Témata, Která Vedou K $exu (A Vymaní Tě Z Friendzone)

Jedním z největších problémů, které kluci ve svojí „Game“ mají, je neschopnost udělat z platonické konverzace konverzaci, kdy žena ví, že mají penis. Kdy žena ví, že nebudou její kamarádi ani podbízeči, ale píchači. A nejčastějším důvodem je podle mě to, že se bojí.


Problémem je, že si myslí, že musí udělat nějaký velký, odvážný, děsivý, riskantní krok. Ale tak to vůbec není. Jeden z nejlepších způsobů, jak eskalovat konverzaci k sexu, zahrnuje jen velmi malé riziko, a to je vlastně jen eskalace tématu konverzace směrem k sexuálnějšímu tématu.

Holky nebaví mluvit o počasí, práci nebo škole. Tyto témata vedou do Friendzone…

Každá interakce se ženou se musí někam posouvat (ideálně k sexu), jinak žena ztratí zájem anebo si vás zaškatulkuje do Friendzone.

Existují čtyři různé způsoby, jak můžete eskalovat k sexu. Jedním z nich je 1) Fyzická eskalace – od letmých doteků až po sex. Dalším z nich je změna místa interakce a jeho přesunutí na intimnější místa, neboli 2) Logistická eskalace.

Třetím je změna způsobu, jakým oslovujete vztah mezi vámi a dívkou, např. používání My místo Ty a Já, neboli 3) Eskalace vztahu. Například: „Budeš mou přítelkyní, dalších 5 minut.“ nebo „Až budeme jednou vyprávět našim dětem příběh, jak jsme se poznali, tak tohle radši vynecháme (řeknete, když třeba přiopilá v klubu zakopne a spadne na zem) a podobně.

Nebo konečně: 4) Eskalace témat konverzace, čímž se stane konverzace intimnější a sexuálnější. A to je skvělé, protože to jde udělat tak subtilně, že nemusíte skutečně mluvit přímo o sexu, abyste rozhovor sexualizovali.

Jak funguje lidský mozek?

Jako lidské bytosti přemýšlíme v asociacích. Spojujeme si věci dohromady. Existuje stará fráze z osmdesátých let. Říká se: sex, drogy a rock’n’roll. A tato fráze je opravdu skvělý příklad, protože jde o to, že spolu existují tyto tři věci, které spolu vůbec nesouvisí.

Sex nesouvisí s drogami, nesouvisí s rock’n’rollem, alespoň ne přímo. Nicméně jsou to všechno jakési podmnožiny téže kulturní iniciativy, že? Všechny jsou jakoby mimo to, co je správné, jsou mimo to, co je slušné a na co se vzhlíží. A tak existuje kultura, že lidé, kteří mají sex, mají větší tendenci brát drogy.

Lidé, kteří poslouchali rockovou hudbu v době, kdy rock’n’roll byl jakoby ostrá, jakoby zavrhovaná věc, mají větší tendenci mít sex, že jo. Takže lidé, kteří dělali jednu věc, měli větší pravděpodobnost, že budou dělat i tu druhou. To byla taková asociace.

Jsou holky, které pijí pivo sexuálně otevřenější?

Na OkCupid (jedna z největších online seznamech) se prováděla korelační studie o tom, která otázka nejvíce koreluje s otázkou „Byli byste ochotni mít sex na jednu noc?“. Která otázka to byla? Tato: Máte rádi chuť piva?

OkCupid teda přišel z myšlenkou, že lidé, kteří mají rádi chuť piva jsou lidé, kteří jsou sexuálně otevřenější a ochotnější mít sex na jednu noc. Takže pokud začnete mluvit o pití piva a o večírcích, začínáte se tímto tématem pohybovat směrem k sexu. A takových témat je spousta, například tetování a piercing.

Další témata jsou už zmíněné drogy, alkohol, večírky, ponocování a podobné témata.

