10 Chyb, Které Dělají VŠICHNI Muži Na Rande

Je dost pravděpodobné, že vám rande nejde. Nedaří se vám zaujmout na schůzce holku, holky vám už pak neodepisují nebo s nimi nekončíte v posteli. Jak to vím? Protože skoro každý chlap stojí na rande za houby.

Jak vím tohle? Protože za 3 roky zkušeností s koučováním chlapů a 10 let s vlastním randěním jsem viděl téměř všechny chyby, které můžete udělat.

A já sám jsem jich udělal opravdu hodně, zejména na začátku své „seznamovací“ kariéry. Takže co dělám na rande dnes, aby bylo úspěšné? V tomhle článku vám ukážu 10 největších chyb, které vidím, že chlapi dělají pořád dokola.

A jsou to naprosto tragické chyby. Jsou to takové chyby, že pokud uděláte jednu z nich, mohou změnit jinak dobré rande v rande, na kterém se holka rozhodne, že už vás nikdy nechce vidět.

Pravděpodobně si udělal už v minulosti jednu z nich. Zde je 10 největších chyb, kterých se muži dopouštějí při randění.

Chyba na rande číslo #1: Vyberou nejhorší místo pro rande

Většina chlapů věnuje plánování rande spoustu času a úsilí. Chtějí vzít dívku na to nejúžasnější místo a v to nejúžasnější roční období. Chtějí napodobit rande, které viděli v hollywoodských filmech.

Chtějí, aby všechno bylo dokonalé a andělé na ně sypali kouzelný Pixieho prach. To je krásná myšlenka a je to od nich moc milé, ale je tragická chyba, protože to nejlepší a nejúžasnější, co se dá dělat, pravděpodobně není zrovna v blízkosti jejich bydliště.

A pokud si dáte rande půl hodiny nebo hodinu nebo dokonce 15 minut daleko a oba jste na místo jeli oddělenými auty, tak šance, že rande skončí u vás doma, je nesmírně malá.

Takže rozhodně jděte udělat tu úžasnou věc s dívkou, se kterou už chodíte a užijte si to, ale první rande prosím, udělejte rande poblíž vašeho bydliště, protože největší věc, která vám zajistí druhé rande, je sex na prvním rande.

To, že holka uvidí, že vaši schůzku někam směřujete ocení ze dvou důvodů: Za prvé uvidí, že máte nějaké zkušenosti s randěním, což velmi ocení (holky z pravidla nechtějí někoho, komu zkušenosti budou předávat, ale někoho, od koho budou životní zkušenosti čerpat).

A za druhé holky si strašně rychle kluky škatulkují do dvou základních skupin. První skupina jsou jejich kamarádi, se kterýma nikdy nebudou spát.

Ti jsou na ně hodní, chodí s nimi na kávu, výlety a jsou tu pro ně vždy, ale jsou neškodní, co se týče sexuality a romantiky. Pak tu je druhá skupina a to jsou potencionální partneři. S němi spí, s němi chodí a cítí k nim emoce.

Pokud chcete, aby si vás holka zaškatulkovala do té druhé kategorie tak musíte se s ní buďto co nejdříve vyspat nebo musí vědět, že se s ní chcete vyspat a nesmíte se stydět za svou sexualitu.

Pokud holce neukážete, že jste pro ni sexuálně relevantní, okamžitě si vás hodí do friendzone, bude si stěžovat kámoškám, že jste ten chlap „bez koulí“, že jste na ni nic nezkusili nebo v tom horším případě zablokuje na sociálních sítích.

Rande je především o tobě a o holce a o tom, co se mezi vámi dvěma stane. Pokud nemůžete rande uskutečnit poblíž svého bydliště, udělejte ho poblíž jejího bydliště.

To poslední, co chcete, je být daleko od obou, a to zejména opět v případě, že jste oba jeli oddělenými auty. Je brutální mít úžasné rande a pak ho nikam neeskalovat jen proto, že jste si vybrali zatraceně špatné místo.

V ideálním případě chcete, aby místo bylo v docházkové vzdálenosti od místa, kde bydlíte. Minimálně chcete, aby z toho místa vedla jasná cesta k vám domů, kterou můžete průběžně vykonávat, a je v pořádku, když se na stejné místo vracíte znovu a znovu.

