Online seznamování vs. Oslovování žen venku (Co je lepší)

Co je vlastně lepší, seznamovat se online nebo oslovovat ženy v reálném světě? O tom se vede už léta rozsáhlá debata, kterou na konci tohoto článku definitivně jednou provždy vyřeším. Ale mezitím vám řeknu upřímnou pravdu o tom, jaké jsou výhody a jaké nevýhody obou.

Začněme tedy oslovováním žen venku (anglicky Cold Approach), moji srdcovkou. Oslovování žen venku na ulici vede k těm nejepičtějším, nejvzrušivějším a nejpamátnějším příběhům, jaké jste kdy v životě zažili, a k těm nejnezapomenutelnějším zážitkům, jaké kdy zažijete.

Věci, na které budete vzpomínat na smrtelné posteli a budete rádi, že jste jednou byli mezi živými lidmi. Řeknu to takhle. V amerických časopisech, jako je Playboy nebo Penthouse, jsou něco jako zakázané příběhy. Jsou tam tajné příběhy, které se chlapům líbí, doslova je vzrušují už jen při jejich čtení. Co to je za příběhy?

Jsou to vlastně jen příběhy o úspěšném oslovení ženy a jejich vzájemném sblížení. Můj život od té doby, co jsem začal dělat „Cold Approach“ byl sérií mužských fantazií. Bylo to šílené.

Bylo to neuvěřitelné. Jen se nad tím na vteřinu zamyslete – oslovit holku někde ve městě, vzít si ji domů a ještě ten den s ní mít sex, když jste ještě před pár hodinami vůbec nevěděli, že ten druhý existuje.. a to klidně i za bílého dne třeba v úterý..

Cold approach (oslovování cizích žen venku na ulici nebo v klubu) je rozhodně nejzábavnější způsob „hry“ (game). Na druhou stranu mám na online seznamování, kterému se mimochodem také věnuji už 3,5 let, nejraději to, že jakmile máte fungující systém online seznamování, máte dobrý profil a dobré fotky, funguje to na autopilota.

Prostě si sednete a je to jako Bim, mám shodu, Bim, mám shodu. Kopírovat uloženou zprávu z poznámek, vložit, kopírovat, vložit. Mám rande. Bim. Je to naprosto bez námahy. Nemusíte ani přemýšlet, v podstatě se jen obléknete a přijdete na rande. To je podle mě neuvěřitelné.

Na druhou stranu, Cold approach je epický, protože máte přístup doslova ke každé dívce na planetě. Každá holka jde někdy během dne ven a je k dispozici pro oslovení. A pokud se věnujete Noční hře, máte vlastně situaci, kdy se shromáždili dívky v nočním klubu jen proto, abyste je mohli oslovit.

A tak každá dívka je v určitém okamžiku k dispozici někomu, kdo je zkušený „Cold approacher“, a příležitosti se ve vašem životě objeví přirozeně a automaticky.

Jste ve Starbucks, je tam dívka. Bum. Uděláte oslovení. Sedíte v letadle, vedle vás sedí dívka.
Bum. Uděláte oslovení. Je neuvěřitelně snadný a dostupný, a jakmile se v něm zdokonalíte, příležitosti se budou objevovat znovu a znovu.

Na druhou stranu při online seznamování nedochází k odmítnutí, což je pravděpodobně jeden z hlavních důvodů, proč se online seznamování stalo největším zdrojem nových vztahů nejen v Česku, ale na celé planetě.


Kluci, kteří se bojí odmítnutí, kluci, kteří nemají odvahu udělat oslovení, mohou díky online seznamování stále dosáhnout stejného úspěchu. A můžete to udělat způsobem, který není emocionálně zatěžující, který není děsivý, který není vůbec nikdy traumatizující.

Můžete prostě sedět v pohodlí svého domova, a na mobilu a projíždět shody, které přijdou. A nikdy se nemusíte potýkat s tím, že vám dívka řekne ne, nikdy se nemusíte potýkat s odmítnutím. Nikdy se nemusíte potýkat s tím, že by se na vás dívka tvářila směšně, že by vás ponížila.

