Nefungují ti online seznamky? Návod, jak jsem dosáhnul šílených výsledků…

„Online seznamování je na nic. Je to velmi povrchní a velmi frustrující. Zabere to spoustu času. Nedaří se mi dostávat žádné shody. A ty, které získám jsou od ošklivých holek. A ani ty mi nepíšou.. A holky, které mi už píšou nechodí na rande…“ a to je jen začátek.

Faktem je, že online seznamování většině kluků nefunguje. Většina chlapů nemá téměř žádné výsledky a většina chlapů je totálně frustrovaných. A většina chlapů to upřímně považuje za ponižující a demoralizující.

Přesto může být online seznamování, pokud ho děláte správně, v mnoha ohledech jednou z nejjednodušších a nejrychlejších forem seznamování. A existuje obrovský rozdíl mezi téměř všemi, kteří to dělají špatně a nemají žádné výsledky, a velmi malým procentem lidí, kteří to dělají správně a mají šílené výsledky.

Takže v tomto článku chci udělat to, že projdu vaše výmluvy. A uznám je, protože spousta z nich je oprávněná a následně je vyvrátím nebo vám je alespoň pomůžu překonat. A zjistíme, jak skutečně dosáhnout výsledků v tom, co se dnes stává jednou z největších forem seznamování na světě.

Takže v tomto článku vyvrátím spoustu největších výtek, které kluci vůči online seznamování mají.
Ale ještě než se k tomu dostanu, musím vám říct, že výsledky v online seznamování se odráží podle toho, jaký máte názor a přesvědčení o online seznamování. Zní vám to šíleně?

Vždyť jen posíláte zprávy, upravujete profil, říkáte si… Ale faktem je, že váš pohled a vaše chápání toho, co je online seznamování, bude mít zásadní význam pro váš úspěch. Pravdou je, že většina chlapů neuspěje v online seznamování nejen proto, že jim to nejde, ale protože to vzdají příliš brzy.

Většina chlapů má představu, že stačí založit profil a hned budou mít výsledky. To je nesmysl. Pokud nejste mužský supermodel (stejně jako nejsem já), tak se vám to nestane. To, co děláte v online seznamování není jako jít si najít práci a dostat výplatu hned první týden.

Dělat online seznamky je mnohem více podobné investování nebo budování podniku, kde výnosy přicházejí pomalu a postupně v průběhu času. Ale budujete aktivum tak, že každý den, každý týden, každý měsíc je to lepší a lepší a lepší a snazší a snazší a snazší.

Když začnete podnikat a vydržíte u toho pět dní, tak v podnikání neuspějete. Chce to čas. Pokud investujete a očekáváte, že se vám vaše investice ztrojnásobí za pět dní, nebude se vám v investování dařit.

Je to o pomalém, trvalém zlepšování a budování majetku v průběhu času. A přesně tak bych chtěl, abyste se dívali na svůj profil na online seznamce, na své zprávy, na svou strategii pro rande. Je to aktivum.

Každým dnem se zlepšuje. Pokaždé, když získáte novou fotografii, vylepšujete toto aktivum. Pokaždé, když vymyslíte novou první zprávu, která funguje, vylepšujete aktivum. Pokaždé, když přijdete na to, jak zvládnout běžný „Shit test“, zlepšujete se.

Zlepšujete aktivum a musíte si to zapisovat. Musíte si to zaznamenávat, abyste se k tomu mohli později vrátit. Musíte k tomu přistupovat jako k podnikání. Musíte s tím zacházet jako s vědou.

Pokud to uděláte, i když to dneska nestojí za nic, můžete se v tom zdokonalit a později s tím můžete dosáhnout šílených výsledků. Takže chci, abyste měli tu mentalitu, že nejde o výsledky, které získáte ve chvíli, kdy svůj profil vystavíte.

Jde o to, abyste vylepšovali postupně, dokud nebudete mít úžasný profil, a já vám pomohu tato vylepšení provést… a nemusí to trvat nesmírně dlouho. Pomůžu vám ho vytvořit mnohem rychleji.

Ano, budete na něm muset pracovat a vybudovat ho správně, ale krásné je toto: Jakmile si tuto výhodu vybudujete, bude vám nadále přivádět dívky s čím dál tím menší námahou, čím déle budete pokračovat. Začněme tedy nejčastější stížností na online seznamování…

Nemám žádné shody (Matche)

Pokud dostanete několik málo shod od holek, které váží asi tři sta kilo a vypadají jako vaše kuchařka ze základní školy, také se to počítáte do této kategorie. Takže mluvíme o tom, že nedostanete žádné legitimní shody nebo žádné shody, které byste vůbec chtěli dostat.

