Nový začátek…

Mnozí z vás si všimli, že jsem odstranil články z webu, videa z Youtube, Tiktoku, delší dobu jsem nebyl aktivní… Spoustu z vás mě znáte jako „Biohackera“, propagátora cirkadiánního rytmu, spánku a celkově zdravého životního stylu.

Vytvořil jsem na toto téma spoustu online kurzů a produktů, které pomohly tisícům lidí zlepšit spánek, mít více energie a žít kvalitnější život, za což jsem extrémně vděčný. Poslední dobou jsem měl ale pocit, že už mě to tolik nebaví.

Neměl jsem inspiraci pro tvorbu a měl jsem pocit, že už jsem vše na toto téma řekl. Paralelně s tímto projektem o zdravém životním stylu jsem se ale před několika lety našel v jiném tématu, kterým je mužský osobní rozvoj.

Zjistil jsem, že to je moje téma, kde mám nejvíce co předat na základě mého osobního příběhu, o kterém se taky někdy rozepíšu. Každopádně..

Už několik let pomáhám mužům se seznamovat se ženama tak, aby uměli oslovit ženu kdykoliv a kdekoliv a uměli vytvářet kvalitní zdravé vztahy a být kvalitním mužem pro své okolí. Aby se cítili skvěle a zkrátka – aby nebyli jako všichni ostatní – průměrní, frustrovaní a sexuálně deprivovaní muži.

Dnes je to přesně dva roky, kdy jsem naplno se začal věnovat své misi pomáhat mužům a začal pracovat jako instruktor seznamování ve Streetgame, jednom z největších českých projektů, odkud mě spoustu z vás určitě zná.

Odvedl jsem tam několik kurzů seznamování venku na ulici, zúčastnil se každé přednášky a každého Výcviku, vytvořil 2 veleúspěšné produkty a nasbíral jsem tam spoustu zkušeností a jsem vděčný, že jsem toho mohl být součastí.

Nadešel ale čas na změnu

Měl jsem tam skvělé zázemí, kamarády, slušné peníze, jistotu a bylo to docela fajn. Ale někde hluboko jsem cítil, že to není pro mě. Že mě to prostě nenaplňuje. Že to chci dělat malinko jinak a splnit si svůj sen mít něco svého.

A tak jsem udělal ten krok (který jsem měsíce ze strachu odkládal) a odešel. Cítím novou vlnu energie, nadšení a inspirace pro tvorbu obsahu, který mužům opravdu pomáhá. Protože to je můj jediný zámeř pro můj nový projekt pro muže – pomáhat. Zktátka doručovat výsledky, ne informace.

A tak jsem se rozhodnul rozjet vlastní projekt

A pomáhat mužům tak trochu po svém.. Mít vlastní projekt na téma mužský osobní rozvoj v oblasti seznamování se ženami.

Smazat všechny články, videa, příspěvky a hlavně desetitisícovou emailovou databázi pro mě nebylo vůbec jednoduché, ale cítil jsem, že to je jediná možnost jak se posunout, jak tvořit ve stoprocentní autenticitě a svobodě.

Spíše ale, než abych tu psal o sobě, chci psát o vás – mužích

Vím, že spousta z vás je v „pick upu“ „seznamování se ženama“ a svádění poměrně dlouho, ale vypozoroval jsem jeden fenomén.

Znáte to: Jdete po ulici, vidíte krásnou holku, ale paralyzující strach vás nepustí ji oslovit. Ikdyž se chcete seznámit.

Říkáte si: „Co, když ji budu otravovat. Ztrapním se před ostatními lidmi. Odmítne mě,  všichni to uvidí…“

Přitom to může být ten nejlepší zážitek pro tu ženu v životě. Může tento příběh, jak jste se poznali vyprávět vašim dětem, kamarádkám, rodině, protože dost pravděpodobně se ji to ještě nikdy nestalo.

Navíc ten nejhorší scénář, který se může stát je ten, že se nebude chtít seznámí a nepoznáte se. Ale ten scénář už se vlastně stal, protože se i tak neznáte. Takže při oslovení ženy venku na ulici, obchodním centru, kavárně můžeš vlastně jenom získat.

Spousta mužů má i po letech seznamování Strach z oslovení ženy

Muži se bojí odmítnutí, tak to prostě je – a to i klidně pokud už pár (nebo více) holek oslovili. Prostě se jim to vrací. A já vám tak trošku závidím, protože je to krásný vzrušující pocit, který časem ale znecitliví a zmizí.

Ale nelze mít tento strach do nekonečna, protože nechcete být paralyzovaní..A tak jsem se rozhdnul vytvořit online kurz, kde vás tohoto strachu zbavím jednou provždy – a to úplně ZDARMA.

Stačí kliknout tady >> a rovnou se vrhnout do studia. Kurz obsahuje mimojiné i ověřenou metodu Progresivní desenzitizace, což je 8 cvičení, které vás tohoto Strachu z oslovení ženy zbaví. Věřím, že vám pomůže.

Patrik

P.S.: Připravte se na pořádnou jízdu, tohle je teprve začátek!

Učím muže se efektivně seznamovat v praxi. Na můj příběh se mrkněte tady>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.