Do stejného baru můžete brát různé dívky, je to naprosto v pořádku.

Chyba na rande číslo #2: Špatné načasování

Pokud máte rande v 8:30 večer nebo v 8:30 ráno, které rande má podle vás větší šanci, že dopadne dobře? Máte pravdu, v půl deváté večer. Proč?

Protože jako lidé máme určité kulturní očekávání, že večer se dějí zábavné věci, večer se děje sex. V půl deváté večer je to prostě kulturně životaschopnější a holka bude podvědomě očekávat jiný průběh, než kdybyste šli na snídani nebo na kávu 12:30.

Také typy podniků, které mají otevřeno v půl deváté večer, jsou mnohem příznivější pro rande právě v půl deváté ráno. Mohou to být bary, čajovny a další podniky, které mají spíše sexuální atmosféru pro dospělé.

Faktem je, že jít na rande ve správnou denní dobu je naprosto zásadní. Pokud se dívka dostaví na rande a má na vás pět nebo šest hodin nebo více nebo pokud má na vás půl hodiny nebo hodinu, které rande pravděpodobně proběhne lépe? Na kterém rande se více poznáte? Které rande bude mít větší pravděpodobnost sexu v ten den?

Správně, to rande, na kterém má více času. Moje rande trvá klidně i 6 hodin a velmi častou seznamovací chybou č. 2 je domlouvání schůzek, které prostě nejsou ve správnou denní dobu nebo na ně není dostatek času.

Pokud se s vámi chce dívka sejít na snídani, tak ano, pokud je to jediný den, kdy se s ní můžete případně vidět, druhý den odjíždíte z města, nebo ona odjíždí a jinak to nejde, dobře, tak to možná akceptuj, ale za jakýchkoli jiných okolností ji odmítni.

Domluvte si rande o den nebo dva později a udělejte ho v době, kdy se mezi vámi dvěma může skutečně něco stát. Stejně tak, pokud dívka řekne, že se s vámi může sejít, ale má na to jen hodinu.

Pokud to není absolutně jediný možný způsob, jak se s ní vůbec vidět logisticky, tak to odložte, udělejte to jiný den. Takže pokud ti holka řekne, že má jednom hodinu, tak to zruš a řekni, že se potkáte až bude mít čas.

Mnohokrát se mi stalo, že holka řekla, že má hodinu a když jsem odmítnul se s ní sejít na hodinu a řekl ji, ať to uděláme, až budeme mít víc času, tak mi napsala, že nakonec zrušila své plány a má pro mě celý volný večer.

Pokud máte na rande jen hodinu, moc tam toho nepředvedete. Nedostanete se v procesu svádění dostatečně daleko na to, abyste si vybudovali vztah, abyste měli rande, které bude pro dívku nezapomenutelné a které bude považovat za opravdu skvělé rande.

A také je zřejmé, že jako muži máme rádi schůzky, které končí sexem. To je mnohem snazší, když máte více času a když je také ve správnou denní dobu.

Chyba na rande číslo #3: Neflirtování

Tahle chyba je při randění zároveň největší chybou, kterou chlapi dělají se ženami ve všech kontextech vůbec. Což je prostě neflirtování, jen nudná platonická konverzace pořád dokola, dokud holka prostě neodejde domů z nudy a frustrace.

Když holka zažije takové Čtyřhodinové mučení do nikam, tak se jim pak nemůžete divit, že si velmi filtrují s kým půjdou ven. Musíte flirtovat.

Musíte z udělat atmosféru, kdy je na rande muž s ženou! Na rande je to ještě neomluvitelnější než v jiném kontextu, protože už samotný fakt, že se dívka šla s vámi na rande, znamená, že už pochopila, že jste pro ni potencionálně Sexuálně relevantní.

Pokud se pak na rande objevíte a nebudete flirtovat a neprojevíte žádný zájem a nebudete ji dráždit a provokovat, nebudete vůbec fyzičtí – nebudete se ji dotýkat, tak si bude myslet, že jste malý slaboch a ubožák, který na to nemá koule a ztratí k vám respekt.

