RANDÍCÍ KRIZE! PROČ JE DNES TOLIK MUŽŮ SINGLE?

Nedávno jsem narazil na poměrně alarmující statistiku. Říkala, že 63 % mužů ve věku 18 až 29 let je single, zatímco u žen ve stejné věkové kategorii je to jen 34 % a to je šokující, proč se tolika mužům nedaří najít si holku?

Ale kromě toho, že to je to trochu šokující… Za předpokladu, že muži chtějí být ve vztahu, což většina v této kategorii chce, proč se tolika mužům nedaří navázat vztah? Čím to je, že máme tak obrovský nepoměr? A proč se tento nepoměr zvětšuje?

Situace se postupem času zhoršuje a v tohle článku vám přesně vám rozeberu, proč tomu tak je. A pokud jste single a nechcete být, poradím vám, co s tím můžete udělat hned teď.

Uvedu vám tedy několik důvodů, proč k tomu dochází. Nedokážu přesně určit, co je důvodem číslo 1, 2, 3, 4 v pořadí, ale vím, že to jsou důvody, které se spojují a vytvářejí tento jev.

Nová doba?

A první důvod, o kterém s vámi chci mluvit, je online seznamování a sociální média. Online seznamování a sociální média mají velmi zajímavý vliv na mužskou a ženskou dynamiku.

Protože v minulosti, kdy jsme žili v malých skupinkách, mohl jen jeden opravdu výjimečný hodnotný muž „randit“ s vícero ženami.

Zatímco u něčeho, jako jsou online seznamky, mohou dobrý seznamovací profil vidět stovky a stovky žen. A průměrně vypadající muž, který je dobrý v online seznamování, může mít každý večer v týdnu jiné rande, aniž by se některá z dívek kdy potkala, aniž by to mělo vliv na společenskou pověst atd.

Sociální média to posouvají ještě dál. Pro absolutně nejhodnotnější muže, nebo alespoň pro nejhodnotnější muže na sociálních médiích, by mohli mít doslova miliony sledujících žen, které by se na ně neustále vrhaly.

A tak tato schopnost umět se „prodat“ a ukázat umožňuje několika mužům s velmi vysokou hodnotou dnes spát s nebo chodit s takovým množstvím žen, které o kterých se nesnilo ani středověkým císařům.

Jeden z dalších vedlejších účinků sociálních médií nazýváme fenomén „Jenny from the village“, a to je představa, že jste v nějakém malém městě nebo malé vesnici a měli jste ve své vesnici tu jednu opravdu sexy holku.

No a když by vyrůstala, pravděpodobně by chodila jen s tím nejhodnotnějším chlapem v té vesnici. Ale v dnešní době se sociálními médii je vystavena mnoha chlapům s vysokou hodnotou mimo vesnici, kteří jí můžou objevit.

Může ji objevit modelingová agentura nebo herecká agentura nebo prostě nějaký vysoce hodnotný bohatý chlap, kterému se líbí, a ona odletí do velkého města a ten vysoce hodnotný chlap z vesnice teď nemá tu Jenny, se kterou by mohl chodit a skončí s holkou s nižší úrovní.

Jo a ještě něco k tomu fenoménu Jenny z vesnice – teď má navíc i možnost založit si Onlyfans, takže se nad tím zamyslete.

Takže když to shrneme, online seznamování a sociální média rozhodně pokřivily „seznamovací trh“ a upnuly pozornost směrem k několika vysoce hodnotným mužům a muži, kteří by dříve měli seznamování mnohem snazší, to dnes mají těžší.

A konkrétně když mluvím o online seznamování, nemám na mysli jen superhvězdy světa, myslím tím 10 % nejlepších chlapů, kteří vědí, jak se prodávat v oblině světě a berou rande ostatním 90 % chlapů.

A asi už správně chápete, že tahle stránka je věnová tomu, aby vám pomohl dostat se mezi těch 10 % nejlepších, namísto zbylých 90 %.

Lidé se zapojují stále do méně společenských aktivit

Další významný společenský posun, který ovlivňuje seznamování souvisí s tím, jak pracujeme. Od osmdesátých let minulého století do současnosti se spousta práce změnila z práce, kde jste s lidmi v interakci, na práci, kde sedíte u počítače. A to dramaticky mění způsob, jakým lidé randí.