Prostě se ukážete těm, kterým se líbíte. A to je taky docela dobrý. Oproti tomu při oslovení ženy budete odmítnutí zažívat. I když to děláte dvacet let, stejně budete občas dostávat odmítnutí.

Ale já tvrdím, že to je vlastně v mnoha ohledech dobře. Protože lidé, které znám a kteří se naučili oslovovat ženy a jsou v tom dobří, se stávají jedněmi z nejsilnějších lidských bytostí, jaké jsem kdy na této planetě potkal a ve skutečnosti jsou dobří i v mnoha dalších věcech v životě.

Pokud zvládnete dovednost „Cold approach“, nebo pokud se dokonce jen dokážete přenést přes bolest z odmítnutí stát se alespoň průměrní v oslovování, to, co to s vámi jako s člověkem udělá, pokud jde o vaše sebevědomí, vaši schopnost vytrvalosti, vaši schopnost dosáhnout dalších životních cílů, je naprosto neuvěřitelné.

Takže Cold Approach je jedna z nejlepších forem mužské zkušenosti a litoval bych každého muže, který nebyl dost mužný na to, aby se do toho pustil a tuto zkušenost získal. Takže ano, budete přijímat odmítnutí. Samozřejmě jich bude méně, jak se budete zlepšovat a zlepšovat.

Ale přesto budete odmítnutí dostávat, a to je pro vás vlastně dobře. Kdybyste prošli celým svým životem a nikdy nedostali žádné odmítnutí, byli byste slabý člověk.

Online seznamování

Na druhou stranu, pokud vaše cíle nejsou ani tak o budování charakteru a posouvání komfortní zóny, jste na tom stejně jako většina, máte introvertní povahu a chcete získat holky co nejpřímějším a nejjednodušším způsobem, pojďme se bavit o online seznamování, ve které můžeš ve tři ráno sbalit holky v pyžamu, aniž bys vstal z postele, aniž by sis vyčistil zuby, aniž by ses oholil, aniž by sis vzal hezké oblečení.

Stačí, když si z pohodlí domova kdykoli a kdekoli „svajpnete“. Pokud jste na nudné obchodní schůzce a nemáte co dělat. Během té doby můžete swipovat a seznamovat se s dívkami.

Jednodušší už to z hlediska efektivity seznamování s dívkami nebude. A opět, není potřeba, aby vás odmítli, není potřeba budovat si charakter, není potřeba jakoby posouvat svou komfortní zónu. Prostě jdete přímo ke zdroji.

EFEKTIVITA
(počet žen, s kterýma si můžeš za 1 hodinu času domluvit rande)

Chci holku. Tady ji získám. A vlastně v dnešní době ani nemusíte swipovat. Spousta mých systémů pro online seznamování ani nezahrnuje swipování. Prostě s dívkami jednám, až když už mi dali svajp ony.

Oslovování žen venku v reálném světě

Hra naživo je však jednoznačně nejlepší způsob, jak se hru naučit celkově komplexně.

Je to nejlepší způsob, jak se naučit mít charisma, nejlepší způsob, jak se naučit flirtovat, nejlepší způsob, jak se naučit udržet pozornost dívky a prostřednictvím „živé hry“ se naučíte všechny fáze hry.

Naučíte se oslovení, naučíte se posílání zpráv, naučíte se rande a všechny tyhle obecně potřebné věci věci. Pokud víte, že neumíte flirtovat se ženami, víte, že neumíte vést konverzaci se ženami, oslovování je nejlepší, ale zároveň nejdéle trvající způsob, jak se tyto dovednosti naučit.

Je to také způsob, jak se naučíte všechny aspekty hry. Naučíte se oslovení a vedení konverzace. Naučíte se psát zajímavé textové zprávy. Naučíte se, jak si vzít dívku domů. Naučíte se, jak vést rande.