Cestování jako semínko sexu…

Cestování je další téma. Cestování je velké téma, protože cestování je něco, co se považuje za dobrodružství. Je to něco, čím se dostáváte pryč ze svého sociálního kruhu a z běžného života. Takže lidé, kteří cestovali, obvykle zažívají dobrodružství, když cestují.

Možná dělají věci, které se vymykají jejich povaze, když cestují. Takže do takového myšlení vás cestování uvede: Do sexuálnějšího, svobodnějšího, volnějšího režimu. (Btw. Nejvíce vdaných holek jsem opíchal na dovolených nebo pokud ony byly na dovolené v Praze.)

Zejména dívky, pokud někdy cestovaly samy, mají tendenci dělat spoustu věcí, když cestují samy a nemají své přátele, kteří by je odsuzovali, a dělají věci, které by normálně v rodném městě nedělaly.

Zjistěte tedy, zda dívky cestovaly, zda jsou spontánní a mají rády dobrodružství. Takové věci také povedou k sexu. A pak samozřejmě cokoliv po linii samotného sexu, ale lehčího. Začněte mluvit například o líbání (které samozřejmě vede k sexu). Mluvení o tom, že třeba spíte nazí, vede k sexu…

Už jen samotná slova, která používáte, naznačují, zda jste sexuální člověk. Například když říkáte nějaký příběh a zmíníte tam, jako že jste se svlékli a ztišíte u toho hlas, tak, tím dáváte najevo, že se vám tato myšlenka nelíbí.

To je ukázka toho, že se necítíte dobře, když se obnažujete, že nejste v pohodě se svou sexualitou. Dívka nechce mít sex s klukem, který se necítí dobře se svým tělem a necítí se dobře s nahotou, protože jí to pravděpodobně bude nepříjemné, až ten čas nastane.

Další případ jsou kluci, kteří jsou až příliš zdvořilí

Nejsou ochotni říkat sprostá slova. Pokud nejste ochotni říct slovo sex/jebat/šukat/mrdat, pravděpodobně nebudete v dohledné době s nikým šukat. Teď neříkám, že byste měli nadávat a být sprostí jak dlaždič nebo snad úchýlný, ale..

Používat to jako okořenění dobré konverzace. Pokud jsou chvíle, kdy jste ve společnosti svých přátel, ve které se cítíte dobře, používáte nějakou vulgární nadávku, měli byste to udělat i s dívkou.

V kontextu kolem dívky to ukazuje, že nejste upjatí, ukazuje to, že vám věci nevadí, a ukazuje to, že upřímně řečeno, ta témata jsou pro vás v pořádku, pohodlná a přirozená. Čím víc takových věcí dokážete dát najevo, tím lépe na tom budete.

Pokud nevíš o čem se s ní bavit použij Question Game

Jak využít sexualitami konverace? Na tohle existuje hra ze staré školy, která funguje dodnes. Ale víc než samotnou hru chci, abyste se naučili koncept, který za ní stojí. A ta hra se jmenuje Question game. Funguje velmi jednoduše: Probíhá to tak, že holce položíte otázku a ona musí upřímně odpovědět.

Pak se vyměníte. Ona vám položíte otázku, a vy musíte upřímně odpovědět. Jediné pravidlo je, že se žádná otázka nesmí opakovat. To je vše. Velmi jednoduchá hra, ne až tak geniální, ale geniální je toto: Když hrajete Question Game s dívkou, vyberete si toto téma:

Implementuj Nesexuálně-sexuální témata

Například: Máš nějaké tetování nebo piercing nebo v kolika letech jsi se poprvé napila? Takové věci, které jakoby hraničí s něčím trochu nemravným. Nebo: Do jakého největšího průšvihu ses dostala na střední škole? Něco, co je trochu nemravné, ale ne sexuálně explicitní.