Většina lidí nebo hodně lidí se dříve seznamovalo během práce. Dříve se setkávali se svými spolupracovníky i klidně mimo práci.

Nyní je práce mnohem méně společenskou aktivitou. V poslední době se také stále více práce děje na dálku, což znamená, že nejenže sedíte a zíráte do počítače a s nikým nekomunikujete, ale možná ani nejste ve stejné budově jako lidé, se kterými pracujete.

Takže opět máte méně příležitostí se se svými spolupracovníky setkat, a to přímo znamená, že se se svými spolupracovníky nesetkáte a nebudete s nimi chodit. To také znamená, že se nebudete setkávat a přátelit se se svými spolupracovníky a chodit s nimi na skleničku a tam se s někým seznamovat.

To vše tedy vytváří v našich životech stále větší izolaci a je zřejmé, že čím méně lidí potkáte, tím méně lidí budete mít na rande. A vedlejším efektem toho mimochodem je, že to ještě více lidí žene v jejich seznamovacích snahách k sociálním médiím a online seznamkám, což znamená, že ten trend to ještě posiluje.

Kromě toho, že se změnil způsob, jakým pracujeme, je dalším demografickým posunem absence „třetího místa“. A pokud to nevíte, tak „třetí místo“ je myšlenka, kterou Starbucks tak trochu vytvořil v rámci své atmosféry, kdy chtěl kromě domova a kromě práce vytvořit místo, kde by lidé trávili čas a scházeli se.

Ale to dnes lidé dělají čím dál méně. Lidé tráví méně času v kavárnách a posedáváním v restauracích, zejména v Česku. Lidé se zapojují do méně společenských aktivit.

Obzvláště od dob pandemie platí, že stále větší část našeho tvoří online svět. Hodně věcí, které se kdysi dělali společně, si dnes každý dělá sám. Dokonce i takové věci, jako je posilovna.. stále více lidí cvičí doma nebo cvičí v posilovně sami, než aby se tam scházeli s příteli, jak tomu bylo kdysi.

Společných aktivit je prostě méně než kdysi. Zatímco dříve by vás k randění vedlo jen to, že jste společenský člověk, v dnešní době se randění stalo diskrétní věcí, protože se přirozeně nesetkáváte se ženami prostřednictvím práce a dalších společenských aktivit.

Dnes je doslova skutečný skill jít k holce a mluvit s ní, oproti tomu bylo dříve. Mít koule skutečně pozvat holku na rande hned tady a teď, protože už ji nebudeš potkávat 10x denně.

Mužům se zdá, že když uděláte chybu, je tu větší společenská odezva, že můžete být velmi snadno zostuzeni.

Muži jsou tedy zároveň v situaci, kdy musí více riskovat, aby mohli efektivně randit, než tomu bylo v minulosti, a zároveň se zdá, že každé riziko s sebou nese mnohem více negativních důsledků. K čemu to vede?

Vede to k tomu, že muži jsou v podstatě paralyzováni strachem. Vede to k tomu, že muži nevědí, co přesně mají dělat, a také se bojí, že cokoli udělají, může být špatně.

A v jejich hlavě se vytváří následující mechanismus: Prostě nevím, co mám dělat, tak nebudu dělat nic. Ale když nic neuděláte, nakonec nic nezískáte.

Mimochodem, spousta těchto obav je hodně přehnaná. Skutečnost je mnohem méně hrozivá, než si možná myslíte.

Proč máme strach z oslovení ženy?

My muži evolučně máme tendenci redukovat data obsažený o našem randění ve světe. T, jako muž, se evolučně nechceš tolikrát mezi holkama „ztrapnit“ na tom „Sexuálním trhu“.

Kdysi jsme žili v malých skupinkách, kde ten „partnerský trh“ byl velice limitovaný – žilo s námi jen pár žen v tlupě.

A když si dával „data“ do toho partnerského trhu, které byly třeba neúspěšné, tak si riskoval to, že ti to bude snižovat tu hodnotu v očích ostatních sexuálních partnerek a tvoje geny zaniknou – nerozmnožíš se.

