Pravda O Vzhledu A Penězích Pro Úspěch Se Ženami…

Záleží na vzhledu a penězích? To je to odvěká debata v pickup komunitě. A odpověď samozřejmě zní: Ano, záleží na nich. Samozřejmě, že na nich záleží. Nebuďme hloupí. Ale ve světě svádění existují projekty, které kvůli marketingu tvrdí, že na nich nezáleží. Jak je to možné? Všichni přece vědí, že na nich záleží. Zeptejte se kohokoli na ulici. Podívejte se kolem sebe..

Každý ví, že na nich záleží. A přesto se vám ve světě pickupu někdo furt snaží vnutit, že na vzhledu, penězích a dalších podobných věcech nezáleží, že? Vzhled, peníze, status, cokoli. Jak je to možné? Jak se to může říkat?

No, nejdřív se vás zeptám, proč si myslíte, že to říkají? No, jde o tohle: Kdybyste věřili, že na vzhledu a penězích záleží, proč byste utráceli peníze za pickup koučink místo, abyste investovali peníze za svůj vzhled, místo abyste trávili čas vyděláváním dalších peněz?

Je pravda, že na jakékoliv dané úrovni vzhledu a peněz vám to, že máte lepší „Game“ pomůže k lepším výsledkům obrovsky. A je dokonce pravda, že je možné mít vzhled a peníze a přesto neuspět u dívek. I to je pravda. Nicméně tvrdit, že na těchto věcech nezáleží, je naprosto směšné. Pokud totiž vypadáš lépe, dívka ti dá delší prostor k tomu, abys jí předal svou osobnost. Tak to prostě je. Vzhled je vstupní atribut k seznámení.

Vlastně i mimo fyzický vzhled (to, co příliš neovlivníme) – stačí, aby váš STYL byl lepší. Pokud svým stylem totiž prezentujete „Vysokou hodnotu“, ona vám dá čas. Bude na vás okamžitě lépe reagovat. A pokud jste už někdy dělali oslovování venku na ulici nebo prostě mluvili s dívkami obecně, víte, že pokud získáte dobrou první reakci, všechno pak je mnohem snazší.

Pokud dostanete špatnou první reakci, věci jsou od té chvíle velmi, velmi obtížné. Tak proč byste proboha nechtěli dobrou první odpověď? Na vašem vzhledu záleží. Záleží také na tom, jak o sebe pečujete.

Dobře, a co peníze?

Na penězích v tom prvním okamžiku jako takových nezáleží. (Kromě toho, že podle nich pozná, jestli jste úspěšní). A pokud jste úspěšní, pravděpodobně to znamená, že jste ambiciózní. To pravděpodobně znamená, že máte spoustu dalších pozitivních vlastností (inteligence, odvaha..), které ji pravděpodobněi vzruší.

Takže jí nejde přímo o sebe a o vaše peníze. Rozhodně jí záleží na vlastnostech, které ty peníze, které člověk má o něm vypovídají hned za tím. Peníze totiž pomáhají s životním stylem. Peníze nemusí být až tak důležité pro seznámení s holkou, jako právě pro vztah. Pokud si tu dívku chcete udržet, pokud ji chcete ve svém životě, pokud chcete, aby s vámi cestovala, pokud chcete, aby si vás vzala, na takových věcech záleží, protože jsou součástí úspěšného muže.

Nabízíte jí nabídku, že tohle je můj život, jste do něj pozváni a peníze jsou jeho součástí. Takže říkat, že na vzhledu a nevzhledu a penězích nezáleží, je naprosto směšné. Proč se to teda říká? Je to dobrý marketing.

Pokud dokážete lidi přesvědčit, že na penězích nezáleží, že je to všechno „Game“, no tak pak utratí všechny peníze za „Game“, místo aby je investovali a rostli dál, vydělávali další peníze nebo je investovali do svého vzhledu, do posilovny atd. atd.

Takže je to skvělý způsob, jak změnit priority lidí. Ano, je pravda, že vzhled a peníze nejsou to jediné. Společnost by vás chtěla přesvědčit, třeba pánské časopisy, filmy atp., že vzhled a peníze jsou všechno, což také není pravda. Vzhled a peníze jsou ale součástí, a to velkou.

Pomáhají obrovskou měrou právě k tomu, abyste byli Komplexní objekt úspěchu. Někteří z nejlepších marketérů a učitelů pickupů jsou velmi, velmi bohatí. Žijí ve vilách, nosí oblečení v hodnotě 5000 dolarů. Ale říkají vám, že na vzhledu peněz nezáleží. Pokud na vzhledu peněz nezáleží, proč utratili všechny ty peníze za vilu? Proč utratili tolik peněz za auta? Za všechno to šílené oblečení, aby byli stylovější, aby jim pomohlo dostat se do klubů atd. atd.?

Buďme upřímní. Na všem záleží. Na vzhledu záleží. Na penězích záleží. Záleží na společenském postavení. Na všem záleží. Znamená to, že byste neměli studovat seznamování? Vykašlat se na Game? Rozhodně ne.

Protože na vašich sociálních dovednostech také nesmírně záleží. Ale nevěříte těm zasraným kecům. Nekupujte si lži. Přemýšlejte sami za sebe. Na vzhledu záleží. Na penězích záleží. Na ambicích záleží. Záleží na vašich osobních vlastnostech. Na tom všem záleží. Na tom všem můžete pracovat.

Na co se TEĎ zaměřit pro maximalizaci úspěchu?

Tajemství není v tom, že na tomhle záleží a na tomhle ne. Tajemství spočívá v tomto. Kde se nacházíte a na čem můžete právě teď zapracovat, abyste získali nejvyšší pákový efekt. Pokud jste nikdy nepracovali na svých schopnostech balení (Game), do toho – prohlédněte si trénink ZDARMA Zbav se strachu z oslovení. Pokud jste nikdy nepracovali na tom, abyste byli atraktivní vzhledově, je to dost pravděpodobně oblast nejvyššího pákového efektu.

Pokud pracujete pouze na jedné z věcí dlouhodobě, vaše nejvyšší páka může přijít jinde. Ve svém životě jsem měl období, kdy můj nejvyšší pákový efekt pocházel z učení se „Game“ a měl jsem díky tomu skvělé výsledky. A pak jsem měl období, kdy jsem stagnoval a abych dosáhl dalších výsledků, potřeboval jsem pracovat na svém podnikání, na mém životě, zdraví a celkově životním stylu.

A ano, práce na „Game“ by mi pomohla, ale práce na těchto věcech byla v určitý moment důležitější. Takže jde o tohle. Na tom všem záleží. Na vzhledu záleží. Záleží na penězích. Na vaší „Game“ záleží, ale záleží na tom, kde se nacházíte.

Kde je vaše nejslabší místo? Kde je vaše oblast největšího síly? Najděte místo, na které musíte aktuálně pracovat pro největší pákový efekt.

A ještě důležitější než cokoli jiného je: Pokud si z tohoto článku můžete odnést jednu věc, přemýšlejte sami za sebe. Nevěřte marketingovým kecům.

Pokud je vaše největší slabina právě vzhled a styl, napsal jsem praktickou příručku Přítažlivý styl, kde sdílím univerzální MKV Styl, který je vytvořen právě pro „Game“ – balení holek venku na ulici a v klubu, který je léta ověřený.

Učím muže se efektivně seznamovat v praxi. Na můj příběh se mrkněte tady>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.