Pokud je něco z toho váš případ, existují v podstatě tři možné důvody. Důvod č. 1: Vaše fotografie nestojí za nic. Důvod č. 2: Váš profil nestojí za nic (popis vašeho profilu – nejkvalitnější holky VŽDY čtou profil). A důvod č. 3: Váš profil se neukáže dostatečnému počtu dívek. Pokud vyřešíš tyto tři věci, vyřešíš i tento problém.

Online seznamování je jednoduchá matematika. Holky si prohlížejí váš profil. Kolik procent z nich se podívá hlouběji a kolika procentům z nich se líbíte? Velmi, velmi jednoduché, že?

Takže potřebujete určitý počet zobrazení, potřebujete, aby se na něj určité procento holek podívalo, a potřebujete, aby se určitému procentu holek líbilo to, co vidí. A pokud si tohle zařídíte, uspěli jste.

1. Fotky na online seznamkách

Pojďme si o každé z těchto kategorií promluvit, nejprve o fotografiích. Většinu problémů s fotografiemi lze zvládnout tak, že prostě nebudete líní.

Pokud máte nějakého kamaráda nebo známého, který se alespoň vzdáleně věnuje fotografování, tak stačí, aby vás vzal ven a vyfotil pár vašich fotek a pravděpodobně se vaše online fotografie razantně zlepší.

Sežeňte si někoho, kdo se alespoň trochu vyzná v osvětlení a kdo je ochotný fotit jednu fotku za druhou, a z vaší strany je třeba nacvičovat různé pózy, zkoušet se dívat různými způsoby, zkoušet různé výrazy atd.

Smiřte se s tím, že skoro všechny z nich vyhodíte. Pokud pořídíte 200 fotografií, 198 z nich vyhodíte. Ale pokud se budete snažit, můžete získat docela slušné fotografie.

Kromě toho je váš styl na fotografiích extra důležitý. Vždy si oblečte si na fotky své nejlepší oblečení. Pokud žádné dobré oblečení nemáte, jděte si koupit nějaké dobré oblečení na fotky.

Klidně jděte do obchodu, kupte si nějaké pěkné oblečení, vyfoťte se v něm a pak to oblečení vraťte, neexistuje pro to žádná výmluva. Pořiďte si na fotky dobré stylové oblečení.

A taky se nechte dobře ostříhat. Aspoň jednou se dobře ostříhejte, jednou za to zaplaťte v kvalitním barbershopu. Pak to klidně udržujte levnějším pravidelných střihem.

Téměř každý muž může vypadat o dost lépe. A to minimálně o dva až tři body lépe na stupni atraktivity. Dát si záležet na módě, dát si záležet na účesu a sehnat slušného fotografa, který to prostě vyfotí je základ.

Mimochodem, před focením se na sebe můžete jít podívat do zrcadla a půl hodiny cvičte pózování různými způsoby a zjistěte, jak si myslíte, že vypadáte nejlépe. A nemusí to být úsměv.

Je naprosto v pořádku, že se na fotografiích neusmíváte, ale podstatné je, že na fotografiích záleží. Vynaložte prosím alespoň toto minimální úsilí. Prostě pokud chcete výsledky, nemůžete čekat, že se dostaví jen tak. Udělejte jenom tuhle maličkost.

A mimochodem, chystám další články o fotkách, takže nezapomeňte lajkovat a přihlásit se k odběru, abyste o ně nepřišli.

2. Váš profil

Další na řadě je váš profil. Spousta mužů si to neuvědomuje, ale záleží na něm. Možná si myslíte, že ne.

Možná vám přátelé říkali, že online seznamování je naprosto povrchní a jediné, na čem záleží, jsou fotky. Lhali vám.

Jakmile se dívka podívá na vaše fotky a líbíte se jí alespoň takhle, podívá se pak na váš profil a popisek a uvidí: „Aha, hele, kdo je tenhle kluk, který je nejen atraktivní, ale odlišuje se od všech ostatních?“

Holky doufají, že ve vašem profilu bude něco, co jí řekne, kdo jste, co jí dá pocit jaké by to bylo s vámi chodit.