Tělo se tak snaží chránit proti „smrti“ a zániku tvých genů. Dnes je tento strach totálně neopodstatněný, tato úzkost není aktuální! Tvůj společenský kmen je téměr neomezený.

Díky globalizaci dnes žijeme v tlupě 7 miliard lidí a všechny ženy se navzájem neznají! Vůbec tomu nepomáhá popkultura, média a romantické filmy, které mluví o Spřízněné duší, což je Bullshit.

Proč je myšlenka o spřízněné duši bullshit?

Zdroj: https://www.cosmopolitan.com/uk/entertainment/a26248732/titanic-line-leonardo-dicaprio-didnt-want-to-say/

Ta myšlenka spřízněné duše ti může udělat hodně velkou neplechu v hlavě a můžeš díky ní Skončí totiž špatně, takže vy máš myšlenku o spřízněné duši, ale spíše to nahrať kompatibilitou a kompatibilní můžeš být s několika ženami ve svém životě.Ne jenom s 1.

Myšlenka o spřízněné duši vymyslely romantické filmy, aby podpořili stát svatby atd atd, do toho teď nechci zabíhat, ale… Jde o to, že se ti snaží říct, že budeš cítit šťastně, když ji najdeš, ale v momentě, kdy ji ztratíš, kdy oni přijdeš? Když se rozejdete, tak se zase nebudeš štastně…

No ale co to znamená, že tvoje štěstí je závislé na někom jiném? Moc nad svým životem má někdo jiný. A nebylo tvoje štěstí závislé na 2 osobě, protože ta 2 osoba to potom bude cítit a bude si připadat nepříjemně nekomfortně a bude na ní prostě až moc zodpovědnosti.

Ty musíš maximalizovat náhodu. Funguješ jako takový „otisk prstu“ v tom vztahovém trhu a aby si našel někoho, kdo ten tvůj jedinečný „otisk prstu“ bude mít podobný a kompatibilní tomu tvému, tak musíš oslovovat nové holky.

Když si ty „data“ do toho „partnerského trhu“ budeš nechávat jen pro sebe, tak je o dost menší pravděpodobnost, že najdeš někoho, kdo ti bude vyhovovat a s kým si budeš rozumět.

Umělá náhrada chybějícího pocitu…

Takže tu máme spoustu těchto faktorů, které se již kombinují, aby mužům ztížily navazování vztahů.
K tomu se přidává další faktor, který to exponenciálně zhoršuje a to, že protože je to čím dal těžší, spousta mužů to vzdává, a také existuje spousta věcí, které slouží k tomu, aby se muži, kteří to vzdávají, tak nějak sami „léčili“, aby se necítili tak špatně.

Takže mužům, kteří nechodí na rande, protože to vzdali, protože je to příliš těžké, je nyní předkládáno internetové porno, které je neustále vysoce stimulující.

A jsou jim předkládány videohry, které mohou zabírat jejich pozornost.. Všechny tyto věci byly psychologicky navrženy génii, aby byly neuvěřitelně návykové a aby je naplňovaly jejich tajné potřeby.

Takže je mnohem snazší získat jakousi emocionální stimulaci a mnohem snazší cítit se dobře z těchto jakoby nehmotných falešných věcí, než to jít zkusit do skutečného světa, a to je ta past.

To v kombinaci s frustrací vede k tomu, že spousta mužů to prostě vzdá a vlastně z randění s ženami odejde napůl dobrovolně, a napůl nedobrovolně, až je to semele a odjedou dobrovolně.

Mužova atraktivita roste s věkem

Mimochodem, v této statistice je také jeden další faktor, který není negativní a vždy tomu tak bylo, a to, že vždy starší muži chodili s mladšími ženami obecně. Takže to je ta špatná zpráva. A tady je jedna dobrá zpráva:

První část rozdílu mezi ženami mezi 18 a 29 lety, které jsou svobodné, a muži mezi 18 a 29 lety, kteří jsou svobodní, vždy existovala a je normální a přirozená.

My muži máme tendenci zvyšovat svou hodnotu s věkem. Získáváme více zkušeností, více úspěchů, více prostředků, více vlivu a více zkušeností s randěním a schopností potěšit ženu. To vše přichází k mužům s věkem. Takže vždycky platilo, že s přibývajícím věkem je pro muže snazší randit, až do určité míry.

