O ČEM SI S NÍ PSÁT? – Od Čísla K Rande (Krok Za Krokem)

Když jsem se rozhodl sdílet veřejně tuto „sérii textových zpráv“ a skript, byl jsem trochu na vážkách, jak ji prezentovat, protože obvykle, když učím nějaký koncept, tak chci, abyste pochopili přesný důvod PROČ tak funguje, než abych vás učil JAK.

Nicméně jsem se rozhodnul, že vás chci naučit věc, která vám co nejrychleji přinese obrovské výsledky. A tak jsem se rozhodl výjimečně sdílet tento skript.

Věc, kterou naprostá většina mužů dělá špatně při psaní si s holkou je to, že neví KDE se v interakci právě teď nacházejí. Nevědí, jestli se té holce líbí a je čas ji pozvat ven nebo jestli její zájem slábne a je potřeba ho znovu obnovit.

A tak to nejdůležitější, co vám mohu dát hned na začátku v mém systému Jak si psát s holkou je způsob, jak přesně vědět, kde se nacházíte a co přesně máte dělat dál, abyste ji dostali na rande. A to je to, co vám v tomto článku poskytnu.

V podstatě vám řeknu toto: Každá textová zpráva, kterou jste kdy od holek obdrželi, spadá do jedné ze 4 typů zpráv, které vám holky můžou napsat.

Existují pouze 4 různé typy zpráv, které vám může holka napsat

Tyto čtyři typy zpráv jsou: 1) Ignor, 2) „Shit test“ 3) Logická zpráva4) Pozitivní zpráva.

Každá zpráva, kterou jste obdrželi, spadá do jedné z těchto čtyř kategorií.

A když se na tyto kategorie podíváte, tak uvidíte celé spektrum zpráv od holky, které se nelíbíte až po holku, která o vás má očividný zájem.

Takže pokud vám holka neodpovídá, není ještě tak „zažraná“ do konverzace, máte před sebou ještě hodně práce.

Pokud vám píše něco jednoznačně pozitivního, je to super, měli byste ji pozvat ven. Pokud dostáváte tzv „Shit test“ (nepříjemná pichlavá poznámka na vaši osobu) nebo píše něco logického, jste stále blíž a blíž k pozitivní zprávě.

Pokaždé, když dostanete od holky zprávu, můžete ji okamžitě zařadit do jedné z těchto čtyř kategorií. Nebo jsou to třeba může bát spojení svou kategorií, které jsou „vedle sebe“.

Třeba občas dostanete Shit test a k němu jakoby přihozenou logickou otázku nebo dostanete logickou otázku s pozitivním nádechem, ALE nic jiného napsat prostě nemůže. Vždy je to jedna z těchto 4 zpráv a na základě toho víte, jak „kde“ jste a co právě teď odepsat.

V podstatě jde o to, že čím méně se vám v konverzaci daří, tím více musíte předat svou osobnost a nabídnout hodnotu a udělat chat zábavným, aby se věci vyvíjely lépe. A když se chat vyvíjí dobře a dostáváte pozitivní zprávy, musíte „uzavřít“ (pozvat ji ven).

Chybu, kterou dělají muži, je, že se konverzace vyvíjí opravdu špatně a oni se snaží eskalovat a uzavírat za každou cenu. Ne, to není direktivnost ani dominance, to je nevykalibrovanost a nedostatek sociálních dovedností.

Holky sotva odpovídají – oni napíšou holce odstavec, ona odpoví o 3 dny později s jednoslovnou odpovědí a napíšou ji, že by s ní rádi šli ven.. To nikdy nebude fungovat. Ta holka na to není dostatečně „zahřátá“.

Na druhou stranu, stává se i to, že vidím holky, které reagují extra pozitivně na kluky a kluk prostě pokračuje v konverzaci a píše dál a nikdy ji nikam nepozve.

Když si s holkou píšete, konverzace se musí posouvat, musí mít nějaký směr. Konečným cílem esemeskování je dostat ji ven, do reálného světa, protože je mnohem lepší mít sex osobně než přes telefon.

1) Ignor

Ignor aka Ticho vám řekne, kde jste: NIKDE. Takže pokud vám holka neodpovídá, to, co musíte udělat, je dostat se od NIKUD-NĚKAM a velmi dobře funguje to, čemu říkám „Hodnota do prázdna“.

Napíšete něco cool, zábavného, vtipného, zajímavého a nic za to nechcete nazpátek. Protože pokud vám předtím dala Ignor, je velmi pravděpodobné, že další odpověď, kterou dostanete, bude také Ignor.

Takže pokud pošlete něco, co je velmi „needy“ nebo něco, co vyžaduje odpověď, a pak dostanete Ignor, masivně jste si v konverzaci ublížili a ztrácíte Hodnotu.