Jde o to, že většina holek, když svajpne kluka, dívá se na jeho profil, doufá, že je atraktivní, ale je neustále zklamaná, protože většina profilů kluků stojí naprosto, totálně, kompletně za prd.

A je potřeba si uvědomit zásadní věc: Vaše oblíbená barva není dobrá pobídka. Je to irelevantní. To, co holky hledají je něco úplně jiného.

Musí to být něco, co je emocionálně provokativní. Pro dívku to bude mnohem užitečnější při vašem pozitivním hodnocení.

Váš profil by měl splňovat alespoň tři věci:

Za prvé: Měl by v dívce vyvolat pocit, že získat vaši náklonnost je výhra, že je v tom určitá exkluzivita, že jste žádaní.

Za druhé: Měl by jí zajímavým způsobem zprostředkovat trochu toho, jaké by bylo chodit s vámi.

Za třetí: Měl bys si na ni působit jako lidská bytost, a ne jen jako namyšlený kretén, protože ty první dvě kategorie, pokud jsou správně provedené, z vás občas udělají trochu namyšleného kreténa.

Takže váš životopis musí splňovat tyto tři věci.

Jakýkoli čas, který ve vyplňování profilu strávíte nepodstatnými tématy, je promarněný čas. A pozornost dívek je velmi, velmi krátká.

Jakmile se začnou nudit, jakmile je to irelevantní, jakmile je to mimo téma, jdou na další…

Takže vaše fotky je přimějí podívat se na váš životopis a přečíst si ho. Váš životopis je zase přiměje, aby si vás skutečně oblíbili a zapojili se do komunikace s vámi.

3. Poslední forma lenosti: Váš profil se neukazuje dostatečnému počtu žen

Pokud nejste na seznamkách aktivní, každá aplikace, každá stránka bude předpokládat, že nejste aktivní v seznamování a učiní váš profil neaktivním a nebude vás dívkám ukazovat.

Pokud chcete, aby se vám ukazovalo hodně dívek a váš profil ukazoval hodně dívkám, pravděpodobně uděláte nejlépe, když zaplatíte trochu peněz za to, aby vás algoritmus trochu popostrčil.

Jakmile váš profil ukazuje, že dostáváte nějaké shody s určitou konzistencí, můžete to zvětšit nebo nesmírně znásobit tím, že přilijete trochu oleje do ohně tím, že si na webu uděláte nějaké placené členství.

Nejdříve se ale ujistěte, že vaše fotografie a váš profil jsou dobré. Nebudete jen tak vyhazovat peníze za nic, ale jakmile získáte nějaké sporadické shody bez utrácení peněz, chcete to opět exponencializovat tím, že do toho také vložíte trochu peněz.

Dejte svůj dobrý profil, když už jste si ho udělali, před co nejvíce žen! Dobře, takže teď je váš profil úžasný. Vaše fotografie jsou úžasné. Konečně získáváte shody a některé z nich jsou dokonce atraktivní.

Nyní se dostáváme k další důležité části online randění, a to je dostat se od Matche“ k rande. Pár extra rychlých poznámek k textové hře, což je samozřejmě obrovské téma, které se sem celé nevleze, ale..

Za prvé, vaše textové zprávy musí mít směr. Musí mít pointu. Pokud se interakce vyvíjí dobře, musíte ji posouvat směrem k uzavření – jako v obchodě.

Většina kluků si s holkama píše 16 stránek A4 textu o tom, jak se máš, co jsi dnes dělala, co tě baví, jaký druh hudby máš ráda?

To je irelevantní stejným způsobem, jakým jsem mluvil o tom, aby byl profil relevantní. Potřebujete, aby vaše textové zprávy relevantní, abyste si vzpomněli, co je cílem seznamek.

Ona je na online seznamce s nějakým záměrem. Chce jít na rande. Proč jí to ztěžuješ? Proč ji necháváš čekat? Chce se dostat na rande. Musíte se pohnout nějakým směrem.

Na druhou stranu, nechcete přece jako první vzkaz jenom říct: „Hele, pojďme ven.“ I když, abych byl upřímný, je asi lepší než to, co dělá většina chlapů.

Ale pořád to není dobrá první zpráva. Vaše zprávy musí mít nějaký směr. Musí směřovat k „uzavření“ dealu.