Zdroj Youtube: PBD Podcast | EP 124 | The Rational Male: Rollo Tomassi

A zároveň je pro ženy s přibývajícím věkem těžší randit, protože se z biologického hlediska stávají méně životaschopnými pro plození potomků, a proto jsou s přibývajícím věkem méně atraktivní atd. Takže je to tak nějak přirozené. A tento nepoměr tu byl vždycky.

Zdroj: Fáze vývoje ženy, Rollo Tomassi (therationalmale.com)

Takže ne všechny rozdíly souvisejí se všemi těmi společenskými faktory a ne všechny tyto rozdíly jsou způsobeny negativními faktory. Také pro vás existuje řešení, ať už jste v jakémkoli věku, a tady je to řešení:

Řešení je jednoduché:

Vytvořte si randící „Trychtýř“. A to může být řada různých věcí. Trychtýř je marketingový termín, který v podstatě znamená jen způsob, jak z cizích lidí udělat zákazníky, nebo v tomto případě z cizích lidí milence a partnery.

Randící trychtýř: Jak udělat z cizí holky přítelkyni

Jak to uděláte?

Existuje mnoho způsobů. Ale pokud se chcete přizpůsobit době a být ten, kdo vyhrává, buďte dobří v online seznamování. To je obrovský trychtýř.

Udělějte si dobré sociální sítě a buďte jedním z těch, kteří jako přitahují dívky pomocí sociálních médií.

To je trychtýř nebo alespoň pomocník k trychtýři, který může být velmi, velmi účinný.

Existuje spousta různých nápadů na trychtýře. Existují trychtýře studeného oslovení, existují trychtýře noční hry, trychtýře denní hry, online trychtýře. Ale ten nejlepší z hlediska efektivity je vážně dnes online seznamování.

Efektivita – Počet žen, s kterýma si můžete domluvit rande za 1 hodinu času.

Ale musíte mít plán…

Pokud nemáte plán, je nepravděpodobné, že dosáhnete výsledku, které chcete. A pokud se stanete jedním z těch kluků, kteří mají tuto dovednost, máte ve skutečnosti lepší příležitost mít bláznivý, úžasný seznamovací život, než byste ve skutečnosti měli v minulosti.

Takže to, co je pro drtivou většinu mužů nešťastné, je vlastně docela štěstí, pokud jste jedním z mála mužů, kteří nechtějí být dinosaury, ale přizpůsobí se době, mají inteligenci, prostředky, odhodlání a dovednosti, aby skutečně uspěli.

Možná největší poznatek, pokud jde seznamování s ženami, které byste si měli z tohoto videa odnést: Způsob, jakým je společnost uspořádána, už se o váš seznamovací život dnes nepostará za vás.

V minulosti možná byly doby, kdy to bylo z tohoto hlediska relativně snadné a pokud jsi byl prostě pohodový v klidu kluk, tak se vám vztah tak nějak sám „přihodil“. Dnes už to tak není.

V dnešní době je seznamování diskrétní věc a vy musíte osobně převzít kontrolu nad svým seznamovacím životem.

Pokud nebudete zodpovědní za své výsledky, pravděpodobně jich nedosáhnete. V historii to vždycky bylo tak, že kdo se nepřizpůsobil době, ten se nerozmnožil a zemřel.

ALE.. skutečnost, že jste jedním z mála lidí, kteří se, se skutečně učí randění jako dovednost (a jste, protože právě koukáte na tohle vide), znamená, že jste vlastně v obrovské výhodě.

Takže i když je tato statistika může být špatnou zprávou pro mnoho mužů ve společnosti, ve skutečnosti by mohla být velmi, velmi dobrá zprávou pro vás, pokud jste ochotni podniknout správné kroky.

A já věřím, že je uděláte. A pokud je chcete udělat, zúčastněte se mého webináře, kde budu ZDARMA vysvětlovat, jak využít příležistost nové moderní doby, chytnout ji za pačesy a nenechat s i ujet vlak.

Jak využít online seznamky ve svůj prospěch a předběhnout všechny ty nerdy, kteří hrají hry nebo koukají na porno. Zaregistrujte se zdarma tady >>

Učím muže se efektivně seznamovat v praxi. Na můj příběh se mrkněte tady>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.