak se první učíš počítat do 10, pak sčítat, pak odčítat, pak násobit a pak dělit. Nezabýváš se složitými rovnicemi o dvou neznámých.

Nejprve se musíš naučit základy, na kterých pak můžeš stavět a učit se pokročilejší koncepty hry. Ze začátku je prostě potřeba trošku snížit své standarty a nedívat se na Mount Everest, protože pak je velmi snadné nechat se odradit.

A to je to, co skutečně vidím. Je to pro mě tak šokující. Tolik chlapů, jak se zlepšují a zlepšují a zlepšují a právě dosahují té úrovně, kdy už jsou skoro za humny, už jsou skoro připraveni se tam dostat.. Jsou takhle blízko k tomu, aby se jim to povedlo, ale jsou frustrovaní, protože se jakoby pořád snaží a snaží a pořád nemají sex.

Neuvědomují si, že se dostali mnohem blíž, mnohem dál a že by měli trochu předefinovat své krátkodobé cíle, aby byly skutečně měřitelné a aby viděli úspěch.

Moje začátky

Když jsem začínal, měl jsem problém vůbec mluvit s dívkou. A tak jsem neměřil, jestli jsem měl sex, nebo ne. Měřil jsem, jestli jsem měl strach se s ní bavit a jestli dokážu začít konverzaci, jestli ji dokážu oslovit a překonat strach. To bylo pro mě obrovské vítězství. Byl jsem na sebe tak pyšný.

A jakmile jsem to dokázal, tak jsem si říkal: OK, super, teď už můžu vést minutovou konverzaci. A teď si můžu říct o číslo, aniž bych se posral. A teď můžu opravdu získat nějaké číslo a teď můžu opravdu získat nějaké rande.

A tak jsem si na každém kroku stanovoval cíl, který je pro mě měřitelný a u kterého občas vidím úspěch. Takže místo toho, abych měl extra vysoký cíl, dal jsem si menší krátkodobé reálné měřitelné cíle, které jsem plnil a tak se mi postupně zvedalo sebevědomí (místo toho, aby se mi sráželo neúspěchem s příliš vysokých cílů – rovnice o dvou neznámých v první třídě…)

To, co jsem viděl, byl úspěch při navazování konverzace, úspěch při navazování delší konverzace, úspěch při získávání telefonního čísla. A každý z těch úspěchů byl pro mě povzbudivý. A každý z nich mi říkal, že jsem na správné cestě.

Tolik kluků, kteří začínají chodit ven oslovovat holky se hodnotí podle toho, jestli měli sex, nebo ne. Ale to je pro ně příliš velký cíl. Říkají si jen: Neúspěch, neúspěch, neúspěch na rozdíl od rozumných cílů, kde vidí úspěch, úspěch, úspěch.

To je důležité, pokud jde o to, abyste zůstali v kurzu a viděli, že na konci tunelu je světlo. Je to důležité i z biologického hlediska, protože když uspějete jako člověk, jako lidská bytost, vaše tělo se zaplaví chemickými látkami, které vám říkají, že úspěch je možný, a říkají vám, že jste alfa a že příště budete schopnější (říká se tomu Winner efekt).

A čím více se jevíte jako alfa a úspěšnější, tím více bude vaše příští oslovení probíhat se sebedůvěrou. A pak začnete vstupovat do této role alfa samce. A je to vlastně takový krásný proces zpětné vazby.

Takže vám doporučuji toto: Ať už jste na jakékoliv úrovni, stanovte si cíle, kterých můžete skutečně dosahovat častěji. Měly by pro vás být výzvou. Neměly by být tak snadné. Neměly by být nudné.

Měly by to však být cíle, u kterých můžete vidět měřitelný úspěch a měřitelný pokrok, protože to je to, co vás udrží v chodu. Pokud nyní vidíte měřitelné zlepšení a měřitelné výsledky, zůstaňte u toho. A to je opravdu to nejdůležitější.