Pokud však pošlete něco jen zábavného, vtipného a zajímavého, co nevyžaduje odpověď, tak jednak je větší pravděpodobnost, že odpověď dostanete a jednak, pokud odpověď nedostanete, není to tak velký problém, protože ani nic nepožadujete.

Pokud říkám „Hodnota do prázdna“, tak si představte třeba zábavný příspěvek na Facebooku nebo malý tweet, který byste sdíleli s přáteli. Může to být něco, co je prostě zábavné nebo vtipné, např. Memy.

Je ale potřeba se zamyslet nad tím, ať to má nějakou relevanci. Když třeba pošlete nějaké vtipné video zvířátek, spousta holek na to zareaguje, nicméně reagují na tu kočku co si hraje s vysavačem, ne na vás.

Takže je lepší, když je to zábavné, vtipné, zajímavé, nabízí to hodnotu, ale zároveň se to nějakým způsobem týká tebe i jí, to je to, co hledáme.

V podstatě ji posíláte nějakou zajímavost ze svého života nebo zajímavou malou anekdotu nebo super obrázek nebo něco podobného a je vám jedno, jestli na to někdo zareaguje. Pokud dostanete odezvu, skvělé, pokud ne, tak jste se s ní podělili o něco skvělého nebo vtipného a dáváte, ale nic si neberete nazpátek.

Takže pokud posíláte Hodnotu do prázdna velmi důležité je neptat se na nic. Velmi důležité je nesnažit se posouvat konverzaci např. směrem k rande, když neodepisuje.

2) „Shit test“

Je to o něco lepší než mlčení. Mlčení je zdaleka nejhorší. Pokud ti holka dává Shit testy, znamená to, že věnuje čas a úsilí tomu, aby ti odpověděla. Když tě testuje, tak se jí líbíš.

Shit test je filtr, který na vás ženy aplikují , aby zjistily, jestli jste dostatečně hodnotní (sebevědomí, vtipní, chytří, zábavní atd.), abyste jim stáli za jejich čas a jestli se nerozsypete nebo neurazíte, když vás trošku popíchne – prostě jestli jste emocionálně stabilní jedinec.

Pokud tě holky testují, měl bys předpokládat atraktivitu z její strany. Pokud by o tebe vůbec zájem neměla, proč by tě testovala? Myslíš, že by testovala bezdomovce..?

Klíčová věc u Shit testů je prostě projít Shit testem a to je vše. A podobně jako ve skutečném životě, jsou i v online světě 4 způsoby, jak projít Shit testem.

Holka napíše například: „Tohle píšeš všem holkám?“ Tady jsou příklady odpovědí:

1) Souhlasit: „Jen těm, které za to stojí“ nebo „Jen hnědookým, blonďatým holkám, co mají rady psy;)“ nebo jen „Jojo“

2) Přehánět: „Všem? Dneska jsem to napsal jenom 38 holkám!“

3) Misinterpretovat: „Připadáš si jako každá holka?“

4) Ignorovat: „Máš ráda psy?“

Když projdete shit testem, v podstatě tím říkáte, že máte skvělý a zajímavý život a nějaké pichlavé poznámky vás nijak nerozhodí. Když neprojdete a proskočíte její obruč, kterou vám nastavila, jako např. znervozníte, urazíte se nebo se ji začnete vysvětlovat a logicky argumentovat, končíte.

Nesmíš být na ní příliš reaktivní, místo toho být zábavný a hravý a nebý příliš závislý na výsledku. Tam spoustu chlapů totiž skončí, neprojdou testem a pak se ptají „Proč ztratila zájem?“

Nebo to podělají tak, že projdou Shit testem a pak se zeptají na její plány a snaží se hned konverzaci eskalovat.. To z nich dělá toho „needy“ kluka, zkrátka jim to vezme „moc“ v té interakci.

Projití Shit testu z tebe udělalo nezávislého na výsledku, tak se ji hned po tom nesnaž ukázat opak!

Vzpomeň si, jaké to je, když ti holka napíše něco trochu složitého, pichlavého a ty nevíš, co s tím.
A ty si říkáš, sakra, co mám dělat? A přemýšlíš o tom.

Rozepíšes zprávu, dáš mobil do kapsy, vytáhneš ho zpátky, dáš ho zpátky do kapsy, přemýšlíš o tom, jsi tím posedlý a nakonec něco pošleš.

A ve chvíli, kdy se to odešle, si uvědomíš, že to bylo hrozné. Holky tímhle procesem procházejí taky a když je občas postavíte před hotovou věc a občas jim něco ztížíte, umožníte jim, aby do toho vložily úsilí a investovaly. Takže jim taky můžeš dávat Shit testy.

Pokud jim na konci každé zprávy položíš otázku nebo jim příliš usnadníš odpověď, pak tento proces nikdy nezažijí a můžou si myslet, že tě mají jistého a to je přestane bavit.

Pokud je text příliš nevýrazný a není důvod na něj reagovat, to je taky problém. Klíčové je tedy dát jim emocionální důvod k reakci.