Je to tak frustrující, když tohle vidím, protože to opravdu vidím od studentů pořád dokola a pokaždé mám chuť si rvát vlasy. A pokud nevíte jak na to, tak si přečtěte jakýkoliv článek na mém webu, které z většiny jsou o flirtování nebo škádlení žen.

Chyba na rande číslo #4: Vůbec se ji nedotýkají

Tato chyba je vyústěním chyby číslo 3 a to je to jeden specifický, velmi důležitý důsledek. A byl to taky můj největší kámen úrazu osobně, když jsem se učil randit.

Asi první rok, kdy jsem se učil seznamovat s ženama, jsem se vlastně naučil, jak s nimi mluvit. Naučil jsem se, jak získat telefonní čísla. Naučil jsem se, jak si domluvit rande. Naučil jsem se trochu flirtovat velmi „bezpečným“ způsobem.

Ale neflirtoval jsem „fyzicky“. Konkrétně jsem se nechtěl líbat. Chodil jsem na jedno rande za druhým a nechtěl jsem se líbat, protože jsem ani nevěděl, jak to dělat správně, tak proto, abych se neztrapnil, jsem to radši ani nezkusil. A z toho jsem zažil tolik frustrací.

Vzpomínám si na jednu holku, se kterou jsem byl na třech schůzkách. Byla to naprosto nádherná, neuvěřitelné rande. To napětí tam bylo neuvěřitelné. Cítil jsem z ní obrovský zájem.

Byly chvíle, kdy mi doslova stála před obličejem a skoro mě prosila pohledem, abych ji políbil, ale já to neudělal. Byl jsem na základce.

V té době začala chodit s nějakým klukem z naší školy, který byl tak trapný a tak ubohý a mnohem méně hodnotný a méně atraktivní než já, ale byl natolik drzý, že se nebál ji políbit.

A ta holka byla naprosto krásná. Bylo to pro mě frustrující. A pak první holka, na kterou jsem se opravdu odvážil a i přes bušení srdce, které mi málem vypadlo z krku, jsem ji políbil a hádej co? To byla první holka, se kterou jsem se vyspal.

Pokud se k tomu neodhodláš, jen málokdy to holka udělá za tebe. Stejně jako ty jsi nervózní z toho, že se dostaneš do fyzického kontaktu, ona je mnohem nervóznější, protože může být souzena okolím mnohem víc než ty.

Dobře, takže pokud jsi nervózní tak 5 z 10, ona je nervózní 50 z 10, takže je na tobě jako chlapovi ten krok udělat. Nemůžeš se spoléhat na to, že holka udělá krok, protože to se stane jen zřídka kdy.

Chyba na rande číslo #5: Touha po dokonalosti

Většinou když je kluk na rande s holkou, tak chce, aby si to užila. Chce, aby se měla co nejlépe a tak chce, aby všechno proběhlo perfektně.

Chce, aby menu přišlo včas, aby jídlo bylo úžasné a aby konverzace neustále plynula. Ale to se nikdy nestane.

Pokud se budeš snažit, aby nikdy nenastalo „trapné ticho“, tak to bude vypadat, že se extrémně snažíš a jsi extrémně nervózní.

Což na dívku působí, jako bys nebyl zvyklý být na rande a byl ohromený tím, že jsi s tak sexy dívkou, jako je ona a že ti na jejich reakcích velmi záleží, což v ní vyvolává dojem, že máš nějaký záměr nebo že od ní něco chceš, a to dívku vlastně trochu znervózňuje.

A tak paradoxně tahle představa, že se snažíš, aby bylo všechno dokonalé a děláš si starosti o každou maličkost, z toho rande dělá pravý opak.

Musíš pochopit jednu věc: Holka za tebou přišla na rande. Co to znamená? Znamená to, že se tento konkrétní večer rozhodla, že ze všech věcí, které může na celé planetě Zemi dělat, že jsi pro ni volbou číslo jedna.

Takže ona chce, aby to dopadlo dobře a už se ji líbíš. Takže co bys měl udělat? Měl bys předpokládat, že ji přitahuješ. Měl bys předpokládat, že se jí líbíš, a podle toho se chovat. Měl bys jednat s trochou oprávnění.