Pokud budete mít správný postup a přístup a zůstanete u toho, nakonec svého cíle zlepšit se s holkama dosáhnete. Pokud se tam chcete dostat rychleji, samozřejmě můžete přidat určité dovednosti, přidat dobrý koučink, mít systém a podobně.

Nejdůležitější však je, abyste se drželi svého kurzu, neztráceli odvahu a pokračovali v cestě za konečným výsledkem. To je nevyhnutelné.

A pokud vidíte zlepšení, jste na správné cestě. A víte, že každý týden, každý měsíc jste podstatně lepší než minulý týden nebo minulý měsíc. Díky tomu je mnohem snazší se této cesty držet.

Takže změna vašeho postoje a pohledu na věc bude mít obrovský vliv na to, jak těžké se to zdá. Další věc, kterou bych vám doporučil, pokud jde o to, že se to zdá být těžké, je dát si rozumný časový plán.

Dejte si rozumný časový plán

Pokud jste chlap, kterému je 20, 30, 40 nebo dokonce 50 let, a věnujete tomu pár let, než se v tom stanete dobří, máte celý zbytek života na to, abyste měli nejšílenější sexuální život vůbec. A upřímně, nemělo by ti to trvat roky.

Mělo by vám to trvat měsíce a nebo nebo dokonce kratší dobu, pokud to děláte opravdu správně. Ale i kdyby vám to trvalo roky, pak máte celý zbytek života na to, abyste měli skvělý sexuální život, ne?

Někteří kluci chodí šest let na medicínu kvůli naději, že to třeba na někoho udělá dojem a že to tu a tam zafunguje s pár holkama. Ty, během několika měsíců až možná roku nebo dvou, můžeš mít bohatý sexuální život krále, pokud prostě zůstaneš konzistentní.

Ano, ze začátku je to trochu těžké, ale ve srovnání s alternativami je to kurva snadné. A pokud si stanovíte správné cíle, dočkáte se na této cestě úspěchu a uvidíte světlo na konci titulu.

A na každém kroku byste měli být povzbuzováni. Přesně to jsem dělal, když jsem se učil. Zpočátku mi to moc nešlo. Byl jsem opravdu hodně špatný. Ale viděl jsem tam mini-vítězství.

Viděl jsem pokrok, a to mě přimělo u toho zůstat a bavilo mě to. Když vyhráváte, když vidíte úspěch, tak vás to baví a chcete v tom pokračovat. Takže to je naprosto zásadní, zásadně důležité.

A pak samozřejmě doporučuju najít si dobrého trenéra, který má systém. Tyto věci, při kterých si zkracujete roky učení, jsou také naprosto důležité. Ale kdybyste se jen drželi kurzu a byli konzistentní, nakonec byste se tam dostali tak či tak.

Takže vás chci jen povzbudit: Zaprvé: Pochopte, co je to Oslovování žen, pochopte tu možnost, pochopte tu výhodu a obrovskou příležitost, protože ano, i dnes v roce 2023 to většina chlapů pořád nedělá.

Pochopte, že máte obrovské štěstí, že to máte vůbec k dispozici, a hlavně že jste ve světě, kde to nejenom máte k dispozici, ale máte i všechny ty zdroje, které vás to naučí a díky kterým se to naučíte rychleji.

A za druhé: Mějte určitý nadhled. Pochopte, že nemusíte být příští týden úžasní, stačí, když budete o 5 % lepší než vaše předchozí já. Když to příští týden uděláte dostatečně oslovení, budete kurva rychle dobří.

A pokud chcete přesný plán od člověka, který už tou cestou prošel a chcete zažít to nejlepší léto v životě, pořádám vysílání zdarma, kde vás naučím mojí jednoduchou 5-Krokovou metodu jak oslovit holku kdykoliv a kdekoliv. Bude to zdarma, registrujte se a zajistěte své místo tady >>

Učím muže se efektivně seznamovat v praxi. Na můj příběh se mrkněte tady>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.