Další, klíčový bod k online seznamování:

Prosím, „nevymýšlejte znovu kolo“ pokaždé, když si s nějakou dívkou píšete. Pokud něco napíšete jedné dívce a funguje to (to znamená, že to dostane dobrou odpověď a posune konverzaci směrem k rande), zapište si to.

Mějte dokument v počítači. Word, Excel nebo poznámky v mobilu, je jedno, jak to uděláte. Mějte dokument, ve kterém jsou všechny věci, které vám kdy v online hře zafungovaly a když pak narazíte na podobnou situaci, použijte to samé, co jste použili předtím, a poznamenejte si, jestli to opět funguje.

Časem najdete několik věcí, které fungují znovu a znovu opravdu dobře. A zanedlouho, až se budete seznamovat s nějakou dívkou, tak místo toho, abyste do toho museli vložit spoustu jedinečných, originálních myšlenek, budete kopírovat a vkládat jednu věc, kterou jste udělali předtím.

Ona vám odpoví něčím, co jste už někdy viděli, Vy si zajdete do poznámek. uděláte ctrl c + ctrl v a bum, máte rande, takhle to dělám i já.

OK, takže prosím, znovu, berte to jako obchod. Chovejte se k online seznamkám jako byste budovali majetek. Nepřistupujte k tomu, jako byste chtěli při každé konverzaci začínat znovu od nuly.

Takže jakmile budete mít kompetentní fotky, kompetentní profil a kompetentní zprávy, měli byste začít dostávat spoustu rande téměř na autopilota.

Mám studenty, kteří doslova a to myslím vážně doslova chodí na rande každý večer. Když se člověk hodně snaží, tak chodí někdy i na více než jedno rande za den (i pokud je v menším městě).

Teď nemusíte jít do takového extrému, ale jen vám říkám, že konzistence schůzek by měla být velmi, velmi vysoká, pokud to děláte dobře.

Samotné rande

Pojďme si promluvit o další věci, která je často u chlapů tak trochu na nic a to je samotné rande, samotná schůzka se ženou. Rande většiny kluků zahrnuje to, že berou holky na spoustu drahých výletů a na konci večera skončí možná s pusou na tvář, když mají štěstí.

To není dobré z hlediska vašeho času, vašich peněz, vašich výsledků. O randění bych toho mohl říct hodně. Je toho spousta.

Chystám spoustu informací o seznamování, včetně živých ukázek mých rande se skutečnými dívkami z online seznamek.

A budou toho tuny a tuny videí uvnitř mého nového připravovaného kurzu Škola rande. Ale v tomto článku vám dám pár stručných tipů, abyste snad dosáhli lepších výsledků a utratili méně peněz.

Za prvé, přestaňte utrácet tolik peněz. Vezměte holku na drink místo večeře. Za prvé, stojí to méně, za druhé ve skutečnosti to povede k lepším výsledkům.

Má to romantičtější nádech. Spousta dívek se po velkém jídle necítí nijak zvlášť sexy. Další dobrá věc na drincích je, že pokud pijete s dívkou a jde to opravdu dobře, můžete se přesunout na další místo.

Pokud jste uprostřed jídla o pěti chodech, nemůžete, a tak ani nemáte kontrolu nad načasováním. A opět, pokud se chystáte jít na tři, čtyři, pět schůzek týdně, opravdu chcete brát holky na večeře za tisíce korun pořád dokola? Můžete si to vůbec dovolit?

To prostě není dobrá nebo životaschopná strategie z hlediska nákladů, z hlediska požitku ani z hlediska výsledků. Takže se prosím vykašlete na schůzky na večeři a začněte brát holky na drinky.

Další klíčový bod: udělejte rande v blízkosti místa, kde bydlíte. Pokud to není možné, udělejte rande poblíž místa, kde bydlí ona. Nic mezi tím.

V životě je jen málo věcí tak frustrujících jako mít úžasné rande s krásnou dívkou a na konci večera být půl hodiny od místa, kde bydlíte, půl hodiny od místa, kde bydlí ona, a ani jeden z vás nemůže jít domů s tím druhým. To je obrovská otrava.

A pak musíte jít na druhé rande, když byste oba raději pokračovali hned na tom prvním. A často se stává, že i to druhé rande vyprchá nebo se neuskuteční nebo cokoli jiného. Je to neuvěřitelně frustrující.

Některé z největších výčitek v mém randícím životě se týkají právě tohoto scénáře, takže se prosím takovému scénáři nevystavujte. Dejte na logistiku ve svůj prospěch.