Jediné, co opravdu musíš udělat je nepokazit to. Nemusíš dělat neuvěřitelné věci. Nemusíš předvádět kouzelnické výkony a salta vzad, že nemusíš vést tu nejvtipnější konverzaci, jaká kdy na planetě Zemi existovala.

Líbil ses jí už ve chvíli, kdy se tam objevila, jinak by zdrhla, protože už dopředu měla domluvené s kámoškou, že kdybys byl divný, tak ji zavolá, že potřebuje pomoct odvést babičku do nemocnice.

Většina z toho, co na rande musíš dělat je předpokládat přitažlivosti a nezkazit to. Takže klid, chlape, už teď se jí líbíš.

Chyba na rande číslo #6: Přehnaná eskalace

Chyba číslo šest se může zdát v rozporu s několika věcmi, které jsem psal dříve, ale vydržte. Vím, že jsem ti říkal, že musíš flirtovat, že musíš eskalovat (a to je pravda), ale existuje něco jako přehnaná eskalace.

Existuje něco jako být příliš „nápadný“ a něco jako být příliš vlezlý a to ty nechceš. Trochu políbit dívku na rande je skvělé, dodá to trochu jiskry, přidá to trochu sexuálního napětí.

Pokud se ale s holkou na rande líbáš pořád dokola a dokola, může to vlastně zevšednět a líbání může začít být nudné.

A co je ještě důležitější: Pokud se budete líbat, než dívku vezmeš k sobě domů, bude mít pocit, že jít k tobě domů je konkrétně návrat k tobě domů kvůli sexu.

A ona se může cítit trapně nebo dokonce jako děvka, že se k tobě jde, protože už ví, co jí tam bude čekat a myslí si, že ty si myslíš, že už to máš jisté, takže to možná nebude chtít udělat.

Kdybys ji místo toho trochu políbil, udržoval trochu víc napětí, nechal trochu víc prostoru pro představivost, možná by se jí k tobě vracelo mnohem příjemněji.

A ano, pokud tě hodně líbá, je ve většině případů dostatečně vzrušená na sex, ale to ještě neznamená, že se pro to logicky rozhodla a že jí to úplně vyhovuje. Ženy obvykle potřebují trochu času, potřebují trochu pohodlí a ty na to tlačíš příliš rychle.

Ano, ženy milují sex. Ve skutečnosti si ho pravděpodobně užívají více, než muži, co se týče samotného prožitku.

Pokud však mají pocit, že vám nejde o prožitek, ale spíše o to, abyste si udělali další zářez na pažbě nebo abyste se mohli chlubit kamarádům, že jste to dokázali, budou velmi znechucené a vlastně se budou trochu bát.

Takže to chce nechat ji trochu dýchat, dát tomu čas a opravdu si ten zážitek užít. Takhle o sexu přemýšlejí dívky.

Pokud o sexu přemýšlíte stejně, pokud jste na stejné vlně, že máte rádi, když se situace pomalu stupňuje, bavíte se, ale netlačíte na pilu, tak jdete správným směrem.

Na schůzkách, dokud je to lepší a lepší, je mi jedno, jak rychle nebo pomalu to jde. Měl jsem rande, kdy jsme byli do 15 minut u sebe a měli jsme sex.

Měl jsem rande, které trvalo 6 hodin a nakonec jsme měli sex až na konci. Zažil jsem všechno mezi tím a dokonce jsem zažil chvíle, kdy jsem šel na druhé rande a vyspal se s holkou na druhém rande, nebo v minulosti dokonce na třetím rande.

Někdy se to může stát, ale pokud se atmosféra zlepšuje, pokud se napětí zvyšuje, „vibe“ se zlepšuje, spojení se zlepšuje, uvolni se, dokud se to ubírá správným směrem a dopadne to pravděpodobně dobře.

Chyba na rande číslo #7: Přehnané flirtování

Abych to vysvětlil, objasním pár věcí, které jsem řekl dříve. Za prvé jsem řekl, že byste na rande měli většinou předpokládat přitažlivost. Měli byste předpokládat, že když se ukázala, už se jí líbíte.

Také jsem řekl, že je problém, když na rande vůbec neflirtujete. A to se může zdát na první pohled protichůdné, že? Protože pokud máte předpokládat přitažlivost, proč máte flirtovat?