3) Logická zpráva

Zdá se vám to povědomé? Logické zprávy jsou sice nudné, ale jsou to DOBRÉ VĚCI. Věnuje ti čas a úsilí, aby ti napsala. To znamená, že se jí líbíš. A přesto většina chlapů uvízne v této pasti online psaní.

Proto jsem vyvinul jednoduchý formát, který vám z něj pomůže uniknout.

JAK SE VYPOŘÁDAT S LOGICKÝMI ZPRÁVY?

Následovně: 1) Okomentuj její logickou zprávu2) Posuň konverzaci vpřed

Pokud dostanete logickou zprávu, která je buď negativní, nebo neutrální, odpovězte zprávou, která je logická, ale flirtující.

Naopak pokud vám pošle logicko-pozitivní zprávu, odpovězte logickou zprávou, která se ale vychyluje směrem k PLÁNOVÁNÍ.

Platí zde tedy následující rovnice:

LOGICKO-NEGATIVNÍ NEBO LOGICKO-NEUTRÁLNÍ TEXT OD NÍLOGICKO-FLIRTUJÍCÍ TEXT OD TEBE


LOGICKO-POZITIVNÍ TEXT OD NÍLOGICKO-LOGISTICKÝ TEXT OD TEBE


V tomto případě jsme začali konverzaci, která je nejen logická, ale také na neužitečné téma (ona NEhledá někoho, s kým by se vyspala). Dobrá zpráva je, že reagovala. Postupujeme tedy podle tohoto formátu (i když v tomto případě s delšími texty, než je obvyklé):

  1. Odpověděl jsem na logickou část, a pak
  2. Posunul interakci dál tak, aby nebyla příliš brzy „zavazující“

4) Pozitivní zpráva

S pozitivními zprávy se pracuje velmi snadno. Když holky reagují pozitivně, začněte zasahovat semínko pro vaše plány (ne dělat plány a zvát ji hendven), ale začít pomalu zasahovat semínko pro budoucí plány, tam je velký rozdíl.

Spousta kluků zve holky na rande tak, že jim napíše: „Ve čtvrtek večer si na tomhle místě dáme víno“. Jen tak z ničeho nic.

Je to velký problém, protože zaprvé jste si neověřili, jestli je ochotná plánovat nebo jak moc se jí líbíte a jestli je na to připravená.

Za druhé, neznáš její rozvrh, takže se může stát, že i když se s tebou chce sejít, nemůže. Takže to, co obvykle dělám, pokud jde o plánování, je, že udělám Vícestupňovou sekvenci.

Mnohokrát to vypadá takhle: Kvalifikace + Neurčitý návrh + Uzavření. Takže jedním z příkladů může být něco jako:

1) Kvalifikační otázka: Máš radši pivo nebo víno?
Ona řekne: Víno.
2) Neurčitý návrh: Jaký máš názor na filozofický pokec u sklenky vína o smyslu života?
Ona odpoví: Jednoznačně pozitivní!
3) Uzavření/Přesunutí na jinou platformu: Jaký máš tento týden program? / Přidej si mě na ig

Takže je to proces o několika krocích. Každý krok vás dostane o kousek blíž k Uzavření, takže to není jen o tom na ni hned vypálit pojď ven, tahle sekvence má určité smysl a význam.

Tady máte skript, ke kterému se můžete vracet

Pokaždé, když obdržíte zprávu od holky, odteď budete vědět, na čem jste, a budete vědět, jak na ni reagovat. Je extra důležité pochopit, kde se v interakci nacházíš a na základě toho, kde se nacházíš, pak budeš vědět, kam se vydat, co psát a kam směřovat.

Chci říct ale jednu důležitou věc: Neřiďte se jimi zcela slepě. Pokud vám vaše intuice říká, že zpráva, kterou byste měli poslat na základě těchto pokynů a skriptů, je hloupá, nerezonuje s vaší osobnosti, věřte také své logice a intuici.

Ale.. toto jsou čtyři typy textů, které vám může holka poslat a v 90 % případů to bude fungovat. Ale pokud se vám zdá, že odpověď je hloupá nebo pokud se vám zdá, že poslední text byl zcela vytržený z kontextu zbytku konverzace, berte to s rezervou a nedívejte se na to úplně černobíle.

A pokud si říkáte „Wow, tak to je skvělý základ pro typy textových zpráv, které budu od holek dostávat“, tak tohle je jenom zlomek…

Dnes budu pořádat vysílání ZDARMA, kde vám vysvětlím v podstatě kompletně každý jednotlivý vstup a výstup, všechny druhy různých konkrétních případů a situací a jak to implementovat, abyste dosahovali opravdu, ale opravdu konzistentních výsledků, včetně ukázek a skriptů zdarma. Registrovat se můžete tady >>

Učím muže se efektivně seznamovat v praxi. Na můj příběh se mrkněte tady>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.