Nebudu tvrdit, že každé rande proběhne úžasně nebo musí pokaždé vést k sexu, ale alespoň připusťte tuto možnost. Připusťte si možnost, že se z dobrého rande může stát opravdu, ale opravdu skvělé rande.

Musíte flirtovat!

To je to nejdůležitější, co se na rande děje. Seznámení s dívkou je skvělé. Výměna faktů je skvělá, ale nejdůležitější je flirtování.

Můžete mít hodně flirtování a velmi málo logického faktického obsahu a mít skvělé rande.
Pokud si ale pouze vyměnujete fakta a žádný flirt neprobíhá, nebudete mít skvělé rande.

Takže první věc: naučte se flirtovat. Radši podstupte malé riziko, že řeknete něco flirtujícího, místo abyste měli absolutní bezrizikové nudné rande, které nikam nevede.

Platonická rande nejsou rande. To je posezení a povídání s kamarádem. A když už mluvíme o rande, nezapomeňte, proč na něm jste.

Byli jste na online seznamce. Ona byla na online seznamce. Chce se seznámit s mužem. Vybrala si ze všech možností tebe. Přišla a dostavila se na rande, aby se s tebou setkala, protože se ji líbíš, že? A tak bys měl rande chápat.

Ona je tam. Líbíš se jí, tak přestaň přemýšlet. Neusíš se tolik snažit, abys na ni udělal dojem. Buď co nejlepší, buď úžasný, flirtuj, bav se, ale nenahýbej se k ní a nesnaž se jí lézt do zadku.

Má tě ráda a chce mít dobré rande ještě víc než ty. Vybrala si tě ze všech kluků, takže bys do toho měl jít s vědomím a přesvědčením, že tě považuje za atraktivního.

Nepřicházej s tím, že ji nebo sobě musíš něco dokazovat a že si ona si myslí, že jsi ošklivý. Přijď s tím, že víš, že jste pro ni dostatečně atraktivní ze všech kluků, se kterými má možnost jít na rande.

Udrž si toto sebevědomí díky němuž bude to rande o mnoho lepší.

Takže co je hlavní? Online randění je pro většinu kluků na nic ze všech důvodů, které jsem uvedl, protože většina kluků stojí za houby v každém kroku na této cestě o které jsem mluvil.

Největší příležitost dneška… (bez přehánění)

Ale po pravdě řečeno, online seznamování je ve skutečnosti jednou z nejúžasnějších příležitostí k seznamování, která kdy na této planetě existovala.

Díky online světě je seznamování pro muže jednodušší než kdykoli v historii lidstva. Pokud jste ochotni věnovat tomu čas, mít trpělivost a dělat věci správným způsobem a mít tu mentalitu, že budujete firmu, budujete majetek, budujete systém, tak můžete dosáhnout nadpřirozených výsledků a mít tolik sexu nebo si najít přítelkyni rychleji než kdykoliv dříve.

To je to, co děláte v online seznamování: Budujete systém, ve kterém prostě budete dosahovat konzistentních výsledků bez jakéhokoli úsilí.

Nesnažíte se získat jedno rande zítra. Snažíte se získat konzistentní rande každý den. Udělat takové výběrové řízení na tvojí přítelkyni. Protože to je jediná (a zároveň nejrychlejší) cesta, jak takovou kvalitní přítelkyni poznat.

Dokud budete mít tu mentalitu, že se neustále zlepšujete, dokud budete mít mentalitu, že vytváříte přínos, lepší fotky, lepší profil, lepší zprávy, lepší plány pro vaše rande, pokud na tom budete pracovat krok za krokem, budete se neustále zlepšovat do té míry, že budete mít šílené, šílené výsledky.

Ale většina chlapů je líná. Většina chlapů nemá plán. Většina chlapů nemá tušení jaké mít fotky, jaký mít profil, jak holku dostat ven a hlavně: O čem se s ní na schůzce bavit. A téměř nikdo nemá systém.

A právě proto jsem se rozhodnul uspořádat živé vysílání, kde najdete všechny informace pěkně pohromadě a kde svůj systém od A po Z odhalím. A zdarma. Navíc tam budu sdílet jak jsem si domluvil 10 rande za 7 dní a jak, pokud byste chtěli, toho můžete dosáhnout i vy. Registrujte se zdarma tady >>

Učím muže se efektivně seznamovat v praxi. Na můj příběh se mrkněte tady>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.