No, přesto musíte navodit tu náladu. Stále se musíte snažit, aby to byla zábava. Je možné, že bude trochu stydlivá nebo introvertní nebo nebude připravená se otevřít hned na začátku, protože je nervózní, když vás vidí.

Holky jsou často nervózní. Nervózní z očekávání, nervózní, že udělají špatný dojem.. Takže to, že to bude na začátku zábavné, odlehčené a koketní, je velmi, velmi užitečné. Ale většina rande je o tom, abyste dívku poznali a ona poznala vás.

O tom je především rande. A spousta kluků tento přechod nezvládne. Na začátku trochu flirtují a zafunguje to. A pak už jen flirtují a flirtují a flirtují je to jediná věc, kterou na rande dělají.

Nechápejte mě špatně, flirtovat musíte po celou dobu rande, ale nesmí to být jediná věc, kterou děláte. Na rande musí být nějaká hloubka, nějaký obsah, nějaké poznávání, nějaká opravdovost.

Protože aby se s vámi dívka chtěla vyspat nebo s vámi mít vztah, není to jen o přitažlivosti. Je to o známosti, pohodlí, blízkosti, důvěře a tak trochu o tom, že tě prostě pozná.

Takže chcete umožnit, aby se to stalo. Spousta chlapů se dostává do koloběhu, že aha, řekl jsem tuhle věc a ona se zasmála. Tak se dál snažím být vtipný a dál se snažím získám pozitivní reakci.

Pořád se pak snaží „mačkat“ tohle tlačítko a vypadá to velmi, velmi snaživě. A taky to brání tomu, aby to rande bylo opravdové. Když ji jenom škádlíš a škádlíš a škádlíš, nic víc neděláš a nikdy ji nepoznáš, tak se na to rande vykašle.

Třeba si na konci řekne: Wow, to byla zábava, ale zároveň vyčerpávající. A taky o tom klukovi nic nevím.. A pravděpodobně tě už nebude chtít vidět. Nebuď na rande jen bavič, to si může zajít na stand-up.

Pochopte tedy, že ta „herní“ část randění – tlačení na pilu, flirtování, je v jakékoli míře pouhým prostředkem k dosažení cíle.

Je to prostředek k tomu, abyste vytvořili situaci, kdy se s vámi bude chtít spojit, situaci, kdy bude dostatečně otevřená, aby se s vámi spojila, a pak až je vaším úkolem se s ní spojit a poznat ji, ne jen celý večer mačkat tlačítka a říkat flirtující věci. To nikam nevede.

Chyba na rande číslo #8: Moc mluví o sobě

Hlavní věcí na rande je poznávání té holky. Jak to ale udělat efektivně? Do jisté míry tedy záleží na faktech. Stejně jako ona potřebuje znát některá fakta o vašem životě, vy potřebujete znát některá fakta o jejím životě.

Ale to, na čem opravdu záleží, je, že ona potřebuje poznat vaši atmosféru a to, jaké to je s vámi komunikovat. A v ideálním případě by to mělo probíhat tak, že se prezentujete jako „High value“ muž – muž s vysokou hodnotou.

Přemýšlejte o tom takhle: Rande je svým způsobem něco jako pracovní pohovor. A během pracovního pohovoru se obvykle jeden člověk prodává tomu druhému více. Pokud se ucházíte o práci, obvykle prodáváte sebe jako kandidáta více, než se vám ve většině případů prodává firma.

Skvělou strategií pracovního pohovoru je tak trochu převrátit role. Většina chlapů, když jde na rande, se uchází o pozici jejího přítele. Vy chcete scénář obrátit a nechat ji vést pohovor na pozici vaší přítelkyně.

To je něco, čemu se říká Kvalifikace. Takže vy musíte jít na rande s tím, že máte představu, co vlastně u dívky hledáte. Jaké dívky se ti líbí?

Líbí se ti holky, které jsou chytré nebo se ti líbí holky, které spíš lítají v sexy oblečení do klubů a zažívají dobrodružství? Máš rád holky, které sportují nebo máš rád holky, které jsou uvolněné, pohodové a jdou s proudem života?

Líbí se ti dívky, které jsou super ambiciózní a mají kariéru nebo chceš dívku v dlouhodobém horizontu, která by zůstala doma a vychovávala děti? Co vlastně hledáš?