Nejrychlejší cesta k rande (a sexu) je online seznamování 🚀

Pokud se však chcete konkrétně naučit, jak být dobrý na rande (a mít více sexu v životě), jsou pro to nejlepší online seznamky.

Často doporučuju jak začátečníkům, tak pokročilým, aby se věnovali online seznamování jen proto, aby získávali jedno rande za druhým a získali tak praxi v randění a sexu, protože díky online seznamování můžete získat rande rychleji a efektivněji než při oslovování venku.

Takže pro ucelené učení a hry, učení se charisma, flirtování je oslovování žen rozhodně to je to, co chcete dělat, ale trvá to dlouho, je to ta delší cesta a díky tomu, že chlapi neuvidí výsledky rychle, často to vzdají a řeknou, že jim to nefunguje.

Ale pokud se chcete naučit, jak dělat úspěšné rande a v podstatě pokud chcete být úspěšní u žen rychle, budete se muset co nejdříve naučit rande.

Nejefektivnějším a nejrychlejším způsobem, jak se to naučit, je online seznamování. Taky se tam extrémně rychle naučíte jak si s holkama psát.

A pokud se chcete naučit Text game (jak si s holkou psát a jak jí dostat na rande) jako začátečník, musíte jít ven a oslovit dívku a získat číslo a teprve pak jí napsat, což vyžaduje spoustu práce a času.

V online světě stačí, když máte shodu a můžete začít rovnou psát a domlouvat si rande. Takže pokud se chcete naučit Text game, která je jedním z největších faktorů určujících úspěch v celé hře, je online seznamování vlastně nejlepší způsob, jak se to naučit co nejrychleji.

Online seznamy jsou jako katalog – vybereš si tam, co se ti líbí a domluvíš si rande

Je taky pravděpodobnější, že budete schopni rychle najít přítelkyni, se kterou jste kompatibilní online, než z živého oslovení venku na ulici.

Jen si to představte takhle: Když přijdete k dívce v živém oslovení, nevíte o ní nic jiného než to, co má na sobě a jak vypadá. Nevíte, jaké má zájmy, jaké má koníčky, jaký má původ, jaké má vzdělání, nic z toho, co se dozvíte online. Tam všechno víte.

Od první chvíle si můžete projít její profil a zjistit to, aniž byste na ni museli swipnout, aniž byste s ní museli mluvit. Můžete si tak mnohem rychleji protřídit spoustu holek online a můžete najít takovou tu „chemii“, a to zejména pokud mluvíte o chemii ve vztahu, protože pokud hledáte jen holku na sex, nemusí záležet na tom, jestli má stejné systémy hodnot a přesvědčení jako vy.

Ale pokud hledáte někoho, s kým budete vychovávat děti, tak na tom opravdu, ale opravdu záleží.
Takže pokud jde o kompatibilitu obecně a zejména o hlubokou kompatibilitu, je online seznamování k tomu skutečně vhodné.

A když už mluvíme o online seznamování, mám studenty, kteří, jakmile se jim to povede, chodí na rande doslova každý den. A to myslím doslova.

Nemusí to být nutně cílem chodit na rande každý den, ale jestli chcete získat tolik rande, kolik chcete, online svět je v tomhle neomezený.

Výhodou online seznamování je, že můžete svůj vzhled skutečně vylepšit, než je tomu v reálném životě. Můžete si nechat udělat profesionální fotografie. Své fotografie můžete upravit airbrushem atp.

Můžete pořídit stovku snímků a vybrat z nich jen ten absolutně nejlepší. Můžete se vyfotit, jak děláte ty nejúžasnější věci, které jste kdy dělali a postavit se do těch nejlepších kulis s těmi nejlepšími lidmi.