A to, co se stane, je tohle: Přimějete ji, aby o těch věcech mluvila. Jsou jen trochu nemravné, takže vám pak vám bude klást otázky v podobném duchu, protože bude reagovat na tón vaší konverzace.

Pokud tam s vámi sedí a mluví, pravděpodobně se jí líbíte. A jakmile se konverzace úchýlí k sexuálnímu směru, velmi pravděpodobně, když bude na řadě, tak položí otázku, která bude stejně riskantní nebo stejně intimní jako ta, kterou jste právě položili, ne-li intimnější…

A jakmile k tomu dojde, můžete jít o krok dál a o krok dál a o krok dál, a tak se zanedlouho budete bavit o sexu. Mluvení o sexu vám pak dává příležitost její odpovědi tzv. misinterpretovat, popichovat ji a škádlit.

Jakmile dívka začne výslovně mluvit o sexu, pravděpodobně budete mnohem sebevědomější, mnohem jistější a budete mnohem ochotnější podstoupit spoustu dalších rizik, protože víte, že máte „také povolení“ o tom mluví, aniž byste si připadali perverzně.

Tato myšlenka Question Game je jakýmsi mikrokosmem toho, co chcete dělat v interakci obecně. Jakmile je v konverzaci vytvořen dostatek Komfortu a Důvěry (což ze začátku nikdy moc není), pak můžete začít zavádět tato jakoby sexy témata. Ale nejdříve ty Nesexuálně-sexuální.

Cílem je pomalu stupňovat konverzaci směrem k sexu, od těch nejvíce subtilních až po ty více sexuálně explicitní. A to pak udělá opravdu zázraky v tom, jak rychle může dojít k sexu ten stejný den. Hlavně nezapomínejte na další 3 způsoby eskalace, ale o těch zase jindy. Zkrátka nestyďte se za svou sexualitu!

Pojďme se teď podívat, jak to může vypadat v praxi:

Příklad slovní eskalace (zásobník otázek):

  1. Jaký byl tvůj nejdelší vztah? Rozešli jste se proto, že vám to neklapalo v posteli?
  2. Jsi open-minded? Co tvoje sexuální otevřenost?
  3. Líbala ses někdy s holkou?
  4. Jsi na holky?
  5. Měla si někdy trojku?
  6. Jaká je tvoje oblíbená sexuální poloha?
  7. Na jakém nejšílenějším místě si měla sex?
  8. Máš ráda, když tě někdo dominuje?
  9. Máš ráda drsný sex/škrcení/tahání za vlasy?
  10. Zkoušela si někdy anál?

Chcete znát absolutně nejjednodušší způsob, jak získat rande a vyzkoušet si tyto nové triky?

Žádné oslovení, žádné odmítnutí.

Vše z pohodlí vašeho domova.

❌Nemáte rádi oslovovat holky venku na ulici nebo v klubu?
❌Nechcete balit kolegyně z práce?
❌Nevíte jak holku dostat na rande?
❌Nevíte jak ji na rande zaujmout?

Taky jsem si tím v začátcích seznamování s holkama prošel, ALE!

Naučil jsem se způsob, který mi pravidelně každý den domlouvá rande s krásnýma holkama, na kterých mám 97% úspěšnost – chápete, co tím myslím… (a to nejsem model ani boháč)

Dnes ve 20:00 vysílám webinář ZDARMA, kde vás naučím:

✅Jak můžete mít 10 rande za 7 dní
✅Zvýší se vaše úspěšnost na rande na 97%
✅Začnete mít více intimních zážitků
✅Získáte automatizovaný stroj, který vám bude domlouvat rande téměř na autopilota

Tohle by se nikdy v historii nemohlo stát. Moderní technologie se dostávají do seznamování se ženami a to příležitost, která vám může zařídit radnicí život římského císaře..

Klikněte tady a registrujte se na dnešní vysílání ZDARMA >>

Těším se na vás!

Patrik

Učím muže se efektivně seznamovat v praxi. Na můj příběh se mrkněte tady>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.