No a pokud v tom máš jasno, tak pak jdeš na rande a vlastně zjišťuješ, jestli ta holka do té role zapadá a pak jsi v té pozici, že ji ty kvalifikuješ ji a ona tebe uhání, uhání tvoji náklonnost, uhání tvoje uznání.

Celá atmosféra rande se změní na mnohem příznivější, pokud jde o to, abys dívku zaujal. Protože jako lidské bytosti, pokud dostaneme něco, o co jsme neusilovali, obvykle si toho nevážíme.

Ale pokud pro něco pracujeme a dostaneme to, nesmírně si toho vážíme. Tím, že dívku kvalifikujete, jí dáváte příležitost, aby pro vás „pracovala“, a dáváte jí příležitost, že pokud ji schválíte a pokud se stanete jejím přítelem nebo dokonce pokud s ní budete mít sex, je to pro ni výhra. Je to pro ni úspěch, a proto se cítí mnohem lépe a ne jenom využitě.

Ve skutečnosti bych šel tak daleko, že bych řekl, že jediným největším typem komunikace, jediným největším cílem na rande, pokud jde o to, o čem konverzace je, by mělo být to, že dívku kvalifikujete. To je největší věc, která se musí stát na každém rande.

Holka by měla obstarat 80% konverzace a ty pouze pokládat správné otázky.

Chyba na rande číslo #9: Nejhorší místa pro rande

Chci vám říct několik konkrétních míst, kam byste dívku na rande rozhodně neměli brát. Malý spoiler:
Jsou to jedny z absolutně nejčastějších míst, kam kluci berou holky na rande, protože většina kluků o tom prostě nemá ani páru.

První, největší, vás možná překvapí: večeře. Pokud se tomu můžete vyhnout, neberte dívku na rande na večeři. Není to sice absolutní konec světa, když to uděláte, ale nijak zvlášť vám to nepomůže. Proč?

Večeře je dlouhá událost, jejíž načasování nemáte příliš pod kontrolou. Řekněme, že v polovině večeře je sexuální napětí opravdu vysoké a vy byste si dívku nejraději vzali domů, ale ještě vás čeká hlavní chod a dezert. A to všechno už je objednané.

Bylo by to trochu divné a těžkopádné odejít nasilu. Nebylo by to vůbec přirozené, ikdyby chtěla jít extra moc. A pak, když počkáte až všechno sníte, sexuální napětí se rázem rozptýlí.

Možná se cítí plná a neatraktivní, protože má pocit, že snědla příliš mnoho jídla. Takže to není to úplně nejlepší scénář.

Taky mnohokrát u večeře nesedíte v ideálním uspořádání, abyste měli fyzický kontakt nebo abyste dívku dokonce políbili. Možná sedíš u večeře naproti ní přes stůl.

Řeknu vám, že jedno z nejhorších rande, na kterém jsem kdy byl, byla večeře, kdy jsem nevěděl, že je to velmi luxusní steakhouse a že vám vlastně u stolu připraví steak.

Nevěděl jsem to, ale celý večer, pokaždé, když jsem se začal intimně s dívkou bavit, přišel číšník a měl nějakou drobnost, s kterou nás otravoval. Chtěl jsem mu to říct, že už nic nechceme, ať nás nechá na pokoji, pokaždé, když se blížil. To bylo brutální. Ano, to byl extrémní příklad, ale jde o to, že večeře prostě není nejlepší rande.

Další rande, které je jako první rande opravdu na nic, je vzít holku do komedy klubu, kina nebo divadla. Proč? Protože hlavním účelem rande je, abyste s dívkou komunikovali, poznali se a aby mezi vámi fungovala chemie.

Pokud jste na komediálním představení, ona neinteraguje s vámi, ale s komikem. Pokud jste v kině nebo divadle, ona neinteraguje s vámi, ale s filmovým plátnem.

Další rande, které opravdu, ale opravdu nesnáším, je Starbucks nebo místo podobné Starbucksu. Místo, kde to není až tak výjimečné, blbě osvětlené v každém koutě a kdokoliv si tam může přinést své dítě. Takže není zrovna vhodné, abyste se dostali do fyzického kontaktu.