A tak i když je online seznamování vlastně trochu povrchní, máte nad touto povrchností velkou kontrolu. A pokud jste ochotni vynaložit úsilí a skutečně inteligentní snahu, můžete ve skutečnosti dosáhnout mnohem lepších výsledků a můžete vypadat mnohem atraktivněji než kluci, kteří jsou ve skutečnosti fyzicky atraktivnější než vy v reálném životě a můžete dostat ven holky, které byste normálně ven nedostali.

Takže ano, online seznamování je povrchní, ale máte nad svým vzhledem velkou kontrolu, kterou většina kluků nevyužívá.

Poslední bod ve prospěch online seznamování je obrovský…

Dívky, pokud jsou na online seznamkách aktivně hledají někoho, aby už nebyly single. Dostaly se do bodu, kdy jsou frustrované z toho, že jsou single, a skutečně podnikly kroky k tomu, aby už single nebyly. Chtějí se s vámi seznámit. Chtějí s vámi jít na rande.

Jakmile s nějakou holkou máte „shodu“, je to jasné. Ty se líbíš ji, ona se líbí tobě. Oba jsme na online seznamce. Nejlogičtější věc, nejlogičtější možný výsledek, je jít na rande. Už je to téměř mlčky dohodnuté. Není třeba abyste si dlouhé hodiny nebo dny vypisovali.

Navíc vzhledem k tomu, že spousta chlapů má problém nastavit mužsko-ženskou polaritu, skutečnost, že jste se seznámili na online seznamce z vašeho „vztahu“ vlastně nastavuje automaticky mužsky-ženskou polaritu za vás, což většině chlapů při oslovení ženy nedokáže.

Ale jde o to, že ta holka aktivně hledá. Chce se s vámi seznámit, je na 100% single a to je samozřejmě obrovská výhoda oproti seznamování se venku na ulici.

Takže jaký je závěr?


Měli byste se věnovat oslovování nebo online hře? A odpověď zní: Měli byste dělat obojí, protože na obou jsou úžasné věci a vzájemně se nevylučují.

Pokud jste ale začátečník, který nemá pravidelně, rande, pravidelně sex, měl byste se začít co nejdříve věnovat online seznamování, protože je to velmi velmi snadné pro naprosto všechny věkové kategorie. Poskytne vám to lehkost a zvýší sebevědomí v životě, což se pak promítne i do oslovování žen tam venku.

Pokud jste pokročilí, máte pravidelně 2-3x týdně rande, víte, jak dostat holky na rande skrze zprávy, běžte ven oslovovat holky a zlepšovat svoje skills obecně.

Chci však uvést poslední bod ve prospěch online seznamování, a to, že doslova nemá žádné nevýhody.. 😀 Dlouho jsem o tom přemýšlel a zjistil jsem tohle…

Nehrozí vám žádné odmítnutí. Je tu velmi, velmi minimální časový závazek. Není třeba se vystavovat nebezpečí. Nehrozí vytvoření trauma. Je to nejkratší možná cesta, jak můžu studentům doručit výsledky.

Je to prostě tak snadné. Je to „nízko visící ovoce“. Pokud nemáte hromady času chodit ven a zlepšovat se obecně, zlepšujte se v rande. A online seznamky jsou nejkratší možná cesta k rande a k sexu.

A to dokonce i pokud už jste online seznamky zkoušeli, nedařilo se vám tam dostávat shody (matche) anebo jste nedokázali jste shodu proměnit v rande. Objevil jsem totiž nový systém.

A to je taky důvod, proč jsem se rozhodnul uspořádat vysílání o tom, jak jsem díky online seznamkám měl 10 rande za 7 dní (a z toho se vyspal s 8 holkama na prvním rande a s dalšíma dvěma na druhým rande) a jak můžete i vy pomocí mojí nové metody.

Jak si udělat atraktivní profil, jak „hacknout“ algoritmus online seznamek, jak holku dostat na rande během 4-7 zpráv a přesný ověřený skript jak to rande vést, aby došlo k sexu odhalím vysílání ZDARMA. Svoje místo můžete získat tady >>

Učím muže se efektivně seznamovat v praxi. Na můj příběh se mrkněte tady>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.