Často to jde ruku v ruce s tím, že si dáte rande v nevhodnou denní dobu, jako když si dáte rande na oběd nebo něco podobného. To prostě není příznivé prostředí ani čas.

Když už musíte jít na rande na kafe, tak aspoň do kavárny, která má dobrou atmosféru nebo ji vezměte třeba do nějaké čajovny, která má takový pohodový vile a kde budete mít aspoň trošku soukromí.

Uvědomte si, že prostředí, kde budete, bude určovat náladu vašeho rande a to bude určovat následující průběh toho rande.

Chyba na rande číslo #10: Neodvedou si ji domů

Tohle je zásadní. Pokud chcete, aby se rande změnilo ve vztah, v určitém okamžiku budete muset dívku odvést domů, ať už k vám, nebo k ní, ale ideálně k vám.

Je to nevyhnutelné. Je to krok, který budete muset udělat. Musíš sebrat odvahu a jít do toho. Tolik schůzek končí tím, že se sejdete v baru, sejdete se v restauraci, kdekoliv.

A pak si na konci řekneš: „Super, bylo to skvělé. Skvěle jsem se bavil. Zase někdy.“ Víš, jak ji nejlépe přimět k tomu, aby se s tebou znovu sešla? Vzít ji k sobě domů.

Ale i kdybyste se nakonec spolu nevyspali, když si tu holku vezmeš domů, tak to, že k tobě přišla, že se tam cítila dobře, že se bavila, že jsi nebyl strašidelný, že jsi nebyl divný, tak díky tomu je pravděpodobnější, že se bude cítit dobře a příště se vrátí. Navíc na místo, kde to už zná.

Často se děje tohle: Chlap si s ženou zajde na na první rande a na konci si řeknou: „Oh, bylo to skvělé. Uvidíme se znovu. Udělají druhé rande. Řeknou si: „WOW, bylo mi skvěle. Uvidíme se znovu.“

Kolikrát si myslíš, že to můžeš udělat, aniž bys tu holku vzal domů, než si řekne, že ten chlap nemá koule? Co asi říká kámoškám? „Chodím s tímhle klukem už měsíc a ještě jsem neměla sex.“ Co to kurva je? Jak se na tebe asi dívá?

Ona si prostě chce vrznout, takže co udělá? Stáhne si Tinder a hledá někoho, kdo ji konečně ošuká, mezitím co ty vymýšlíš další super rande, kde si budete podvídat. Tak seber odvahu a udělej to.

A pokud nevíš, jak si holku vzít domů, tak na to existují techniky, aby to bylo co nejpřirozenější a nejhladší, které budu zmiňovat dnes ve 20:00 na webináři.

Nedá se tomu vyhnout, jasné? Znovu to zmiňuju: U eskalace, kdy je nepravděpodobné, že by to dívka udělala za vás! Ještě víc to platí s odvedením domů.

Dívka musí být opravdu, ale opravdu zapálená, aby se to stalo a pokud na to budete čekat moc dlouho, tak si najde někoho, kdo to udělá. Uvědom si, že holky strašně rychle škatulkují a taky, že TY jsi v tomto vztahu muž. Tvojim úkolem je vést.

Takže tohle bylo 10 obrovských chyb, kterých se většina chlapů dopouští a díky nimž se jím nedaří balit holky. Pokud tyto chyby děláte, okamžitě s tím přestaňte.

Pokud jste tyto chyby ještě nedělali, nezačínejte s nimi. Pokud máte otázky k některému z tohoto obsahu, komentujte je níže nebo mi napište na Instagramu. Rád si poslechnu vaši zpětnou vazbu. Rád si také poslechnu jakékoli vaše otázky týkající se randění obecně.

Kromě toho chystám nový kurz přímo o moderním randění, jehož velkou součástí je samozřejmě samotná schůzka se ženou.

Dnes ve 20:00 odhalím další tipy a triky, příklady z praxe a taky nový kurz Škola rande, který pro pár nejrychlejších bude k dispozici jen dnes za skutečný zlomek jeho ceny:) Získejte místo na webináři dnes ve 20:00 ZDARMA tady >>

Učím muže se efektivně seznamovat v praxi. Na můj příběh se mrkněte tady>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.